1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

Noua interfata ClubAudi

Discuție în 'Pareri, sugestii, observatii' creată de Stefan, 11 Dec 2015.

Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
  1. TDIpower

    TDIpower 4th Gear Member

    Înscris:
    15 Ian 2015
    Locație:
    Timisoara
    Masina:
    Audi A3, 1.9 TDI (ASZ), 2002, 130cp
    Daca doresti ca sa deschizi o pagina intr-un nou tab poti folosi si CTRL. :)
    Apesi pe CTRL + click pe ce vrei sa deschizi in noul tab. ;) Asta pe langa cele enumerate mai sus.
     
  2. nucugheri

    nucugheri Audi Expert

    Înscris:
    13 Dec 2007
    Locație:
    Bistrița
    Masina:
    Audi A6 C5 1,9 TDI 96 KW
    Iti multumesc.:hi: Ideea si intrebarea mea despre acest aspect viza posibilitatea de deschidere directa a unor link-uri dintr-un post care fac trimitere la postari din interiorul forumului, asa cum se deschid de exemplu link-urile care fac legatura cu un subiect/pagina extern/a forumului.
    Dar am inteles, oricum cel mai simplu si comod e cu scroll-ul.;)
     
  3. Mihai Administrator Staff Member

    Înscris:
    8 Iun 2007
    Locație:
    Oradea
    Am rezolvat.
    Referitor la deschiderea link-urilor interne automat in alt tab, nu vom face deoarece ar incurca mai mult.
     
  4. nucugheri

    nucugheri Audi Expert

    Înscris:
    13 Dec 2007
    Locație:
    Bistrița
    Masina:
    Audi A6 C5 1,9 TDI 96 KW
    Multumim :hi:
     
  5. nucugheri

    nucugheri Audi Expert

    Înscris:
    13 Dec 2007
    Locație:
    Bistrița
    Masina:
    Audi A6 C5 1,9 TDI 96 KW
    Revin :)
    Cred ca se putea lasa user-name-ul cu rosu, la fel si background-ul din acea casuta/fereastra, asa cum era pana ieri. Era mai frumos si mai vizibil. Dar e strict parerea mea. In schimb, pagina "Forumuri" parca e mai usor de folosit in varianta actuala.:o:
     
  6. zolik

    zolik Bronze Member

    Înscris:
    10 Iul 2010
    Locație:
    Tg-Mures TRANSILVANIA
    Masina:
    AJM B5 avant 2001+Altea '06 BJB
    Nu mai intrat de ceva vreme pe site,am fost foarte ocupat si timp prea putin la dispozitie...
    Saptamana aceasta am intrat din nou,si ca sa vezi site.ul este nou..
    Prima impresie,sunt impresionat de look,fain,modern,o schimbare spre bine,este mai usor de folosit mai accesibil,mai simplu,cu imbunatatiri practice,deci mai eficient in multe privinte,dar in acelasi fel mai ciudat fata de cel vechi,dar cum ziceau Cristi este problema obisnuintei,odata ce intri stai in pic vezi diferenta
    Doresc sa felicit in aceasta masura moderatorii si adminii pentru munca depusa,pentru schimbare si ca in final chiar se asculta parerile multor colegi
    Deci felicitari si va doresc km multi fara probleme ;)
     
    Ultima editare: 5 Feb 2016
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Distribuie pagina asta