1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

Seria de caroserie / sasiu gresita - stantanta incorect - scrisa gresit - probleme - cauze si rezolv

Discuție în 'Probleme inmatriculare' creată de Liviu Lrx, 25 Mai 2012.

  1. Liviu Lrx

    Liviu Lrx 1st Gear Member

    Înscris:
    5 Feb 2009
    Locație:
    galati-atena
    Masina:
    Audi A4 S-line 2005...2500 tdi
    M-am confruntat cu o problema nemaintalnita pana acum cel putin de mine. am cumparat un Audi a4 avant din 2007...si surpriza...cand am fost la reprezentanta pe seria data de brief apare un a6 avant. dar in acelasi timp pe programul de piese o da ca fiind a4 avant. am cautat-o si la politie,interpol si nu este in baza de date. ce sa cred? ca este o greseala de fabrica...dar cum as putea remedia aceasta problema?:( Mentionez ca masina are tot istoricul ei de la 0 km.Caroseria si motorul nu prezinta nici cele mai mici semne ca s-ar fii umblat la ea...sau nu stiu ce sa se fii intamplat.

    Imi cer scuze daca nu am postat unde trebuie...dar eram pe fuga sa plec la scarbici

    Multumesc ptr intelegere
     
  2. zolik

    zolik Bronze Member

    Înscris:
    10 Iul 2010
    Locație:
    Tg-Mures TRANSILVANIA
    Masina:
    AJM B5 avant 2001+Altea '06 BJB
    Cel mai bine ar fi sa iei legatura cu reprezentanta,la care s-a vandut masina,daca tot are tot istoricul de intretinere,sau sa te adresezi "mamei" ei
     

Distribuie pagina asta