1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

De ce iti trebuie "Cartea de Detailing pentru Do-It-Your-Self"?!

Discuție în 'Detailing' creată de Cristian Pop, 15 Iun 2010.

Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
  1. diesselxxl16 2nd Gear Member

    Înscris:
    8 Mai 2010
    Locație:
    București
    Masina:
    Audi A6, 3.0 TDI quattro, 2004
    Am primit si eu lucrarea, astept cu nerabdare sa o citesc. Multumesc.
     
  2. alistar

    alistar 3rd Gear Member

    Înscris:
    29 Sep 2008
    Locație:
    Campina
    Masina:
    ex A4 1.9 tdi 131HP AVF 2003 new Bmw X3 2005
    Am primit cartea,cu o promtitudine de invidiat. MUltumesc d. Cristian Pop. Ma bag la citit si revin cu concluzii.:yes:
     
  3. alex4ever

    alex4ever Silver Member

    Înscris:
    15 Sep 2009
    Locație:
    Bucuresti
    Masina:
    BMW 530xD (231cp) 2006 AUDI A4 2.0tdi quattro (170cp) S-line 2010 Bmw 330xD (245cp 520Nm) 2011.
    Am primit cartea extraordinar de repede... chiar nu ma asteptam. Nota 20 pentru seriozitate si promptitudine. Voi reveni cu un raspuns pe mail, dar si in acest thread de indata ce o voi termina de citit.:o:
     
  4. fabrizio

    fabrizio 6th Gear Member

    Înscris:
    15 Iul 2009
    Locație:
    București
    Masina:
    A6 C6 4F,2.0 TDI 2005+A6 C5 ALLROAD,2.5 TDI 2001+A8 D2,2.5 TDI 1999
    intru si eu in categoria celor foarte multumiti de serviciu si de rapiditate...acum o sa incep sa vad ce scrie prin ea si o sa revin cu un post in curand.
     
  5. RaulB

    RaulB 2nd Gear Member

    Înscris:
    29 Apr 2009
    Locație:
    Alba Iulia
    Masina:
    A4 B5 1.6 AHL
    Ceva mai devreme am intrat si eu in posesia Cartii de Detailing pentru Do-It-Your-Self :) ...

    Multumesc pe aceasta cale d-lui Cristian Pop pentru carte si pentru raspunsul prompt.

    Inca nu am apucat sa o citesc, dar o sa o fac zilele urmatoare... ceea ce regret inca de la primele pagini rasfoite, e faptul ca nu exista in provincie mai multi oameni care stiu cat de cat ceva in meseria asta... din pacate in ultimii ani s-au inmultit doar "spalatoriile" acestea "de cartier", atat de mult incat au ajuns "de bulevard", "de strada"... majoritatea avand un personal total nepregatit...
     
  6. trusca.virgil

    trusca.virgil 1st Gear Member

    Înscris:
    13 Mai 2010
    Locație:
    Drobeta-Turnu Severin
    Masina:
    A4 B8, 2.0 TDI, 2008, CAGA
    Dragi colegi,de curand am facut si eu rost de cartea de detailing si va spun ca este o adevarata minunatie...asa ca nu va sfiiti sa o rasfoiti..

    Multumesc domnului Pop pentru operativitatea de care a dat dovada la inmanarea manualului.

    Sa ne auzim cu bine!
     
  7. santino

    santino 5th Gear Member

    Înscris:
    25 Ian 2010
    Locație:
    Iasi
    Masina:
    Audi A4 B6, 2.0i, 2002 ALT automata
    foarte prompt am primit ghidul; ...numai laude despre continutul acestuia; explicatii folositoare, lucruri noi (poti spune ca sunt dezvaluite chiar secrete ale Detailing-ului), iar daca ai neclaritati, domnnul Cristian iti raspunde sincer.
    Succes...
    ps:asteptam in continuare sa ne impartasiti solutii inovatoare pt intretinerea bijuteriilor auto
     
  8. Cristian Pop

    Cristian Pop 1st Gear Member

    Înscris:
    13 Iun 2010
    Locație:
    Bucuresti
    Masina:
    VW Touareg, 2500, 2007
    De ce iti trebuie "Cartea de Detailing"? - varianta video

    Urmareste mai jos varianta video a prezentarii "Cartii de Detailing" si cum o poti primi Gratis (deocamdata).

     
  9. tiberius_roman

    tiberius_roman 4th Gear Member

    Înscris:
    20 Aug 2009
    Locație:
    Timisoara
    Masina:
    Audi
    Foarte buna cartea domnului POP. Chiar ajuta in foarte multe privinte
     
  10. tiejr 1st Gear Member

    Înscris:
    5 Sep 2009
    Locație:
    Timisoara
    Masina:
    A4 2.0l 140CP 2006
    Excelent...Multumesc d-lui Cristian Pop pentru e-carte. Imi va fi de foarte mare ajutor.
     
