1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

Intalnirea nationala 2015 -Snagov

Discuție în 'Intalniri nationale' creată de Cristian S., 13 Mai 2015.

Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
  1. Cristian S.

    Cristian S. Audi Expert

    Înscris:
    8 Mar 2008
    Locație:
    Timișoara
    Masina:
    A4
    Salutare tuturor,
    Nu vrea nimeni sa preia initiativa? Vremea trece...

    Dupa discutiile ramase usor ''in aer'' de la Baile Felix a ramas ca urmatoarea nationala sa aibe loc la Snagov tot in toamna in perioada septembrie-octombrie.
    Tata Ursu daca ai timp asteptam sa ne dai mai multe detalii,urmand ca apoi sa vedem si doritorii in plus fata de cei care stim sigur ca vor fi prezenti.

    Daca se stabileste locatia fiind una usor ''sensibila'',in momentul in care completam lista de participare trebuie sa fim constienti ca imediat urmatoarea perioada de 2 saptamani va trebui transferat avansul in contul ce va fi pus la dispozitie.

    Sa ne vedem si revedem cu bine!:arco:
     
  2. lucian190

    lucian190 Silver Member

    Înscris:
    26 Oct 2008
    Locație:
    București
    Masina:
    AUDI A8 - 4H / D4 / 3.0 QUATTRO 250 cp. TDI 2012 cod motor CDTA
    deci

    Salutare dragii mei colegi, prieteni si amici. asa cum a discutat si cum am ramas oarecum intelesi la Baile Felix unde a fost ultima escapada nationala eu va astept pe toti cu mic cu mare aici la Bucuresti via Snagov (33 km catre Ploiesti pe DN1). daca doriti cu adevarat eu pot demara discutiile la nivel de director general si cu siguranta o sa iasa ceva frumos. fara nicio problema eu sunt dispus sa va pot oferii un sfirsit de saptamina perfect oricand doriti voi in septembrie sau octombrie. oricine doreste este bine venit chiar daca nu este membru al acestui club si doar prieteni ori membru al familiei. astept sa demarati interesul si abea astept sa va revad pe toti si sper din tot sufletul sa fim multi din toata tara si sa iasa ceva superb. va asigur ca voi face tot ce imi sta in putere sa iasa ceva frumos si ceva de care sa va amintiti cu drag si peste 10 ani. pina atunci TATA URSUL va doreste zile frumoase si numai bine. asa ca START in campania de lamurire a datei de intilnire. aveti grija ca timpul trece si ne trezim ca in anii trecuti ca.......................:blahblah1::blahblah1::blahblah1: mai ales ca aceasta locatie fiind foarte mare se pot face nunti, botezuri si intilniri diverse deci, trebuie vorbit din timp batuta in cuie data deoarece sunt destul de multi doritori de a ocupa locatia. numai bine. :hi::respekt::friends:
     
  3. ovidiutm

    ovidiutm Moderator Staff Member

    Înscris:
    16 Sep 2008
    Locație:
    Timisoara
    Masina:
    A4 B6, 1.9 TDI ~ AVF/BGA + alte marci.
    Eu as prefera in septembrie sau cel tarziu 10.10, pentru ca dupa aceasta data nu mai sunt disppnibil si tare as vrea sa vin.:beerchug:
     
  4. mircea_glontzu

    mircea_glontzu Audi Expert

    Înscris:
    11 Sep 2008
    Locație:
    Târgu Mureș
    Masina:
    Allroad 2011 CAHA
    Eu as prefera o data cand nu pot sa vina si cei din SB :)
    in rest , oricand. Numai sa nu mai fie aburi iar. ca tare rau mi-au facut data trecuta
     
  5. KOPILU 6th Gear Member

    Înscris:
    14 Apr 2009
    Locație:
    com hodac , jud mures
    Masina:
    a4, 1.8 20v avant, 98; A4, B6 1.9 TDI,2002
    Si eu sper sa pot sa vin oricand:o:. Preferabil cand nu poate GLONTU! :friends:
     
  6. Sonia-Monica

    Sonia-Monica 1st Gear Member

    Înscris:
    5 Noi 2012
    Locație:
    Sibiu
    Masina:
    Audi A1 1.4 TFSI 122 CP 2011
    Cei de la SB pot veni oricand, spre disperarea ta :))
     
