Service sau Mecanic auto bun - Electrician Auto - Tinichigerie sau Vopsitorie in Timisoara

Discuție în 'Service' creată de orgonaskaroly, 29 Oct 2007.

1. go_play

go_play 1st Gear Member

Locație:
    Timisoara
    Masina:
    Audi A6 C6 3.0 Quattro (ASB)
    Salut,
    Ma poate ajuta cineva cu informatii sau daca cunoasteti pe cineva in judetul Timis care sa imi curete/spele instalatia de AC de reziduri/span ? Cu ocazia asta as vrea sa pun compresor + uscator + condensator nou. Pot face si eu asta dar nu stiu cum as putea curata tevile efectiv pe dinauntru.

2. Cristi Staff member Staff Member

Locație:
    Bucuresti
    Masina:
    Audi A4 B7 - S-line - 2.0 TDI ( BRE ) 140 CP
    Sunt colegi din Timisoara in aria de prestari servicii. Chiar asa de lene va este sa cititi ? Sa zici merci ca mesajul a fost mutat aici si nu l-am sters (fara explicatii) asa cum trebuia. Data viitoare daca mai scrii aiurea prin topicuri, asta se va intampla

3. go_play

go_play 1st Gear Member

Locație:
    Timisoara
    Masina:
    Audi A6 C6 3.0 Quattro (ASB)
    Imi cer scuze Cristi, o sa fiu mult mai atent unde postez. Nu am gasit raspunsul la ceea ce cautam in nici un topic si am fost/sunt stresat ca deja mi s-au stricat/blocat deja 2 compresoare.

4. Denya

Denya 1st Gear Member

Locație:
    Timisoara
    Masina:
    N/A
    Buna ziua grup,
    Se da urmatoare masina AUDI A4 1.6 ALZ 2005| motor benzina | cutie viteze manuala | 170k km
    Poate stiti unde in Timisoara as putea sa merg pentru inca o verificare/constatare pe partea mecanica - cutia de viteze

5. silviub08 1st Gear Member

Locație:
    Timisoara
    Masina:
    A4,2.0 177cp,2014
    Salut,

Am nevoie de un mecanic serios pentru schimbare fulie compresor AC. Masina e un A4 Avant quattro din 2014. Am fost la cineva in Timisoara- si dupa o investigatie de 10 minute - mi-a spus sa schimb compresorul. Multumesc

Distribuie pagina asta