1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

Service tinichigerie - vopsitorie si servicii P D R in Bucuresti - recomandari si unde sa NU mergem

Discuție în 'Service' creată de IonutIT, 4 Sep 2007.

1. ovidiutm

ovidiutm Moderator Staff Member

Locație:
    Timisoara
    Masina:
    A4 B6, 1.9 TDI ~ AVF/BGA + alte marci.
    Stiu ce vrei insa nu va rezista in timp.

2. andytzu 1st Gear Member

Locație:
    Bucuresti
    Masina:
    A4, 2.0tdi 177cp, 2013
    Salutare. Va rog, daca se poate, o recomandare pentru un service bun in Bucuresti pe partea de tinichigerie/vopsitorie. Am de vopsit un prag la a4. Va multumesc mult!

3. Sorin87

Sorin87 Gold Member

Locație:
    bucuresti
    Masina:
    A4-BRB-140cp-2007
    Haideti sa va povestesc, pe scurt, ce fac reprezentantele:
    Ma duc la Midocar Vitan sa repar, pe Casco, o usa infundata, aripa zgariata si bara spate zgariata si ureche rupta.
    La reconstatare se da inlocuire usa si bara spate, reparare aripa.
    Ma duc sa ridic masina: bineinteles urme de praf in lac pe elementele inlocuite, accept polish si cer sa vad elementele inlocuite.
    "Am inlocuit doar usa , pentru ca bara nu au acceptat-o cei de la City"....ok zic, vad usa....toate bune.
    Cand sa semnez cererea de despagubire, cer devizul si factura....parca i-am electrocutat, cum imi pot permite asa ceva.
    Ca am avut o eroare in sistem, se va emite ulterior si o sa vi-o trimit, dar daca nu vreti sa semnati trebuie sa lasati masina aici 4-5 zile LUCRATOARE, pana avem acceptul celor de la asigurari. Ca el vrea sa ma ajute sa-mi dea masina si eu vreau sa vad niste documente(cat tupeu pe mine). Asta se intampla intr-o vineri la 17.00.
    La o saptamana, cand nu am primit acele acte, dau mail celui de la asigurari in care ii povestesc. Ma suna oripilat si imi spune ca au decontare directa(deci puteam sa iau masina oricand) si ca in factura apare bara schimbata.
    Na, poftim....reprezentanta din Romania.

4. ChocLove 1st Gear Member

Locație:
    Bucuresti
    Masina:
    leon 2010
    Cu Midocar am avut numai experiente jalnice .. nu ma surprinde. Oricum sper ca rezolvi.

5. Eduard B

Eduard B 2nd Gear Member

Locație:
    Bucuresti
    Masina:
    Audi A3 8p, 2.0 Tdi BKD 2003
    Salutare,
    O recomandare pentru un service pe partea tinichigerie/vopsitorie in Bucuresti?
    Link-ul pentru Marius nu mai functioneaza si nu am datele de contact
    Multumesc

Distribuie pagina asta