1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

Intalniri spontane in Europa de Vest

Discuție în 'Intalniri internationale (International meetings)' creată de psebi, 29 Iun 2010.

  1. psebi

    psebi 5th Gear Member

    Înscris:
    9 Dec 2008
    Locație:
    Piatra Neamt
    Masina:
    A3 8P 2.0TDI
    Poate ne vom aduna pe undeva, cei care suntem mai aproape unul de altul prin strainatate.
    Eu sunt in Antwerpen, Belgia. Altii ca mine?
     
  2. TTs

    TTs Pasionat Audi

    Înscris:
    1 Sep 2008
    Locație:
    Piatra Neamț
    Masina:
    Audi TT Quattro 1,8T
    Eu Londra,dar as fi disponibil,nu e prea mare distanta si mai suntem amandoi si din Piatra;stiu ca mai e Iulian in Franta,poate vede si el topicu`.
     
  3. iulian_1976

    iulian_1976 Audi Expert

    Înscris:
    29 Noi 2007
    Locație:
    Rhône-Alpes
    Masina:
    Audi aus Ingolstadt nicht weit von München
    Mda totusi este ceva distanta am fost acum cateva luni la Mons in Belgia sunt cam 600 de km si asta la granita cu Franta :)

    Momentan masina mea momentan scartaie sperii vecinii am schimbat 3 piese si nu am nimierit-o :yahoo:
    Cand o pun la punct poate ne vedem,momentan este caruta si nu vreau sa ma fac de ras :)
     
  4. alex4ever

    alex4ever Silver Member

    Înscris:
    15 Sep 2009
    Locație:
    Bucuresti
    Masina:
    BMW 530xD (231cp) 2006 AUDI A4 2.0tdi quattro (170cp) S-line 2010 Bmw 330xD (245cp 520Nm) 2011.
    Mai traieste cineva in Vest ? :) Uite ca am aterizat si eu in Bruxelles pentru cel putin 3 ani jumate .... deci? Impresii sau altele? La Anvers merg cel putin o data pe saptamana (dar cu treaba). Mai mult la Leuven- Louxembourg. Asteptam impresii. Ma gandeam sa ma duc o runda pana la Frankfurt (desi este cam mult de mers) pentru ca nu am fost niciodata. Salonul ramane deschis pana weekendul acesta.
     
  5. ExcesDude

    ExcesDude 5th Gear Member

    Înscris:
    10 Feb 2010
    Locație:
    Bruxelles
    Masina:
    Audi A6 3.0 TDI 2006 Quattro Full
    Buna ziua. Cand ati dori sa facem o intalnire in Belgia?? Eu sunt disponibil stau in bruxelles de 7 ani si tare asi vrea sa ne strangem si prin belgia la o Intalnire sa fim si noi in rand cu lumea. Astept propunerile voastre!!
     
  6. alex4ever

    alex4ever Silver Member

    Înscris:
    15 Sep 2009
    Locație:
    Bucuresti
    Masina:
    BMW 530xD (231cp) 2006 AUDI A4 2.0tdi quattro (170cp) S-line 2010 Bmw 330xD (245cp 520Nm) 2011.
    Eu sunt disponibil/dispus pentru o intalnire asa spontana pentru schimb de impresii, mai ales cu relativ recenta ta schimbare de masina, ocazie cu care te si felicit pentru achizitie. In ce zona a Bruxellului locuiesti ca sa ne gandim la o varianta? Eu locuiesc momentan in zona de centru/nord (destul de aproape de Gara de Nord).
     
  7. ExcesDude

    ExcesDude 5th Gear Member

    Înscris:
    10 Feb 2010
    Locație:
    Bruxelles
    Masina:
    Audi A6 3.0 TDI 2006 Quattro Full
    Buna eu locuiesc in Koekelberg langa simonis daca sti. Eu sper sa ne intalnim si sa fim cati mai multi pentru inceput putem sa facem noi o intailnire.
     
  8. ExcesDude

    ExcesDude 5th Gear Member

    Înscris:
    10 Feb 2010
    Locație:
    Bruxelles
    Masina:
    Audi A6 3.0 TDI 2006 Quattro Full
    Nu a mai aparut nimeni prin belgia? Sa facem si noi o intalnire!!
     
