1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

Multumiri Administratorilor - Moderatorilor si Colegilor acestui forum -

Discuție în 'Pareri, sugestii, observatii' creată de FloRio, 5 Apr 2008.

  1. FloRio

    FloRio Platinum Member

    Înscris:
    30 Aug 2007
    Locație:
    Baia Mare
    Masina:
    Audi A4 1,9 TDI 110hp~AFN 1998
    in calitate de moderator al clubului m-am gandit aseara impreuna cu un membru al clubului(Cata_Nda) ca ar fi frumos din partea noastra sa ne aducem aminte din cand in cand ca noi nu am fi existat pe acest forum daca nu ar fost un administrator care sa se ocupe de buna functionare a acestui club,si ca ar trebui sa le multumim lui adrian si celuilalt admin pentru eforturile depuse in crearea si mentinerea in buna stare a acestui forum.Chiar daca ei intra mai rar pe clubaudi,din cauza lipsei de timp,cei doi admini se ocupa de functionarea acestui site,si ar fi omenesc si foarte frumos ca toti cei de pe acest forum care ne bucuram de existenta lui ,de acest loc unde ne scriem si unde ne rezolvam problemele,si mai ales locul unde ne facem prieteni(fani audi) sa aducem multumiri administratorului si sa uram La multi ani!!! pentru o lunga durata a functionarii clubului.Chiar daca nu a implinit un an de functionare,m-am gandit ca ar fi de datoria noastra ,cel putin a moderatorilor,sa ne aducem aminte si sa multumim celui care se ocupa de o existenta cat mai agreabila a paginii de forum,si cred ca ar trebui ca fiecare din noi care tinem la acest club ar trebui sa lasam un mesaj de multumire
    Numai bine,si toate cele bune:):):friends:
     
  2. Cata_ADC

    Cata_ADC Moderator Staff Member

    Înscris:
    14 Feb 2008
    Locație:
    Brasov - Zarnesti
    Masina:
    alta marca I3 , e-drive 2018
    Tot repectul meu celor ce se ocupa de clubaudi.ro

    Frumos Florio. :icon_thumright:
    Merita tot respectul nostru acest thread si cei care posteaza sa o faca intr-un mod demn. Asa cum discutam si cu tine daca nu erau ei poate ca nici noi nu ajungeam sa intemeiem acest forum. Tot respectul meu pentru Adrian si sper ca intr-o buna zi vom ajunge sa il cunoastem;)
    Numai bine.
    P.S. Cata_Nda = cata_adc:)
     
  3. FloRio

    FloRio Platinum Member

    Înscris:
    30 Aug 2007
    Locație:
    Baia Mare
    Masina:
    Audi A4 1,9 TDI 110hp~AFN 1998
    cata_adc scuze:), m-am incurcat cu numele, am sa retin de acum incolo. :) :friends:
     
  4. cristi231077

    cristi231077 Audi Expert

    Înscris:
    5 Sep 2007
    Locație:
    Timișoara
    Masina:
    <<<<===
    Da, super ideea, laudabil gestul ...... :icon_thumright:

    Adrian a facut o treaba extraordinara prin lansarea acestui forum unde noi ne putem bucura de una dintre cele mai mari pasiuni a noastre ... AUDI
     
  5. orgonaskaroly

    orgonaskaroly Audi Expert

    Înscris:
    14 Oct 2007
    Locație:
    Timișoara
    Masina:
    A4
    Felicitari FloRio pentru acest topic!
    Pe aceasta cale vreau sa multumesc si eu administratorului si tuturor moderatorilor pentru efortul depus, pentru ca acest forum sa functioneze si noi sa beneficiem de existenta lui. Tineti-o tot asa si forumul nostru va avea un viitor frumos. :icon_thumright:
     
  6. adibose

    adibose 6th Gear Member

    Înscris:
    1 Aug 2007
    Locație:
    București
    Masina:
    2007 - A4 B7 Avant 1.9TDi
    Despre mine vorbiti aici ? :p nu nu , glumesc

    Chiar am facut 1 an??? asa mari suntem?

    la multi multi ani de aici incolo!
     
  7. marian c4

    marian c4 2nd Gear Member

    Înscris:
    24 Ian 2008
    Locație:
    bucuresti
    Masina:
    a6.quattro 2.6
    FELICITARII tuturor celor care se ocupa de acest forum.LA MULTI ANI CLUB AUDI.
     
  8. Mos Craciun

    Mos Craciun Banned

    Înscris:
    11 Feb 2008
    Locație:
    Bucuresti
    Masina:
    Audi 80 B4 2.0I ABT
    La multi ani si sa traim cat mai mult de acum inainte... Bravo FloRio pentru threadul creat. Intradevar ne-am imprietenit prin intermediul acesti club.:friends::friends:
     
  9. george

    george Gold Member

    Înscris:
    21 Feb 2008
    Locație:
    Iași
    Masina:
    [quattro] - A4 B8.5 2013 & Q5 8R 2017
    Intr-adevar, felicitari administratorilor, dar parerea mea e ca si moderatorilor trebuie sa le multumim pentru ca si ei au grija de acest site :p
    Felicitari baieti si tineti-o tot asa :icon_thumright:
     
  10. 11TUN

    11TUN 5th Gear Member

    Înscris:
    13 Sep 2007
    Locație:
    Râmnicu Vâlcea
    Masina:
    ...
    este un forum bine pus la punct si subiectele dezbatute aici sunt de buna calitate. Moderatorii isi fac bine treaba :yes:

    tin sa multumesc si eu celor care administreaza acest forum si sa le urez numai bine.
     