  11. cristi_61

    cristi_61 3rd Gear Member

    Înscris:
    5 Iul 2008
    Locație:
    Bucuresti
    Masina:
    A4 Avant, 131hp, 6 gang,bose sound
    multumesc pentru carte

    MUltumesc domnului Cristian Pop pentru carte.
    Abia astept sa o citesc !!

    Stima
     
  12. haryhary

    haryhary Bronze Member

    Înscris:
    8 Oct 2010
    Locație:
    Buftea
    Masina:
    Audi 6 3.0 tdi 2005, Motor BMK
    Merci si eu! Am ce studia in zilele urmatoare!
     
  13. X e r o x u

    X e r o x u 3rd Gear Member

    Înscris:
    1 Ian 2012
    Locație:
    Cluj-Napoca
    Masina:
    passat b5--1.9 tdi 110cp-afn-1z-syncro--1998
    Am primit si eu cartea, va miltumesc pt. profesionalism.
    De ce iti trebuie cartea de detailing?
    Penru un utilizator este informatia care este putere, puterea de a nu fi de acord cu unele afirmatii, puterea de a sti ce este bine si ce nu in materie de intretinere pentru masina ta.

    Multumesc si sper ca profesionistii ca si dumneavoasta sa fie in fiecare oras, si in mintea fiecarui detinator de spalatorii , macar sa nu faca mai mult rau sau decat bine.
     
  14. strumfyspm Guest

    Multumesc frumos pentru carte.

    Am inceput aseara sa ma uit peste ea, pare chiar foarte OK, in special pentru cei care vor sa isi ingrijeasca singur masina...pentru cei atenti la detalii.

    Am sa revin cu "remarci" doar daca va fi cazul. (asa cum am discutat pe mail)
     
  15. MMA8 5th Gear Member

    Înscris:
    16 Dec 2009
    Locație:
    timisoara
    Masina:
    S8. 5,2. 2008 B&O,ceramic.
    Multumesc si eu domnului Pop pentru carte. Foarte util!
     
  16. CipryD

    CipryD 4th Gear Member

    Înscris:
    2 Aug 2012
    Locație:
    Alba Iulia
    Masina:
    Audi A4 B7 '08 2.0 TDI BPW
    Scuze acuma verificam bulk-urile de la mail ( sa nu sterg ceva din greseala ) Ti-am trimis acuma 2 zile si nu am primit inapoi si am crezut ca nu mai esti activ.

    Multumesc mult.Azi nu am timp sa o citesc dar de maine o sa ma apuc cu siguranta.

    O zi cat mai placuta,
    Radu Dan
     
  17. danny_dny

    danny_dny 6th Gear Member

    Înscris:
    27 Mai 2012
    Locație:
    Cluj-Napoca
    Masina:
    Audi A4 B6 Avant 1.9 TDi AVF 2004 + A4 b8.5 2.0 Tdi cglc -pcg 2013 s-line
    am primit si eu cartea!

    am rasfoito putin apoi am citit jumatate.

    multumesc pentru acest manual, cu siguranta se va modifica modul in care ingrijesc masina!

    tot respectul pentru acest manual!
     
  18. radu20

    radu20 Silver Member

    Înscris:
    15 Oct 2011
    Locație:
    Roman
    Masina:
    Audi A6 ;2.0 TDI,2009(CAG) 136CP, Multitronic + Audi A3 8P, 2.0 TDI,2007(BMM) 140CP,DSG
    Multumesc domnului Cristian Pop.pentru amabilitatea de a-mi trimite un exemplar din cartea domniei sale.Am citit in fuga cateva pagini,si spun in fuga,deoarece zilele astea am devenit proprietarul un splendid Audi A 6 model 2009,asa incat nu prea am avut timp de altceva decat de umblat dupa acte,hartii,taxe,etc.La prima lectura....valoarea informatiilor este ....incontestabila,si promit sa o citesc in intregime deoarece contine lucruri pe cat de inedite,pe atat de interesante!Multumesc inca odata domnului Pop!
     
  19. manzzotty 6th Gear Member

    Înscris:
    1 Feb 2013
    Locație:
    Predeal
    Masina:
    A4 B9 - 2016 - Blue
    Multumesc si eu Cristian Pop ! Amabil si cumsecade . Rar intalnesti ... De azi ma bag pe lectura !!! VA MULTUMESC !!! ...
     
  20. GLS

    GLS 5th Gear Member

    Înscris:
    14 Mai 2013
    Locație:
    Oxford & London
    Masina:
    Audi A4 B6 Cabrio 1.8T 2003 Ex Audi A6 2.5 TDI 2003
    Am primit cartea in format .pdf repede de la solicitarea ei prin e-mail. Este foarte bine detaliata inca de la primele privirii aruncate peste ea si tind sa cred ca ma va ajuta foarte mult la indeplinirea visului meu sa-mi aduc masina in stadiul in care doresc. Recomand omul, este foarte de treaba!
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Distribuie pagina asta