1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

Efectuez - Update Navigatie MMI 3G DVD, 3G HDD, 3G Plus - Harti EU + RO 2023 (Rădăuți)

Discuție în 'Servicii din domeniul auto' creată de benyclaudiu, 25 Iun 2017.

  1. Mazilu Marius

    Mazilu Marius 1st Gear Member

    Înscris:
    28 Mai 2018
    Locație:
    Târgu Jiu
    Masina:
    Audi A6 C7 ULTRA, 2.0TDI 190CP, CNHA, 2015, WAUZZZ4G7FN048564
    Salut, doresc un update (full) pentru MMI din imagine: fw, harti 2019 in limba romana, video in motion, etc. Masina este un Audi A6 Ultra 2015 cu MMI plus, touch si google.
     
  2. gabi.

    gabi. 1st Gear Member

    Înscris:
    17 Mai 2017
    Locație:
    Iasi
    Masina:
    Audi A6 2009 2.0 CAGB facelift
    Super om, super colaborare, super rezolvare si super profesionalism din partea unui om de nota 11 .
     
    benyclaudiu apreciază asta.
  3. benyclaudiu

    benyclaudiu Bronze Member

    Înscris:
    27 Sep 2012
    Locație:
    Rădăuți
    Masina:
    Audi A6 avant 2.7 tdi
    Audi MMI 3G Basic - 100 lei soft + Harti EUE_Ba_R_5.26.2 + activare Harti

    Audi MMI 3G HIGH - 150 lei soft + Harti ECE 6.28.2 +activare Harti

    AUDI MMI 3G PLUS - 150 lei+ Harti ECE 6.28.2 activare Harti


    Actualizarea se face online cu cardurile clientului , actualizarea ,descarcarea hartilor si pregatirea cardurilor se face prin telefon sau WhatsAppS, asistenta pe toata durata actualizari.
    Actualizarea se poate face atit in tara cit si in strainatate .
    Daca detineti un cablu VAG COM , va pot activa si optiunea video in mers + alte activari la alegere.

    Actualizarea facuta de mine personal , doar in Radauti cu cardurile mele si timpul meu costa :

    Audi MMI 3G Basic - 200 lei soft + Harti EUE_Ba_R_5.26.2 + activare Harti versiunea 2018
    Pentru cine vrea si est si west costa 250 lei plus card cu West si card cu Est
    Hartile vor instalate pe sd card

    Audi MMI 3G HIGH - 350 lei soft + Harti ECE 6.28.2+activare Harti

    AUDI MMI 3G PLUS - 350 lei+ Harti ECE 6.28.2 activare Harti
    La fel ca bonus se mai poate activa video in mers si stergerea erorilor + un DVD video cadou .
    Hartile sunt versiunea 2019 aparute recent .
    Aveti dovada in cele 3 foto .
     
    vladtyny și BogdanelSKY apreciază asta.
  4. lpopa93 1st Gear Member

    Înscris:
    12 Dec 2014
    Locație:
    Brasov
    Masina:
    A4 B6, 1.9TDI, 2000
    Salut! Pentru un RNS-E MK2, luat de pe un Exeo, montat pe un A4, as dori un update de soft și ultimele hărți. Momentan SW e 220. Ce preț ar fi?
     
  5. benyclaudiu

    benyclaudiu Bronze Member

    Înscris:
    27 Sep 2012
    Locație:
    Rădăuți
    Masina:
    Audi A6 avant 2.7 tdi
    De azi avem si hartile pentru MMI 3G Basic 2018 EUW 5.28.2 versiunea 2019
     
