1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

Intalniri ale membrilor Club Audi judetul Caras-Severin (Resita)

Discuție în 'Intalniri regionale' creată de Buksy, 6 Feb 2010.

  1. Garcya

    Garcya 1st Gear Member

    Înscris:
    1 Dec 2009
    Locație:
    Resita
    Masina:
    A4, 1.8, 98
    Faine pozele!
    Scuze pentru "greseala" cu B-urile :)
     
  2. ovidiutm

    ovidiutm Moderator Staff Member

    Înscris:
    16 Sep 2008
    Locație:
    Timisoara
    Masina:
    A4 B6, 1.9 TDI ~ AVF/BGA + alte marci.
    Ati stabilit o intalnire saptamanala sau inca nu va este dor unul de altul? ;)
     
  3. Buksy

    Buksy Bronze Member

    Înscris:
    3 Dec 2008
    Locație:
    Reșița
    Masina:
    Audi A4 B6 1.8T 150CP
    @Garcya ma bucur ca iti plac.:friends:
    @ovidiutm Noi am stabilit sa ne intalnim saptamanal,doar ca nu am stabilit inca ziua care sa fie potrivita pentru toti(sau majoritatea).Ieri s-a nimerit sa pice bine.Oricum trebuie sa mai discutam aici si despre zi si despre locatie(asta in caz ca sunt si alte sugestii)
     
    Ultima editare: 12 Iun 2010
  4. Buksy

    Buksy Bronze Member

    Înscris:
    3 Dec 2008
    Locație:
    Reșița
    Masina:
    Audi A4 B6 1.8T 150CP
    Baieti cand ne vedem saptamana asta?
     
    Ultima editare: 14 Iun 2010
  5. Garcya

    Garcya 1st Gear Member

    Înscris:
    1 Dec 2009
    Locație:
    Resita
    Masina:
    A4, 1.8, 98
    Mie imi este indiferent, pot oricand.
    Sa spuna cei care sunt la lucru, ce program au, cand pot, etc.
     
  6. 91DON

    91DON Silver Member

    Înscris:
    14 Oct 2009
    Locație:
    Paris
    Masina:
    N-am
    eu nu am program pe vineri.
     
  7. Buksy

    Buksy Bronze Member

    Înscris:
    3 Dec 2008
    Locație:
    Reșița
    Masina:
    Audi A4 B6 1.8T 150CP
    Eu propun asa:Acum ca va-ti facut o idee cum e la intalniri am putea sa reluam discutiile pe tema zilei din saptamana favorabila pentru toti.Asa ca incep eu.Mie imi pica bine in oricare dintre zilele astea:miercuri,joi,vineri(mentionez ca nu in toate zilele de vineri as putea sa ajung deoarece mai plec din localitate in week-end-uri).De preferinta spre seara ca sa fie mai racoare,cand se schimba sezonul mai discutam.As vrea sa stabilim o zi si o ora("batuta in cuie" cat de cat)ca sa stie fiecare cand si unde sa vina.Iar daca odata sunt mai multi care nu pot ajunge putem modifica astfel incat sa fim cat mai multi.
     
  8. PEGAS

    PEGAS 1st Gear Member

    Înscris:
    3 Iun 2009
    Locație:
    Resita
    Masina:
    audi a4, motor 1,8 turbo,150cp
    Cum hotarati voi.In functie de cum sunt la lucru voi fi prezent.FOARTE UTILA PRIMA INTLNIRE mai ales in privinta climei si a dotari masinilor . ZEU mi-a spus ca a trecut prea repede.:hi::hi::hi:
     
  9. Buksy

    Buksy Bronze Member

    Înscris:
    3 Dec 2008
    Locație:
    Reșița
    Masina:
    Audi A4 B6 1.8T 150CP
    Intr-adevar a fost cam scurta,la cate au fost de discutat:).Cat despre clima maine merg sa o rezolv si eu pe a mea si la urmatoarea intalnire vedem efectul si mai discutam despre asta.
    Dupa calculele mele ziua de joi ar fi cea mai favorabila din mai multe puncte de vedere.Ora 19:00 cred ca e OK pentru toti.Locatia momentan e buna(daca ne hotaram,putem ulterior sa ne asezam la o terasa,mai facem si senzatie cu ~7 Audi:p).
    Si la intalnirea urmatoare poate ne onoreaza cu prezenta inca un membru,si anume : alexsala care se arata interesat,dar vad ca inca nu a postat aici.
    Eu am inaintat o invitatie pe PM tuturor membrilor din Resita(pe care i-am gasit) si momentan a avut succes.Pana acum mi-au raspuns 2 membri la invitatie.
     
    Ultima editare: 14 Iun 2010
  10. PEGAS

    PEGAS 1st Gear Member

    Înscris:
    3 Iun 2009
    Locație:
    Resita
    Masina:
    audi a4, motor 1,8 turbo,150cp
    Cu cat mai multi cu atat mai bine pentru toti.
     
