1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

Intalnirea anuala de primavara 2011 - 11-13 martie, Poiana Brasov

Discuție în 'Intalniri nationale' creată de Sandu_A6, 11 Noi 2010.

Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
  1. T-Rex 69

    T-Rex 69 2nd Gear Member

    Înscris:
    9 Mar 2010
    Locație:
    Brasov
    Masina:
    Audi A4 B8 2.0 ti 2010
    Are dreptate Alexsz nu cred ca merita sa riscati pt cateva sute de metri in plus, deobicei ''militienii'' sunt in zona in weekend .:angrymod:Drive safely!!
     
  2. Sandu_A6

    Sandu_A6 Bronze Member

    Înscris:
    10 Mai 2009
    Locație:
    Tg. Mures
    Masina:
    A6 3.0 224CP, Touareg 7P 3.0 240CP
    Lozooo sa iti dea D-zeu sanatate, tocmai mi-am deschis calculatorul sa uploadez harta cu drumul spre hotel. Multam
    Au dreptate colegii din Brasov, e mai bine sa ocoliti, eu mai intru pe sens interzis(sunt 30 de m), dar e riscant.
    Eu tocmai am terminat cumparaturile(de la 5 la 9 au durat), pe ultima suta a ajuns si Masimo si m-a ajutat, ca trageam dupa mine 2 cosuri pline prin real :p
    Asadar, domnilor, berea e la rece, vinu, jack-ul la fel.. Carnea e la preparat, maine va intampin cu o ciorbita si cu gratare seara.

    Stau cu Masimo(care va saluta) la un jack si o palinca de aia buna si ne facem planuri pe ziua de maine, sa probam noul lui Tuareg pe drumurile din Poiana!
     
  3. Sandu_A6

    Sandu_A6 Bronze Member

    Înscris:
    10 Mai 2009
    Locație:
    Tg. Mures
    Masina:
    A6 3.0 224CP, Touareg 7P 3.0 240CP
    Atasat o alta varianta de harta. Cu alb e marcat drumul pe care trebuie sa mergeti, iar cu rosu este partea de interzis.
     
  4. antonzoltan

    antonzoltan Bronze Member

    Înscris:
    18 Mai 2009
    Locație:
    Făgăraș
    Masina:
    Audi 80 B4, 1600 tip ADA, 1994
    Salutari tuturor ,cateva poze la cald de la Poiana Brasov , ma bucur ca ne-am revazut si am mai cunoscut cativa membri cu parere de rau ca n-am putut sta mai mult dar asta e poate la urmatoarea. Celor care au ramas le dorim distractie placuta si toate cele bune la toata lumea
     
  5. T-Rex 69

    T-Rex 69 2nd Gear Member

    Înscris:
    9 Mar 2010
    Locație:
    Brasov
    Masina:
    Audi A4 B8 2.0 ti 2010
    Felicitari!

    Asta da promptitudine super pozele inca o data bravo Zoli !!
     
  6. otelea

    otelea Silver Member

    Înscris:
    4 Apr 2008
    Locație:
    Câmpulung Moldovenesc
    Masina:
    audi 80 B4 1.9 tdi 90cp 1994; A4 1.9 TDI AVB 2004; A6 allroud 2,5 TDI BCZ 2004
    Foarte fain! Asteptam si alte imagini!
     
  7. antonzoltan

    antonzoltan Bronze Member

    Înscris:
    18 Mai 2009
    Locație:
    Făgăraș
    Masina:
    Audi 80 B4, 1600 tip ADA, 1994
    He he ce gonea azi dimineata la 9 Ovidiu se grabea tare spre Poiana Bv sper ca nu a prins "fluturasii" pe la Voila. Numai bine distractie faina
     
  8. criss43

    criss43 2nd Gear Member

    Înscris:
    9 Feb 2011
    Locație:
    Brașov
    Masina:
    a6,3.0 tdi,2005
    salutare audi!cateva poze din poiana cu marea familie audi din romania
     
  9. ovidiutm

    ovidiutm Moderator Staff Member

    Înscris:
    16 Sep 2008
    Locație:
    Timisoara
    Masina:
    A4 B6, 1.9 TDI ~ AVF/BGA + alte marci.
    Zoli, nu te-am vazut... :) iar Voila era libera de fluturasi. ;)

    Cateva poze de azi:

    Sau o spontana la Brasov...

