1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

Intalnirea de vara de la Sibiu (24-25 iulie)

Discuție în 'Intalniri nationale' creată de filalucian, 1 Iun 2010.

Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
  1. filalucian

    filalucian Platinum Member

    Înscris:
    24 Feb 2009
    Locație:
    Sibiu
    Masina:
    Audi A4 1.8t B5 1997
    Nici o problema,te asteapta oricum un energizant "Glont":)
    Important e sa ajungeti cu bine,noi o sa asteptam cuminti.:thumbs-up:
     
  2. poneiu

    poneiu Silver Member

    Înscris:
    20 Iul 2009
    Locație:
    Suedia / Sibiu
    Masina:
    audi a6 2.5 2001 quattro avant 180ps(PONEI SOLIZI!!!) model complicat AKE
    Ovidiu trebuie sa fie corecte coordonatele,maine o sa veniti bine ca traficul de tiruri este inchis pe valea muresului pana la ilia,de acolo o sa aveti niste lucrari in deva in rest grija la radare pe valea muresului,la paulis,lipova dupa o spalatorie pe stanga voastra undeva dupa mara,la barzava,capruta,ilteu,zam,burjuc,ilia la iesire din localitate,dupa un s de curbe dupa parcarea turceasca de la iesire,la vetel dar ala e pentru cei ce merg la arad,la simeria vechie,la gara de la vintu de jos limita de 70,la miercurea bai,la miercurea la intrare si la iesire la linia continua,apoldul de jos la intrare grija ca va opreste la iesire,la saliste pe linia dreapta intre saliste si sacel logan rosu sta pe camp,in cristian poate,la sibiu si apoi mai vorbim la sfarsit dupa ce ajungeti sa vedem cate radare ati ratat:p va asteptam cu drag si fara evenimente:detective2: desi aveti stati nu va prea bazati pe ele mai ales in ziua de sambata si duminica cand circulatia de tiruri este inchisa pe timpul zilei de la 6am la 22 pm,e valabil si pentru cei ce vin de la bucuresti de la pitesti,pe valea oltului pana la vestem,iar cei din mures cu putin noroc glontz nu este inchis pentru camioane si ai mai multe informati la trafic. AMR SUB 12 ORE
    CLM sper sa ne putem vedea cu bine si mie imi pare rau ca nu poti veni poate cu alta ocazie. o sa sudam si penru tine nu o sa te uitam.
     
    Ultima editare: 24 Iul 2010
  3. ovidiutm

    ovidiutm Moderator Staff Member

    Înscris:
    16 Sep 2008
    Locație:
    Timisoara
    Masina:
    A4 B6, 1.9 TDI ~ AVF/BGA + alte marci.
    poneiu, multumim de info trafic, o sa incercam sa mergem in limitele legii ca e cel mai sigur pentru buzunarele noastre. Totusi, am zis ca o sa incercam nu ca o sa ne si tinem de treaba asta! :)
     
  4. pharrell

    pharrell Silver Member

    Înscris:
    24 Apr 2010
    Locație:
    Timișoara
    Masina:
    A4 B8 2010/2.0 TDI quattro 170cp
    Hai ca dam startul de la Timisoara:racer:
     
  5. pharrell

    pharrell Silver Member

    Înscris:
    24 Apr 2010
    Locație:
    Timișoara
    Masina:
    A4 B8 2010/2.0 TDI quattro 170cp
    Hai ca am facut-o si pe asta. Vreau sa multumesc celor care sau ocupat de organizare,personal m-am simtit foarte bine,conditiile foarte bune, pacat de vreme. Abia astept o noua adunare de genu' si sper sa fim cat mai multi. Asteptam pozeeee:rockwoot:
     
  6. Cristian S.

    Cristian S. Audi Expert

    Înscris:
    8 Mar 2008
    Locație:
    Timișoara
    Masina:
    A4
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Distribuie pagina asta