  7. NICU ZISU

    NICU ZISU 4th Gear Member

    Înscris:
    30 Noi 2008
    Locație:
    Constanța
    Masina:
    A4 B5 1.9TDI 147CP/A6 c6 2.0TDI
    venim si de la constanta asteptam data si o lista
     
  8. lucian190

    lucian190 Silver Member

    Înscris:
    26 Oct 2008
    Locație:
    București
    Masina:
    AUDI A8 - 4H / D4 / 3.0 QUATTRO 250 cp. TDI 2012 cod motor CDTA
    salutare dragii mei

    dupa cum am vorbit eu am avut deja o prima runda de discutii cu cei care decid ce si cum la locatia aleasa de catre mine, iar datele dupa prima discutie sunt urmatoarele:

    - se poate merge oricand incepind cu sf. de saptamina din data de 20.09.2015;
    - camerele NU sunt decat de 2 persoane dar sunt cu frigider, tv si baie proprie fiecare gen garsoniere sunt camere pentru 100 - 120 de persoane;
    - camera este pe noapte pentru 2 persoane 80-100 lei;
    - se poate asigura si masa [3 mese/zi] 80 lei de persoana;
    - la cerere se pot asigura orice alte servici pe care le dorim noi toti;
    - se poate veni cu orice mincare sau bautura din exterior fara restrictii;
    - la locatie este paza h 24 iar in interior intra cam in jur de 80 - 100 de masini asa ca...........;
    - sala de mese poate fi acoperitoare pentru 100 - 120 persoane;
    - exista terasa exterioara acoperita pentru acelasi numar de persoane;

    cam astea sunt datele strinse la prima discutie avuta telefonic cu seful de la locatie. sigur ca preturile pot suferi modificari negative in functie de ce grad de ocupare va fi si de masa. fiind pachet complet masa si casa se mai poate face ceva reducere. cam asa stau lucrurile despre problema. dupa cum vad este interes maxim despre aceasta intilnire nationala pe 2015 :search::think:
     
  9. ovidiutm

    ovidiutm Moderator Staff Member

    Înscris:
    16 Sep 2008
    Locație:
    Timisoara
    Masina:
    A4 B6, 1.9 TDI ~ AVF/BGA + alte marci.
    Suna foarte bine.
    Lucian, tu esti in masura sa alegi data (sugerez sa o faci rapid ca sa nu ne trezim ca se ocupa pana aduni avansurile) ca daca stai dupa fiecare, o alegem peste 1 luna si alta luna pentru avans. Asadar alege data si sa ii dam drumu cu lista si avansurile.
     
  10. lucian190

    lucian190 Silver Member

    Înscris:
    26 Oct 2008
    Locație:
    București
    Masina:
    AUDI A8 - 4H / D4 / 3.0 QUATTRO 250 cp. TDI 2012 cod motor CDTA
    da

    Salut Ovi. cred ca asa este cel mai bine. o sa aleg data pina saptamina viitoare si voi scrie exact tot adica: data incepere; lista; avans 50 % din toata valoarea fiecarui membru ca doreste realmente sa participe. vreau ca pina atunci sa va ginditi cu totii daca doriti sa veniti sau nu. nu vreau sa avem discutii inutile si care nu cred ca au rost. mi-ar place sa putem ocupa tot complexul si sa vina toata tara hmmmmm ar fi superb. in momentul in care va fi batuta in cuie si data ma voi duce personal la locatie voi face si niste fotografii si va voi da toate datele despre tot ce inseamna distractia noastra de acolo iar totul asa va ramine fara schimbari si modificari aici ma refer in exclusivitate la bani. daca sunt nelamuriri sau comentarii va stau la dispozitie oricand doriti voi. telefonul meu este 0722511524 pot fi contactat cel mai bine dupa ora 18.00 pina la ora 22.00 fara nicio problema. o zi perfecta va doresc tuturor. :respekt::hi:
     
  11. mircea_glontzu

    mircea_glontzu Audi Expert

    Înscris:
    11 Sep 2008
    Locație:
    Târgu Mureș
    Masina:
    Allroad 2011 CAHA
    Luci, multumim frumos pentru implicare si pentru efort( oricat de mic ar fi, sau mare) :)
    Vorbeste mai exact si, cum ai spus, sa avem o data batuta in cuie . ca in functie de data se va putea hotari si lumea daca vine sau nu ;)
     
  12. CoCaine

    CoCaine Silver Member

    Înscris:
    10 Aug 2007
    Locație:
    București
    Masina:
    Audi A4 B5 avant (AFN)
    S-a stabilit data?
     