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  10. Sandu_A6

    Sandu_A6 Bronze Member

    Înscris:
    10 Mai 2009
    Locație:
    Tg. Mures
    Masina:
    A6 3.0 224CP, Touareg 7P 3.0 240CP
    Vreau sa va multumesc pentru participare, sper ca v-ati simtit bine, ma bucur ca v-am revazut si ca am cunoscut si cativa membrii noi.
    Noroc cu Ovidiu care a venit sambata, ca asa am reusit sa fim mai multe audi in parcare, ca altfel m-as fi simit ca la o intalnire VolksWagen :p. Probabil ca vom fi nevoiti sa le percepem cate o taxa celor care vin cu VW la intalnirile Audi.
    Ce sa mai zicem ca am avut si un BMW printre noi, dar a fost admis sa participe dupa ce a facut dovada ca a detinut un Audi si ca intentioneaza sa mai achizitioneze altul :)

    In rest sa auzim de bine, astept cu nerabdare sa ne vedem la toamna la intalnirea care o vor gazdui colegii din Timisoara. O prima propunere era Arsenal Parc de la Orastie, dar mai este timp pana atunci. Oricum sunt convins ca pana atunci ne mai incanta FilaLucian cu o intalnire mini-nationala intermediara.:cool:

    Pozele facute de mine le puteti vedea aici.
    Am si filmat ceva, dar sa nu ma bateti la cap, cand o sa am timp am sa postez montajul.

    @Aline, am sa iti transfer zilele astea avansul inapoi.
    @Socrate, la fel am sa iti returnez avansul, trebuie sa imi dai un PM cu numarul de cont. De ce nu ai mai venit la intalnire? Era macar ok daca m-ai fi anuntat ca nu poti ajunge, miercuri mi-ai zis ca vii, eu am facut cumparaturi incluzandu-te si pe tine pe lista, dar nu ai mai aparut ceea ce au implicat costuri suplimentare pentru cei care au participat(+20ron/pereche).. :wacko:
     
  11. mlozoveanu

    mlozoveanu Bronze Member

    Înscris:
    13 Noi 2007
    Locație:
    Somewhere in the jungle (Buc)
    Masina:
    A4 8E Avant 2.0 TDI 103 KW
    Multumim Sandu pentru cele 3 zile de recreere, pentru organizarea intalnirii, ca de obicei de nota 10. :kiss::):respekt:
     
  12. deocamdata

    deocamdata Audi Expert

    Înscris:
    15 Dec 2007
    Locație:
    București
    Masina:
    ALLROAD: 2009 3.0 TFSI ; 2006 3.0 TDI; RR Autobiography 4,4 SDV8
    Evident ca-mi pare super rau ca nu am ajuns :(
    Si totul din cauza unei vaci de pediatre :mad:
    Asta este ...
    Sper ca data viitoare sa-mi iau revansa :)
     
  13. mariobos

    mariobos Bronze Member

    Înscris:
    23 Ian 2008
    Locație:
    LUGOJ TIMIS
    Masina:
    AUDI A6 4F-A4 B8 Facelift
    Sandu nota 10+ pt organizare,super locatie si tratamentu :) noroc ca am avut ochelarii... :)
     
  14. lucian190

    lucian190 Silver Member

    Înscris:
    26 Oct 2008
    Locație:
    București
    Masina:
    AUDI A8 - 4H / D4 / 3.0 QUATTRO 250 cp. TDI 2012 cod motor CDTA
    da

    ce ar mai fi de zis decat :thumbs-up::applaus::respekt::hi::shutup2: cam asta ar fi de zis pentru Don SANDU. numai bine va doresc la toti domnilor si familiilor vostre. pe curind. :superman:
     
  15. orgonaskaroly

    orgonaskaroly Audi Expert

    Înscris:
    14 Oct 2007
    Locație:
    Timișoara
    Masina:
    A4
    Multumiri Sandu...un weekend de nota +10! O saptamana frumoasa la toata lumea!
     