  11. Levente 1st Gear Member

    Înscris:
    2 Apr 2009
    Locație:
    Resita
    Masina:
    Audi A4 - 1.8 Turbo, AVJ, 150 CP - 09.2001
    Joi suna bine, pentru ca unii pleaca in weekend de vineri, sambata si duminica multi nu sunt in localitate...


    Eu sunt disponibil in orice zi din saptamana dupa 16:30, desi prefer de la 19:00 sau mai tarziu sa fie racoare.

    Daca gasim o locatie in care sa mergem la o terasa, trebuie sa gasim si o parcare destul de mare si libera, cred ca zona centru este exclusa.

    Cred ca variante ok ar fi 5M sau cum ii zice de pe Terovei sau restaurantul ala din padure de pe Valea Domanului, e racoare, aer curat.

    A fost fain a prima intalnire, cam scurt, ca am ajuns dupa 20:00...

    Vreau si eu fluturasi sa mai invit lumea :)
     
  12. 91DON

    91DON Silver Member

    Înscris:
    14 Oct 2009
    Locație:
    Paris
    Masina:
    N-am
    pentru mine e bine si joi.sar putea sa intarzii putin pt ca joi merg la timisoara.important e sa ne intalnim si atunci stabilim locatia perfecta pt intalniri.
     
  13. Buksy

    Buksy Bronze Member

    Înscris:
    3 Dec 2008
    Locație:
    Reșița
    Masina:
    Audi A4 B6 1.8T 150CP
    De aceea propun si eu ziua de joi.Cat despre locatie pe Doman ar fi OK,sau daca mai aveti si altii sugestii,asteptam.
    Despre fluturasi:am eu tipariti cativa si vedem la intalnire.Eventual mai scot cativa.Daca vreti sa ii vedeti si aveti Corel luati atasamentul.Pe spate mai au tiparit adresa forumului si aresa acestui Thread.
    M-am gandit la acest mode de promovare in speranta ca mai adunam ceva membrii in special in Resita.Ideea e buna si pentru altii daca doresc sa o foloseasca.
    Flyer ClubAudi.ro
     
    Ultima editare: 15 Iun 2010
  14. alexsala

    alexsala 2nd Gear Member

    Înscris:
    11 Mai 2009
    Locație:
    Reșița
    Masina:
    audi a4 b7,2.0tdi brd Quattro
    unde pe valea domanului?la restaurantu ala din padure?nu e rau drumu?k masinuta mea e joasa si sa nu ating cu ea pe jos.si ora in final care o ramas?
     
  15. Buksy

    Buksy Bronze Member

    Înscris:
    3 Dec 2008
    Locație:
    Reșița
    Masina:
    Audi A4 B6 1.8T 150CP
    Pana ne hotaram exact la locatie,intalnirile vor ramane in parcare la Kaufland(partea dinspre Barzava).In fiecare joi la ora 19:00 iar despre restaurant,ne intalnim,vorbim,si poate mergem sa vedem cum e.
    P.S.1:Urmariti si aici http://www.clubaudi.ro/intalniri-re...rilor-club-audi-jud-timis-296.html#post220774 .Baietii din TM vor sa vina pe la Valiug.Poate vreti si voi sa participati.Eu unu daca e ceva concret si pot particip.
    P.S.2:alexsala :tu ai Audi cu capota neagra?
     
    Ultima editare: 16 Iun 2010
  16. Buksy

    Buksy Bronze Member

    Înscris:
    3 Dec 2008
    Locație:
    Reșița
    Masina:
    Audi A4 B6 1.8T 150CP
    Baieti ne intalnim deseara?Ne intalnim la Kauflan si daca nu tine vremea cu noi ne mutam la un bar ceva.
     
  17. ovidiutm

    ovidiutm Moderator Staff Member

    Înscris:
    16 Sep 2008
    Locație:
    Timisoara
    Masina:
    A4 B6, 1.9 TDI ~ AVF/BGA + alte marci.
    Timisoara a ales weekendul 10-11 iulie (unii pot sa vina numai duminica).
    Ramane sa gasiti un loc fain de pus cortul (si masina langa) sau daca e pret bun merge si la o cabana, ceva.
     
  18. Garcya

    Garcya 1st Gear Member

    Înscris:
    1 Dec 2009
    Locație:
    Resita
    Masina:
    A4, 1.8, 98
    A ramas batut in cuie joi la 19 da?
     
  19. ovidiutm

    ovidiutm Moderator Staff Member

    Înscris:
    16 Sep 2008
    Locație:
    Timisoara
    Masina:
    A4 B6, 1.9 TDI ~ AVF/BGA + alte marci.
  20. Buksy

    Buksy Bronze Member

    Înscris:
    3 Dec 2008
    Locație:
    Reșița
    Masina:
    Audi A4 B6 1.8T 150CP
    Da.Eu zic sa ramana ziua de joi batuta in cuie.Joia asta cine isi anunta prezenta.Daca polua trebuie sa gasim si un restaurant.
     

Distribuie pagina asta