1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

Presuri din mocheta sau cauciuc - A3 8P

Discuție în 'Audi A3 8P (2003 - 2013)' creată de eim_mada, 11 Noi 2013.

  1. darius1990 1st Gear Member

    Înscris:
    1 Iul 2018
    Locație:
    Cluj
    Masina:
    Audi A3, 1.2 TFSI, 2010
    Salutare tuturor,

    De curand am observat o deteriorare a covoraselor din masina mea iar de o saptamana caut ca disperatul sa le schimb, insa as prefera textil si originale. Nu ma deranjeaza sa platesc mai mult. Problema e ca nu gasesc nicaieri covoare originale Audi. Ma puteti ajuta careva cu un link sau ceva de unde as putea sa imi comand? :sos:

    Multumesc anticipat! :icon_thumright:
     
  2. Cristi Staff Member Staff Member

    Înscris:
    21 Mar 2009
    Locație:
    București
    Masina:
    Audi A4 B7 - S-line - 2.0 TDI ( BRE ) 140 CP
    Cum adica de unde le comanzi ? Ca doar nu de la cofetarie. E greu sa comanzi de la reprezentanta sau orice magazin de piese auto si le spui sa iti aduca covorase originale din material textil ?
     
  3. dorutzu

    dorutzu Silver Member

    Înscris:
    8 Sep 2007
    Locație:
    Suceava
    Masina:
    1.6 + 2.0
    La reprezentanta VW din zona mea, setul de covorase de cauciuc originale pe fata costa 170 lei.
     
  4. aiciandrei

    aiciandrei 2nd Gear Member

    Înscris:
    27 Oct 2014
    Locație:
    Piteşti
    Masina:
    A3 8p coupe, 1.6, 2003
    Salut, din cei care au OE, puteti atasa cate o poza (cu cele fata eventual) pentru ca am vazut ca sunt undeva la 3-4 modele oe de cauciuc pentru A3 8P. Eventual daca ar fi si cu cod poza, traiasca Mos Craciun!
     
  5. Audiaa3 1st Gear Member

    Înscris:
    4 Noi 2019
    Locație:
    Iași
    Masina:
    A3 8p Sportback 1.9 BLS DSG6 '08
    Poate cineva pune o poza cu Covorasele de cauciuc OE pentru A3 8P. Incerc sa gasesc presuri OE. Sunt cumva acestea din poza ? Iintreb pentru ca cineva a spus ca presul de la pasager acopera si contraaripa dreapta, ceea ce in poza nu vad. Multumesc.

    [​IMG]
     
    YVA apreciază asta.

Distribuie pagina asta