  6. benyclaudiu

    benyclaudiu Bronze Member

    Înscris:
    27 Sep 2012
    Locație:
    Rădăuți
    Masina:
    Audi A6 avant 2.7 tdi
    Am o rugaminte la uni care cred ca pot suna la orice ora din zi sau seara .
    Ma suna si zic ca au vazut pe clubaudi.ro ca ma ocup cu actualizari de navigati si ca vor sa faca update cu mine ,alti repeta acest lucru de fiecare data cand ma suna nu stiu ca deja ii am in telefon , pentru ca asta fac pe fiecare an ma suna sa mai afle cate ceva , din pacate oameni ca ei sunt trecuti cu semnul ? in telefon la mine sau moca .
    Daca am bunul simt de acasa si nu le zic in fata ca am mai vorbit la telefon sa nu creada ca eu nu stiu , am o varsta frate au trecut ca ei prin fata mea destui.
    Alti spun ca vor sa faca update cu mine cer informati cat mai multe pina afla ce sistem au apoi cer contul bancar si dupa aud ca au vorbit cu alt coleg care se ocupa cu asta .
    Alti se apuca ei sa isi faca singuri si dupa ce dau de necaz suna pe altul find ca pe mine nu ma mai piate deranja
    ,Nu ma dreanjeaza faptul ca aleg sa faca cu alcineva sau singuri , ma deranjeaza ca ma suna doar pentru a trage cateva informati de la mine sa fie siguri ca au strans informatiile de care au nevoie . apoi nu mai aud de ei ,
    De azi nu voi mai spune nimic ,nici ce sistem de unitate aveti,nici ce carduri trebuie pina nu vad bani in cont .
    Vreti informati si nu vreti update bagati 50 lei in cont si stam la povesti 30 minute .
    .Vreti sa faceti gratis cititi si voi sutele de pagini de pe net sau de pe clubaudi cum au facut si alti de aici si au reusit , pana atunci documentativa suficient de bine si veti putea sa va faceti singuri actualizarea fara sa ne deranjati pe noi .
    Va rog frumos care sunteti 100% siguri ca vreti sa benefitiati de servicile mele sunati , restu sunati din prima pe care vreti voi din lista de prestari service . Nu vreau sa mai aud in momentul in care ca zic ca aveti fisierele in mail si puteti descarca , ca ziceti ca din acel moment renuntam la actualizare cum am mai patit cu uni , e problema voastra , odata fisierele trimise nu am garantia ca nu le descarcati si stergeti , ce pot sa va zic este ca pit sa vad ca ati descarcat si loacatia de unde ati descarcat , asa ca nu tine vrajala ca nu le descarcati si vreti bani inapoi . cei din strainatate sunt mult mai seriosi decat multi din ro si platesc pentru toate servicile oferite , la noi se vrea doar free , bine ca au mi de euro sa cumpere o masina si nu au 150 lei pentu un update.
    Am ceva ani de cand fac asta si stiu ce fac , sunt foarte multi multumiti care au scris si aici ca au facut cu mine si sunt foare multi care nu au avut cont aici si au multumit personal, si sunt multi de aici care au invatat cu ce se mananca navigatiile datorita mie .
    Multumesc pentru intelegere
     
    Ultima editare: 31 Mar 2019
    Cristian11, cosmyn_ace, cata181 și alți 8 apreciază asta.
  7. Tomaso

    Tomaso 2nd Gear Member

    Înscris:
    17 Noi 2010
    Locație:
    Brașov
    Masina:
    Audi A6 Avant 4G 2.0TDI (CGLC) Tiptronic - S-Line
    Ca de obicei cu @benyclaudiu nu ai cum sa dai gres, totul a decurs frumos. Multumesc din suflet :)

    inainte.jpg dupa.jpg
     
    benyclaudiu apreciază asta.
  8. vladtyny

    vladtyny 1st Gear Member

    Înscris:
    19 Ian 2019
    Locație:
    Riva Del Garda-Italia
    Masina:
    A6,C7 Avînt,2.0 tdi,177Cp._CGL_2014 vin WAUZZZ4G1EN138291
    Mulțumesc CLAUDIU pentru ajutor si pentru harți esti un om cu nemărginită răbdare,ai explicat fiecare pas exact cum trebuie făcut si acum sunt posesorul noilor harți așa că te recomand cu multă plăcere și mă bucur că am apelat la tine să ai un concediu plăcut
     
    benyclaudiu apreciază asta.
  9. Florin T.

    Florin T. 1st Gear Member

    Înscris:
    30 Ian 2017
    Locație:
    Panciu
    Masina:
    AUDI A6, 3000 cmc, 2015
    Se poate actualiza la ultima versiune de soft si activa android car play si video in miscare ?
     
  10. benyclaudiu

    benyclaudiu Bronze Member

    Înscris:
    27 Sep 2012
    Locație:
    Rădăuți
    Masina:
    Audi A6 avant 2.7 tdi
    Florin T
    Car play si video in miscare nu se poate face, la modelul tau, la distanta dar cu hartile rezolvam.
     
