Intalnirea membrilor BUCURESTI - Vineri ora 20.00 in parcare la Casa Poporului/Palatul Parlamentului

Discuție în 'Intalniri regionale' creată de micu, 2 Noi 2007.

1. Cristi Staff member Staff Member

Locație:
    Bucuresti
    Masina:
    Audi A4 B7 - S-line - 2.0 TDI ( BRE ) 140 CP
    Cum spui tu. Si eu multumesc pentru felul in care ai inteles tu ce ti-am explicat si cum ai tras tu aceasta concluzie dupa doar 5 luni de la data inscrierii pe acest forum. Pe noi nu ne intereseaza absolut deloc de celelate cluburi sau de cine ai mai pomenit tu si personal ma lasa rece ce fac altii in curtea lor si/sau cum se organizeaza.
    Noi astia mai vechi si mai noi printre noi ca sunt si din astia (dar pe tine nu te-am vazut decat aici facand comentarii), asa vrem sa ne intalnim: mai clandestin, mai obscur si mai netransparent.
    Daca nu iti convin aceste lucruri, iti spun eu ca nu ai nici un drept sa faci nici o critica si sa ne spui noua cum sa ne organizam intalnirile, din mai multe motive pe care nu le detaliez aici si acum. O noapte buna.

2. rotitza

rotitza Audi Expert

Locație:
    Bucuresti
    Masina:
    Audi A4 B8 - 2.O TDI - 2OO9 - S-line Avant ~ max torque @ 430Nm
    De fiecare data cand cineva a intrebat i s-a raspuns.
    Intalnirile sunt pentru doritori, nu pentru privitori!

Cei care ati aflat unde se face intalnirea, de ce nu ati venit!?

Colegul Cristi_23 a intrebat, a aflat, a venit!

Toata lumea este binevenita!

stefan550 apreciază asta.
  3. alintorba

alintorba 3rd Gear Member

Locație:
    Bucuresti
    Masina:
    Audi Q5 ; 2.0 TDI Quattro ; 163CP ; 2017 ;
    MrAlexS nu inteleg de ce te-ai bosumflat ? Si nu cred ca este cazul sa "jignesti" persoanele prezente.
    Dupa cum a spus si Rotitza, de cate ori cineva a intrebat unde se tine intalnirea, a primit si raspuns.
    Particip la intalnire din 2013 si tot de pe forum am aflat de locatiile in care se tine intalnirea.
    Orice nou venit la intalnire a avut parte de raspunsuri la intrebari ba chiar mai mult, au beneficiat de diagnoze si rezolvari la probleme pe care le-au avut la masini. GRATUIT.
    Eu nu inteleg ce transparenta doresti ?
    Daca o sa propui la un moment dat o locatie unde ne putem intalnii sunt sigur ca va fi aleasa.
    Asa ca hai sa lasam treaba cu orgoliile si sa ne bucuram de munca colegilor de pe forum. ( ma refer la toata informatia de pe forum)

Trai bun !

rotitza apreciază asta.
  4. cristian_23

cristian_23 2nd Gear Member

Locație:
    bucuresti
    Masina:
    audi a6 avant c5 2500 tdi quatro an 2003
    Salutare baieti azi vine cineva si daca da unde?

5. Cristi Staff member Staff Member

Locație:
    Bucuresti
    Masina:
    Audi A4 B7 - S-line - 2.0 TDI ( BRE ) 140 CP
    La fel ca data trecuta: Sun Plaza Berceni - subsol - parcare 4F. Asteptam si alt colegi

6. cristian_23

cristian_23 2nd Gear Member

Locație:
    bucuresti
    Masina:
    audi a6 avant c5 2500 tdi quatro an 2003
    multumesc

Distribuie pagina asta