1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

Service auto - specializat AUDI

Discuție în 'Servicii din domeniul auto' creată de packard, 15 Noi 2009.

Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
  1. 124du Guest

    Tocmai m-am întors de la Marian, am avut o problemă destul de nasoală cu filtrul de particule, era înfundat 90%. Maşina trăgea ca o lada şi aveam aprinşi martorii de motor şi de bujii. Într-o oră şi câţiva km pe autostradă s-a rezolvat problema, filtrul s-a desfundat şi maşina parcă trage mai bine ca înainte :P
    Ca experienţă, a fost ca şi cum m-aş fi dus la un tovarăş care se pricepe şi are şi răbdarea să-mi explice tot ce se întâmplă, iar preţul foarte fain.
    În concluzie, sper să nu am nevoie prea des, dar când o să mai am probleme aici o să vin cu siguranţă. De fapt, deja mi-am propus să revin pentru nişte mici modificări. Recomand!
     
  2. packard 2nd Gear Member

    Înscris:
    16 Aug 2008
    Locație:
    București
    Masina:
    Audi A3 1,9 TDI
    multumesc mult de aprecieri !
     
  3. packard 2nd Gear Member

    Înscris:
    16 Aug 2008
    Locație:
    București
    Masina:
    Audi A3 1,9 TDI
    valabil in continuare
     
  4. Xcyrus 1st Gear Member

    Înscris:
    13 Dec 2009
    Locație:
    Bucuresti
    Masina:
    Audi A4 Avant 2.0TDI 2006
    Va salut,

    imi puteti comunica numarul de telefon al service-ului care executa lucrari de tinichigerie/vopsitorie.Multumesc
     
  5. dan.c. 1st Gear Member

    Înscris:
    9 Apr 2009
    Locație:
    Craiova
    Masina:
    A3 8L 1.9 TDI 110hp - 1999
    Mai adaugati pe lista inca o persoana complet multumita. :)
     
  6. packard 2nd Gear Member

    Înscris:
    16 Aug 2008
    Locație:
    București
    Masina:
    Audi A3 1,9 TDI
    multumim de aprecieri
     
  7. packard 2nd Gear Member

    Înscris:
    16 Aug 2008
    Locație:
    București
    Masina:
    Audi A3 1,9 TDI
    valabil. feedback impecabil!
     
  8. energy82

    energy82 2nd Gear Member

    Înscris:
    3 Mar 2009
    Locație:
    BUCURESTI
    Masina:
    AUDI A4 B8 multitronic S4 look,A4 B7 2.0tdi BPW S-Line
    salut! am o problema destul de enervanta si anume ceva la directie cred eu ,masina se comporta f f urat si e nesigura .am fost la "n" service-uri si concluzia lor a fost ca masina e ok cu toate ca merge ciudat ! ma poti ajuta ??? bineainteles contra cost ,vreau sa stiu ce are !!! multumesc!
     
  9. GEO A4 1st Gear Member

    Înscris:
    17 Oct 2009
    Locație:
    bucuresti
    Masina:
    audi a4 1,9 2005
    Va Salut Pe Toti! Am Schimbat Si Eu La Marian Volanta . Ambreiajul. Distributia... Si Altele. Ce Sa Spun? Totul E Super Ok Si Ca Service Si Ca Om Si Ca Preturi! Mariane Sa O Tii Tot Asa Man!!! Il Recomand Din Toata Inima!!!
     
  10. rotitza

    rotitza Pasionat Audi Staff Member

    Înscris:
    7 Oct 2008
    Locație:
    Bucuresti
    Masina:
    Audi A6 C7 Allroad - 3.O BiTDI quattro - 2O13 ~ max torque @ 650Nm
    Ieri am trecut, din nou, pe "La Service" si am facut schimbul de ulei si filtre.
    Totul a mers super ok si sunt si mai multumit pentru faptul ca am primit consumabilele cere le-am cerut si nu cum se intampla in alte partii...(Nu am gazit filtru din ala dar merge si asta... sau mai stiu eu ce..)

    Asadar revin cu multumiri catre domnul Marian :thumbs-up:
     
  11. Ciprian.Mod Bronze Member

    Înscris:
    29 Noi 2007
    Locație:
    București
    Masina:
    A6 C7 3.0TDi CDUC & A3 8P 1.9TDI BKC
    Feed-back pozitiv si din partea mea pt Marian.
     