  11. Florin T.

    Florin T. 1st Gear Member

    Înscris:
    30 Ian 2017
    Locație:
    Panciu
    Masina:
    AUDI A6, 3000 cmc, 2015
    Multumesc pentru raspuns.
     
  12. benyclaudiu

    benyclaudiu Bronze Member

    Înscris:
    27 Sep 2012
    Locație:
    Rădăuți
    Masina:
    Audi A6 avant 2.7 tdi
    Pentru Car play trebuie softul P3236 instalat apoi schimbat modulul din cotiera



    Acum sunt in concediu dar a ajuns softul P3234 si putem instala, dupa data de 2 mai. Softul nu se instaleaza la distanta asta pentru nu a ajunge si la altii gratis. Cine instaleaza softul nou va beneficia si de hartile 2019.
     
    lucaflo26 apreciază asta.
  13. Florin T.

    Florin T. 1st Gear Member

    Înscris:
    30 Ian 2017
    Locație:
    Panciu
    Masina:
    AUDI A6, 3000 cmc, 2015
    Modul pentru smartphone am in cotiera, vezi in imaginea de mai sus, asa cum este si in video postat de tine.
     
    lucaflo26 apreciază asta.
  14. albutzu 1st Gear Member

    Înscris:
    11 Mai 2012
    Locație:
    torino
    Masina:
    a4 avant, 2.0 tdi, 170 hp, 2011
    Salut, am un a4 din 2011 cu mmi3g basic.
    As vrea sa ii fac update la navigatie.
    Cum se poate face avand in vedere ca eu sunt in Italia.
    Daca e nevoie(citind forumul, din cauza unor nesimtiti) iti pot trimite banii inainte sa te apuci de treaba.
    Doar sa imi spui pretul in euro.
    Multumesc.
    P.S. vroiam sa atasez poza cu versiunea, dar nu stiu cum
     
  15. Yoromica

    Yoromica Silver Member

    Înscris:
    16 Mai 2018
    Locație:
    Castelnuovo Scrivia-Italia
    Masina:
    A6 C7 3.0 tdi CDUC s-tronic Golf 6 1.4 tsi CAVD DQ200 Polo 9N BBY
    Vorbeste cu Beny pe whatsapp ai tel în prima pagina și te ajuta la distanta.
     
    benyclaudiu apreciază asta.
  16. Viomar

    Viomar 1st Gear Member

    Înscris:
    12 Ian 2018
    Locație:
    Ploiesti
    Masina:
    Audi A6 2000 tdi 2014
    Salut,
    Se poate instala ,monta Car Play la modelul meu din atasament .
    Multumesc
     
  17. benyclaudiu

    benyclaudiu Bronze Member

    Înscris:
    27 Sep 2012
    Locație:
    Rădăuți
    Masina:
    Audi A6 avant 2.7 tdi
    Pentru cine vrea Car play la modelul MIB2 acum se poate rezolva. Pentru pret vorbim pe PM.
     
  18. Alain Combeau 1st Gear Member

    Înscris:
    31 Mai 2019
    Locație:
    Colombia
    Masina:
    Audi Q7 Sport 2015
    Hi my friend. Any chance to get South America maps? Got a Q7 Sport 2015
     
  19. Ciortan Lucian

    Ciortan Lucian 1st Gear Member

    Înscris:
    19 Iul 2018
    Locație:
    Târgu Jiu
    Masina:
    Audi A4 B8, 2.0TDI, 2011
    Buna ziua!

    Dupa actualizare soft si harti, in ce limba ofera indicatii GPS? Momentan al meu zice in franceza.

    Cat dureza actualizarea? Daca am deja activate unele functii (cornering, needle sweep etc.) cu VAG COM ce se intampla dupa actualizare MMI, se pierd si trebuiesc din nou setate cu VAG?

    P.S. Se poate pune limba romana pentru tot softul MMI?
    P.S. Atasez o poza cu sitemul MMI pe care il am pe masina.

    Multumesc!
     
  20. benyclaudiu

    benyclaudiu Bronze Member

    Înscris:
    27 Sep 2012
    Locație:
    Rădăuți
    Masina:
    Audi A6 avant 2.7 tdi
    Ai mesaj de la mine pe mail ,suna ma si rezolvam 0745788523
     

Distribuie pagina asta