1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

Demontare/Inlocuire Elemente Interioare la A3 8L - probleme si rezolvari

Discuție în 'Audi A3 8L (1996 – 2003)' creată de Ice, 11 Iun 2007.

  1. nucugheri

    nucugheri Audi Expert

    Înscris:
    13 Dec 2007
    Locație:
    Bistrița
    Masina:
    Audi A6 C5 1,9 TDI 96 KW
    Pune si tu la profil niste date...cod motor, an, etc. Altfel, cand vrei ceva, de fiecare data o sa trebuiasca sa fii intrebat.
    Vezi daca te ajuta pdf-urile atasate.
     
    Ultima editare: 1 Iun 2016
  2. Cristi Staff Member Staff Member

    Înscris:
    21 Mar 2009
    Locație:
    București
    Masina:
    Audi A4 B7 - S-line - 2.0 TDI ( BRE ) 140 CP
    Ale asa cum ti-a spus si Nucu: te rog, sa modifici/completezi profilul tau cu masina care o detii (in speta Audi), adica: tipul masinii, an de fabricatie, tipul motor/capacitate cilindrica si obligatoriu cod motor pentru ca data viitoare, daca mai pui intrebari, sa nu stam sa ghicim despre ce tip de masina si motorizare vorbesti. Uita-te la profilul meu si ai sa intelegi despre cum trebuie sa arate si profilul tau. Multumesc.
     
  3. Ale

    Ale 1st Gear Member

    Înscris:
    24 Feb 2016
    Locație:
    Bucuresti
    Masina:
    A3 8L 1.8 T 150CP AGU 1999 COUPE
    Imi cer scuze,s a rezolvat!!! Sper ca e bine acum. Mulumesc @nucugheri ,revin daca intampin probleme
     
  4. Ale

    Ale 1st Gear Member

    Înscris:
    24 Feb 2016
    Locație:
    Bucuresti
    Masina:
    A3 8L 1.8 T 150CP AGU 1999 COUPE
    Ma poate ajuta cineva cu un site sau ceva,vreau sa cumpar chederele pentru usi si chederele interioare de la butterfly uri(nu stiu cum se numesc)ale mele s au facut urate de la soare
     
  5. alle_ares

    alle_ares Bronze Member

    Înscris:
    7 Oct 2011
    Locație:
    Mediaș
    Masina:
    A3 1.6 8l AVU 2001
    nu cred ca gasesti,doar pe original si alea costa.cauta in dezmembrari
    mie imi trebuie bandoul de la usa sofer partea de jos si am fost sa imi comand unul si nu se gaseste doar pe original si costa 320 ron.la fel si suportul de pahar,tot pe original si costa 80 oiro daca tin bine minte.
    idee e ca nu gasesti tot ce iti trebuie,adica sunt unele care numai pe comanda pe original si nu merita...la ce valoare mai au masinile noastre in zilele astea
     

Distribuie pagina asta