  11. schultz

    schultz 2nd Gear Member

    Înscris:
    27 Feb 2008
    Locație:
    Tg-Jiu
    Masina:
    Audi A4;1,9 TDI;131CP;2002
    Multumesc si eu celor care care administreaza acest forum, moderatorilor , dar si celor care se straduiesc sa dea niste raspunsuri pentru problemele altora.
    NUMAI BINE IN CONTINOARE va urez eu:friends::icon_thumright:
     
  12. adibose

    adibose 6th Gear Member

    Înscris:
    1 Aug 2007
    Locație:
    București
    Masina:
    2007 - A4 B7 Avant 1.9TDi
    numarul membrilor creste continuu...
    noua ca moderatori daca ne credeti sau nu..ne este greu sa tinem pasul cu tot! facem tot ce putem!
    :)
     
  13. Cata_ADC

    Cata_ADC Moderator Staff Member

    Înscris:
    14 Feb 2008
    Locație:
    Brasov - Zarnesti
    Masina:
    alta marca I3 , e-drive 2018
    La multi ani

    Pai tocmai de asta noi toti am sa colaboram sa tinem forumul la fel ca si pana acum! Felicitari administratorului,moderatorilor dar nu in ultimul rand si noua membrilor. Sa o tinem tot asa:applaus:
    La multi multi ani clubaudi.ro:beerchug:
     
  14. FloRio

    FloRio Platinum Member

    Înscris:
    30 Aug 2007
    Locație:
    Baia Mare
    Masina:
    Audi A4 1,9 TDI 110hp~AFN 1998
    Exact cum spuneai, toti merita felicitari, administratorii, moderatorii si bineinteles membrii care daca nu ar fi, nu ar exista forumul. Bravo noua tuturor.
     
  15. X Gold Member

    Înscris:
    21 Noi 2007
    Locație:
    Iași
    Masina:
    -
    De asemeni,vreau si eu sa adaug ceva

    Doresc la randul meu sa multumesc atat administratorului cat si moderatorilor pentru atentia acordata clubului,precum si membrilor care se implica in crea o atmosfera placuta atat pe forum cat si la intalniri!!!:arco::arco::applaus: Tin sa spun ca sunt madru de clubul nostru, observand si altele asemanatoare trebuie sa spun ca este de departe cel mai reusit!:yahoo:
     
  16. DOOM

    DOOM Moderator Staff Member

    Înscris:
    13 Iul 2007
    Locație:
    București
    Masina:
    Audi A4 35TDI MY2022 / Audi A1 1.6TDI MY2012
    Multumiri lui Adrian.Eu unul sunt mai mult decat incantat pentru ca atmosfera de pe forum este una prieteneasca , lipsita de contre si provocari, cred ca pot afirma ca suntem un club extrem de civilizat si cu membri care si-au insusit cu brio cei 7 ani de acasa.Si mai sunt si intalnirile la care speram sa vina cat mai multi odata cu vremea calda.
    Daca aflam cand e ziua oficiala de nastere a clubului poate mancam niste prajituri la intalnirea respectiva :)
     
  17. adibose

    adibose 6th Gear Member

    Înscris:
    1 Aug 2007
    Locație:
    București
    Masina:
    2007 - A4 B7 Avant 1.9TDi
    Evident si sustin DOOM :) sa vina tortuletele ;) Ziua clubului este in prima saptamana din Iunie. Si mereu o sa pice una cu soare :)

    P.S.: nici nu avem cum sa nu fim educati, nu oricine are un audi hihihi :p
     
  18. xaby69

    xaby69 Gold Member

    Înscris:
    16 Oct 2007
    Locație:
    Timișoara
    Masina:
    Audi A4 2.0i
    Foarte frumos si onorabil din partea celor care au infiintat si mentin in stare de functionare acest forum...:icon_thumright: felicit pe aceasta cale toti moderatorii care isi dau silinta zi de zi, pt ca noi, membrii forumului, sa putem face o conversatie civilizata, chiar daca uneori se mai intrec unele masuri...:blahblah1: ar trebui sa aflam exact data in care a luat nastere acest forum! ce ziceti? astfel mancam si noi o prajitura , daca nu toti la un loc:friends:... macar asa pe judete, sau zone!
     
  19. dorutzu

    dorutzu Silver Member

    Înscris:
    8 Sep 2007
    Locație:
    Suceava
    Masina:
    1.6 + 2.0
    Buna ideea acestui topic!
    Multumiri celor care fac posibila existenta acestui forum.
    Am crescut luna de luna si intr-un an am ajuns sa fim un club respectat, in plina dezvoltare si cu sanse sa devenim o mare familie unita.
    Doamne ajuta!
     
  20. george

    george Gold Member

    Înscris:
    21 Feb 2008
    Locație:
    Iași
    Masina:
    [quattro] - A4 B8.5 2013 & Q5 8R 2017
    m-am uitat putin la lista membri si puteti trage singuri concluziile din poza care este mai jos. 7 iunie 2008 - faceti deja comanda de torturi:p
     

Distribuie pagina asta