  9. alex4ever

    alex4ever Silver Member

    Înscris:
    15 Sep 2009
    Locație:
    Bucuresti
    Masina:
    BMW 530xD (231cp) 2006 AUDI A4 2.0tdi quattro (170cp) S-line 2010 Bmw 330xD (245cp 520Nm) 2011.
    Suntem doar noi doi. Daca este, ne putem intalni o fuga duminica :) Ce spui?
     
  10. ExcesDude

    ExcesDude 5th Gear Member

    Înscris:
    10 Feb 2010
    Locație:
    Bruxelles
    Masina:
    Audi A6 3.0 TDI 2006 Quattro Full
    alex4ever Pentru mine e ok cand vrei tu eu sunt si sambata disponibil ca doara vorba aia e weekend. Daca e, putem sa vorbim la un telefon. Lasa nr. de telefon prin PM si ne auzim.
     
    Ultima editare de un moderator: 19 Ian 2012
  11. brox 1st Gear Member

    Înscris:
    22 Feb 2012
    Locație:
    Bruxelles
    Masina:
    A6, BRF, 2.0TDi, 136CP, CVM, 2006, berlina, gri.
    Salut,

    In Bruxelles-Etterbeek stau, m-am intalnit deja cu ExcesDude.
    Ar fi ok sa ne strangem mai multi... Nu suntem asa multi ca cei din Italia dar de o "miuta" poate ne strangem.
    Astept propuneri.

    Bye.
     
  12. unhyen

    unhyen 1st Gear Member

    Înscris:
    9 Sep 2010
    Locație:
    Brașov
    Masina:
    A5, 2.7TDI, 2009
    salut baieti mai e careva pe la anvers?
     
  13. ExcesDude

    ExcesDude 5th Gear Member

    Înscris:
    10 Feb 2010
    Locație:
    Bruxelles
    Masina:
    Audi A6 3.0 TDI 2006 Quattro Full
    Salut unhyen.. Eu sunt din bruxelles, il mai avem si pe brox, poate ne intalnim intr-o zi. O seara splendita!!
     
  14. taz quattro

    taz quattro 6th Gear Member

    Înscris:
    26 Feb 2011
    Locație:
    Constanța / Aosta - Italia
    Masina:
    A6 C6 3.0tdi Quattro 165 kw/ex A6 C6 3.0tdi quattro 166 kw sline pachet s6/ex. A4 B6 2.5tdi quattro
    iulian mai bine vi in italia la intalnire .
     
  15. ExcesDude

    ExcesDude 5th Gear Member

    Înscris:
    10 Feb 2010
    Locație:
    Bruxelles
    Masina:
    Audi A6 3.0 TDI 2006 Quattro Full
    Salutare. Nu a mai aparut nici un consumator de audi prin Belgia/ Bruxelles. Pentru o intalnire spontana schimb de impresi etc? Va astept cu propuneri. :)
     
  16. Legendary A4

    Legendary A4 1st Gear Member

    Înscris:
    10 Iul 2013
    Locație:
    Timisoara
    Masina:
    A4 B6 1.9 TDi 2001
    Salutari, si eu sunt prin Bruxel daca se mai organizeaza o intalnire audi, sunt prezent !
     
  17. Flo1980

    Flo1980 Bronze Member

    Înscris:
    7 Ian 2017
    Locație:
    Franta
    Masina:
    A4 avant 2016
    Cineva prin franta ? Eu locuiesc region Centre.
     
  18. Cipoc

    Cipoc 2nd Gear Member

    Înscris:
    3 Feb 2017
    Locație:
    Alba-Iulia/BELGIA
    Masina:
    A4 Avant TDIe2.0 R4 CAGB
    Salut. Eu Locuiesc in Herentals. Am văzut ca sunteți vre-o doua persoane prin apropiere Antwerpen. Poate ma ajuta si pe mine cineva cu o diagnoza si eventual o regenerare forțată . Nu ar strica si o întâlnire si niște schimb de experiența. Multumesc
     

Distribuie pagina asta