Impresii de la intalnirea din Ardeal (Tg.Mures) 17 mai 2009
Discuție în 'Intalniri nationale' creată de DAN.TG-MURES, 17 Mai 2009.
- Stare subiect:
- Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Pagina 1 din 5
Pagina 1 din 5
- Stare subiect:
- Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.