1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

Cum ne gasim mesajele scrise pe forum

Discuție în 'Pareri, sugestii, observatii' creată de Xtremer, 31 Dec 2013.

Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
  1. Xtremer

    Xtremer Bronze Member

    Înscris:
    15 Noi 2010
    Locație:
    Iași
    Masina:
    80, 1.9 TDI, 1993
    Unde pot vedea in ce thread am postat ? Am cautat peste tot dar nu gasesc nicaieri unde pot vedea postarile mele anterioare. Multumesc
     
  2. Cristi Staff Member Staff Member

    Înscris:
    21 Mar 2009
    Locație:
    București
    Masina:
    Audi A4 B7 - S-line - 2.0 TDI ( BRE ) 140 CP
    Cum ne gasim mesajele scrise pe forum:

    Apesi cu mouse-ul pe username si se deschid mai multe functii printre care si butonul Pagina ta de Profil. Apesi pe acest buton/functie si iti apar 4 (patru) butoane. Pui mouse-ul pe butonul Informatie si apesi acest buton care se deschide si iti apar 2 (doua functii):

    Cauta tot continutul de .........

    Cauta toate subiectele de .............

    Daca apesi pe primul camp apar toate mesajele scrise de tine in acest forum.

    Daca apesi pe al doilea camp apar toate topicurile / thread-urile deschise de tine in acest forum. Si asa vezi si esti la curent cu toate mesajele scrise de tine si locul in care ele s-au scris/mutat.

    Invata sa folosesti functiile forumului pentru ca sunt la indemana metode de cautare a mesajelor.

    Cand apesi pe casuta unde scrie numele tau / Username-ul care il ai pe forum iti mai apar niste functii. Apasa pe fiecare functie de acolo si asa inveti si vezi ce se rol indeplinesc acele functii.

    O zi buna
     
    Flo brasov 82 apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Distribuie pagina asta