1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

Intalniri ale membrilor Club Audi jud. Timis

Discuție în 'Intalniri regionale' creată de orgonaskaroly, 13 Dec 2007.

  1. orgonaskaroly

    orgonaskaroly Audi Expert

    Înscris:
    14 Oct 2007
    Locație:
    Timișoara
    Masina:
    A4
    Poate, daca ne adunam si noi vre-o 5-6 din zona sa ne intalnim in viitorul apropiat!:friends::meeting:


    2010 EDIT:
    In anotimpul calduros, intalnirile ClubAudi au loc in fiecare joi seara la stadionul Dan Paltinisanu:
    [​IMG]
     
    Ultima editare de un moderator: 8 Iun 2010
  2. cristi231077

    cristi231077 Audi Expert

    Înscris:
    5 Sep 2007
    Locație:
    Timișoara
    Masina:
    <<<<===
    Nu e o idee rea .... :icon_thumright:
     
    Ultima editare: 13 Dec 2007
  3. orgonaskaroly

    orgonaskaroly Audi Expert

    Înscris:
    14 Oct 2007
    Locație:
    Timișoara
    Masina:
    A4
    OK, dar sa mai ateptam pana suntem vre-o 5-6, asa in trei e cam naspi!:):sign_ot:
     
  4. cristi231077

    cristi231077 Audi Expert

    Înscris:
    5 Sep 2007
    Locație:
    Timișoara
    Masina:
    <<<<===
    Se poate face o intalnire a membrilor Club Audi din jud. Timis ?

    Din cate am observat eu suntem cel putin 6: orgonaskaroly, A4UDI, xaby69, Spector,Ding si eu, sper ca nu am uitat pe nimeni. :)

    Ce spui orgonakaroly, suntem destui ?
     
    Ultima editare: 13 Dec 2007
  5. ding

    ding 2nd Gear Member

    Înscris:
    23 Noi 2007
    Locație:
    Timisoara
    Masina:
    TT Roadster 1.8 (2004)
    :sign_ot: Patru :sign_ot:
     
  6. cristi231077

    cristi231077 Audi Expert

    Înscris:
    5 Sep 2007
    Locație:
    Timișoara
    Masina:
    <<<<===
    S-a corectat, suntem chiar 6 si sa nu te sperii ca am mutat si postul tau la categoria care trebuie sa nu mai fim .... :sign_ot:
    Deci spor la conversatie in legatura cu subiectul asta. :icon_thumright:
     
  7. orgonaskaroly

    orgonaskaroly Audi Expert

    Înscris:
    14 Oct 2007
    Locație:
    Timișoara
    Masina:
    A4
    DA, daca ne adunam 5-6 este deja un pas mare! Dar eu zic sa asteptam pana trec sarbatorile si poate in ianuarie! Oricum mersi ca m-ai corectat si mi-ai atras atentia ca suntem deja 6!!!
    PS: tu ai mutai posturile aicea?
     
  8. cristi231077

    cristi231077 Audi Expert

    Înscris:
    5 Sep 2007
    Locație:
    Timișoara
    Masina:
    <<<<===
    Da, din cauza ca eram :sign_ot: acolo unde a inceput discutia si in al doilea rand ma gandeam ca daca tot ne inmultim sa avem unde sa discutam pe tema asta.

    :icon_thumright:
     
  9. xaby69

    xaby69 Gold Member

    Înscris:
    16 Oct 2007
    Locație:
    Timișoara
    Masina:
    Audi A4 2.0i
    Salut, eu am masina din 17 aug si din oct sunt in orash saptamanal (faculta asta ma omoara). Ar trebui organizat o asa numita "adunare" de Audi-uri. Eu mai am un prieten,care sta in orash, cu un 1.9 TDI, 131 hp, deci in total suntem deja vreo 5. Intrebare: exista in Timisoara fun club Audi???
     
  10. cristi231077

    cristi231077 Audi Expert

    Înscris:
    5 Sep 2007
    Locație:
    Timișoara
    Masina:
    <<<<===
    Dupa cum am numarat eu si am spus mai sus suntem 6, poate dupa sarbatori organizam ceva. :icon_thumright:

    PS:
    Vezi ca ti-am mutat postul aici pentru ca acolo unde ai postat tu erai off-topic. http://www.clubaudi.ro/regulament/524-regulamentul-forumului-clubaudi-ro.html
    Fii mai atent pe viitor.
     