  16. filalucian

    filalucian Platinum Member

    Înscris:
    24 Feb 2009
    Locație:
    Sibiu
    Masina:
    Audi A4 1.8t B5 1997
    Mersi pentru invitatie Sandu,deocamdata nu promit nimic,o sa vedem ce putem face si o sa va anuntam:rockwoot:
     
  17. socratestanculescu 2nd Gear Member

    Înscris:
    15 Noi 2008
    Locație:
    București
    Masina:
    Audi 100 2.3cod mot.NF,Audi 100 e.2 Turbo,Audi 200 mot.1B
    Salut Don Sandu,

    In primul rand,multumesc pentru returnare !
    In "cacaua" in care sunt imi prind bine,cu toate ca nu mi-am facut iluzii ca mai "vad"(cel putin de vreme ce-am zis ca vin...).
    Acu' 5 minute intrai in casa ca-mi dadu' de lucru socra-miu c-o "gluma" de infarct joi dupa amiaza..:(.
    Daca-ti verifici mobilu',ai sa vezi ca te-am sunat "in draci" pe la 6 dupa amiaza(0744652675) sa-ti spun ce"bucurie" m-a lovit(ma refer la socru-meu)..Da' asta a fost sa fie...Geaba IL ai in suflet si geaba te rogi ca nu totdeauna ITI da "cartea" care-o vrei..:crying:
    Incerc,cu greu, sa ma bucur pentru voi si va si imi doresc sa mai fie o "chestie" ca asta si-n viitor !
    Daca se poate sa-mi returnezi suma,contul este RO96INGB0000999900897597 pe numele "pacatosului" Stanculescu Socrate.

    Toate cele bune cu Sanatate,

    Socrate Stanculescu:respekt:
     
  18. MXM

    MXM 1st Gear Member

    Înscris:
    23 Apr 2010
    Locație:
    lugoj
    Masina:
    audi a6 c6 ,2.4,2006
    A fost prima mea participare la o intanire a membrilor clubului audi si sunt f.f.f multumit ,organizarea ,locatia ,totul a fost super.Multumim Sandu.:respekt::beerchug:
     
  19. cristi231077

    cristi231077 Audi Expert

    Înscris:
    5 Sep 2007
    Locație:
    Timișoara
    Masina:
    <<<<===
    Sooper intalnirea Sandu, organizare deosebita. Ne-am simtit grozav. :thumbs-up:

    Multumim pt. poze si asteptam filmarea. :whistle2:

    @Ovi, Zoli - nu-mi mai aduceti aminte de Voila ca numai ce am platit ieri 200 Ron amenda, asta fiind doar jumatate pt ca am platit in 48 de ore. :motz:

    @Alin - Ai ratat o intalnire si o vreme superba.

    Nu in ultimul rand multumiri lui Liviu pt horinca, a fost extraordinara. Salutari!!! :salute:
     
  20. ovidiutm

    ovidiutm Moderator Staff Member

    Înscris:
    16 Sep 2008
    Locație:
    Timisoara
    Masina:
    A4 B6, 1.9 TDI ~ AVF/BGA + alte marci.
    Am ramas dator cu niste poze:


    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]



    O oprire scurta la Zoli in Fagaras:

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]



    ...si cateva de pe drum:

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]



    Multumim Sandu! Totul a fost calculat si imaculat! ;)

    [​IMG]
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Distribuie pagina asta