  12. packard 2nd Gear Member

    Înscris:
    16 Aug 2008
    Locație:
    București
    Masina:
    Audi A3 1,9 TDI
  13. packard 2nd Gear Member

    Înscris:
    16 Aug 2008
    Locație:
    București
    Masina:
    Audi A3 1,9 TDI
    valabil. vizitati www.la-service.ro pentru mai multe detalii, feedback si asa mai departe
     
  14. BUHUHU007

    BUHUHU007 1st Gear Member

    Înscris:
    19 Sep 2008
    Locație:
    Bucuresti
    Masina:
    Audi A4 95 benzina 1,6
    Salutare, ieri am facut si eu revizia si cate ceva pe langa ea(schimbat lichid si placute frana) la service la Marian. Mi-a placut ca s-a respectat programarea, treaba a mers repede si bine, nu s-a tras de timp si mi s-a intocmit si o fisa de service cu problemele depistate la inspectia gratuita de care am beneficiat. In concluzie am fost multumit atat de pretul produselor si serviciilor oferite cat si de promptitudinea mecanicilor. Recomand cu caldura!
     
  15. YAN48

    YAN48 1st Gear Member

    Înscris:
    15 Oct 2009
    Locație:
    BUCURESTI
    Masina:
    AUDI A6 2.5TDI 180CP;2004
    Buna,

    Ieri ,am fost la "La Service"la colegul Packard(Marian).
    M-am simtit ca intre prieteni,el impreuna cu Ionut ei au rezolvat citeva din micile probleme aparute si am facut si o diagnosticare completa a masinii(plus o scanare).S-a facut fisa de service,asa ca acum stiu ce va trebui in viitor sa ma astept ca trebuie schimbat.
    Am facut o igienizare completa(aparatul ce il foloseste a functionat circa 30' in masina),iar acum s-a schimbat mult in bine "atmosfera"din masina.Am schimbat si filtrul de polen,care a fost comandat pe loc si in circa 1.5 ore a venit piesa.
    S-a reglat avansul . (dupa citeva bune incercari insa,ca sa fie perfecta reglarea).
    Totul a fost facut cu profesionalism si cu explicatii detaliate care denota placerea de a face ca orice masina din grupul VAG sa functioneze la parametrii impusi de constructor.
    Multumesc,multa bafta in continuare(astept sa imbunatatesti conditiile din service-adica o bancuta pentru clienti,de ce nu un aparat de cafea cu fise,etc)!
    Recomand
     
  16. packard 2nd Gear Member

    Înscris:
    16 Aug 2008
    Locație:
    București
    Masina:
    Audi A3 1,9 TDI
    multumim pentru aprecieri. s-a notat sugestia :)
     
  17. fanebecks

    fanebecks 1st Gear Member

    Înscris:
    5 Oct 2009
    Locație:
    bucuresti
    Masina:
    AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO 2006 224 CP
    un client multumit!!

    am fost si eu la service la marian sau mai bine zis "la service" si am schimbat placutele fata-spate si am fost foarte multumit. rapizi baietii si foarte profesionisti. va recomand cu incredere!!!
     
  18. packard 2nd Gear Member

    Înscris:
    16 Aug 2008
    Locație:
    București
    Masina:
    Audi A3 1,9 TDI
    TOTI oamenii care ne-au trecut pragul au plecat multumiti. gasiti feedback despre noi pe site-ul nostru www.la-service.ro
     
    Ultima editare de un moderator: 13 Iun 2014
  19. BUHUHU007

    BUHUHU007 1st Gear Member

    Înscris:
    19 Sep 2008
    Locație:
    Bucuresti
    Masina:
    Audi A4 95 benzina 1,6
    Salutare din nou, am trecut iar pragul "la-service" pentru o joja si mi-a montato un baiat de acolo in 3 timpi si 2 miscari si fara sa platesc ceva in plus. Multumesc baietilor si nu pot decat sa recomand cu incredere.
     
  20. dany-yzo

    dany-yzo 4th Gear Member

    Înscris:
    5 Sep 2008
    Locație:
    bucuresti
    Masina:
    golf 4, 1.9tdi, 2004
    multumit

    Si eu am trecut pe la service zilele trecute si azi impreuna cu un prieten, dupa cum stiam Marian e prompt si saritor ai nevoie de cv se rezolva imediat! Tot asa baieti!
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Distribuie pagina asta