  13. lucian190

    lucian190 Silver Member

    Înscris:
    26 Oct 2008
    Locație:
    București
    Masina:
    AUDI A8 - 4H / D4 / 3.0 QUATTRO 250 cp. TDI 2012 cod motor CDTA
    da

    si dupa cum am promis data este 25 - 27.09.2015. sigur se poate veni daca se vrea si de pe data de 24 adica de joi dar, va rog sa-mi spune-ti din timp sa pot vorbi la locatie. daca data este acceptata de catre toata lumea - toata tara atunci voi merge in primele zile din luna IULIE sa perfectez toata distractia. pina atunci va rog sa va ginditi ce si cum facem si sa-i dam drumul la lista. oamenii de acolo consider ca sunt foarte corecti si fermi din toate punctele de vedem si nu vreau sa incurc problemele nimanui nici pe ale lor, nici pe ale noastre oricine ar fi dintre noi cei de aici. inca o data mi-as dori sa fim mai multi ca la Felix si sa fie ceva frumos. cu amintirile raminem restul este vrajala .......:think:. hai sa aveti o seara minunata cu totii.
     
  14. ovidiutm

    ovidiutm Moderator Staff Member

    Înscris:
    16 Sep 2008
    Locație:
    Timisoara
    Masina:
    A4 B6, 1.9 TDI ~ AVF/BGA + alte marci.
    Perfect. ;) Timisoara va avea cu siguranta cativa membri prezenti. Revin.
     
  15. iulianburleasca

    iulianburleasca 2nd Gear Member

    Înscris:
    31 Iul 2013
    Locație:
    Pitesti
    Masina:
    A4 Avant, 2.0 TDI, 2009
    Deschidem deja lista?

    1. Iulian Burleasca - Pitesti - 2 pers - 2 nopti
     
  16. NICU ZISU

    NICU ZISU 4th Gear Member

    Înscris:
    30 Noi 2008
    Locație:
    Constanța
    Masina:
    A4 B5 1.9TDI 147CP/A6 c6 2.0TDI
    1. Iulian Burleasca - Pitesti - 2 pers - 2 nopti
    2. Nicu Zisu - constanta-2 pers
     
    Ultima editare de un moderator: 23 Iun 2015
  17. Cristian S.

    Cristian S. Audi Expert

    Înscris:
    8 Mar 2008
    Locație:
    Timișoara
    Masina:
    A4
    Hai lume curaj...
    Toata lumea intreaba de nationala,haideti sa o si facem;)
     
  18. NICU ZISU

    NICU ZISU 4th Gear Member

    Înscris:
    30 Noi 2008
    Locație:
    Constanța
    Masina:
    A4 B5 1.9TDI 147CP/A6 c6 2.0TDI
    nici o miscare pe aici baieti
     
  19. dcaramarin

    dcaramarin Silver Member

    Înscris:
    27 Mar 2010
    Locație:
    Constanța
    Masina:
    A4-avant-2.0 CR, CAGB
    Baietii sunt la mare Nicule
     
  20. CoCaine

    CoCaine Silver Member

    Înscris:
    10 Aug 2007
    Locație:
    București
    Masina:
    Audi A4 B5 avant (AFN)
    1. Iulian Burleasca - Pitesti - 2 pers - 2 nopti
    2. Nicu Zisu - constanta - 2 pers
    3. CoCaine - Bucuresti - 2 pers - 1 noapte + mancare

    Cine se ocupa de organizare? Daca pot ajuta cu ceva nu ezitati sa ma contactati. O sa incerc sa mobilizez cati mai multi posesori de B5 :)
    In alta ordine de idei, fiind prima mea intalnire nationala clubaudi, ce se intampla pe parcursul celor 2 zile?
    Nu se face un concurs de jurizare pt best interior/exterior/engine/wheels/oem/car of the meeting/etc?
    Sa mai spargem monotonia, nu de altceva :)

    EDIT: rog un moderator sa modifice primul post, sa apara acolo informatii privind data, locatia, cazare (unde plus costuri) astfel incat sa nu se intrebe de 100 de ori data si celelalte detalii, multumesc.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Distribuie pagina asta