  11. xaby69

    xaby69 Gold Member

    Înscris:
    16 Oct 2007
    Locație:
    Timișoara
    Masina:
    Audi A4 2.0i
    imi cer scuze, chiar nu era cu intentie! referitor la intalnire, eu mai am un prieten cu un A4, deci am fi 7... :icon_thumright:
     
  12. cristi231077

    cristi231077 Audi Expert

    Înscris:
    5 Sep 2007
    Locație:
    Timișoara
    Masina:
    <<<<===
    Stiu ca nu era cu intentie ........ :)
    Foarte bine, cu cat suntem mai multi cu atat mai bine, poate ii spui si lui despre forum. ;)
     
  13. xaby69

    xaby69 Gold Member

    Înscris:
    16 Oct 2007
    Locație:
    Timișoara
    Masina:
    Audi A4 2.0i
    stie despre forum si in curand se va loga... pana atunci il tin eu la curent cu ce se intampla. se organizeaza anu' asta ceva???
     
  14. cristi231077

    cristi231077 Audi Expert

    Înscris:
    5 Sep 2007
    Locație:
    Timișoara
    Masina:
    <<<<===
    Nu stiu .......... :think:

    O sa vezi aici, pentru ca o sa se discute detalii cum ar fi locul si ora.
     
  15. cristi231077

    cristi231077 Audi Expert

    Înscris:
    5 Sep 2007
    Locație:
    Timișoara
    Masina:
    <<<<===
    La faculta ? poate ne vedem pe acolo ... cine stie :think: eu fac doar in weekend-uri. :)
     
  16. orgonaskaroly

    orgonaskaroly Audi Expert

    Înscris:
    14 Oct 2007
    Locație:
    Timișoara
    Masina:
    A4
    Asa cum a zis si Cristi, sa vedem, dar avand in vedere ca vin sarbatorile cred ca o sa fim ocupati cu taiatul porcului, impododitul bradului, cumparatul cadourilor, etc. Eu zic sa lasam pentru anu si o sa organizam ceva in Ianuarie!

    PS: Avand in vedere ca o sa vorbim mai mult noi intre noi si ca o sa ne si intalnim, puteti sa-mi spuneti "Carol"! Ma numesc Orgonas Karoly poate v-ati dat seama dar toti imi spun Carol. Salutare si weekend placut!
     
    Ultima editare de un moderator: 15 Dec 2007
  17. xaby69

    xaby69 Gold Member

    Înscris:
    16 Oct 2007
    Locație:
    Timișoara
    Masina:
    Audi A4 2.0i
    Am un prieten care se ocupa de publicitate si am sa-l intreb cat ar costa sa ne faca niste "stickere" cu nick-ul fiecaruia... Sper k va iesi ceva super din "adunarea" asta...!
     
  18. orgonaskaroly

    orgonaskaroly Audi Expert

    Înscris:
    14 Oct 2007
    Locație:
    Timișoara
    Masina:
    A4
    Sunt perfect de acord ca sa mergem impreuna ar fi mult mai interesant asa, dar idea cu lipitul nick-ului pe masina...nu stiu. Sincer nu prea am chef sa-mi lipesc numele (nick-ul meu este si numele meu intreg) pe masina. Nu de alta dar nu cred ca ar da bine, mai ales ca am un nume cam complicat. Dar asta nu inseamna ca voi sa nu va faceti asta. Eu am spus doar din punctul meu de vedere.:sign_ot::sign_ot::sign_ot: (Scuze)
    Eventual, Cristi poti sa muti aceasta discutie la topicul despre intalnirea membrilor din Timisoara si din imprejurimi! Mersi
     
  19. xaby69

    xaby69 Gold Member

    Înscris:
    16 Oct 2007
    Locație:
    Timișoara
    Masina:
    Audi A4 2.0i
    Era o simpla idee... vom face cum vrea majoritatea, bineinteles! Dar totusi ar trebui un sticker micutz, in semn k apartinem si noi unui club! Sau nah, ma rog, mai vedem ce si cum facem. Important e sa ne adunam, k merita (parerea mea)!
     
  20. cristi231077

    cristi231077 Audi Expert

    Înscris:
    5 Sep 2007
    Locație:
    Timișoara
    Masina:
    <<<<===
    O sa avem cat de curand si un sticker, acuma e in faza de proiectare daca pot sa spun asa si poti vedea ceva variante aici http://www.clubaudi.ro/pareri-sugestii-observatii/317-sticker-clubaudi-ro-24.html
     

Distribuie pagina asta