1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

Service-uri auto - Electricieni Auto - Tinichigerie si Vopsitorie in Mures

Discuție în 'Service' creată de dzsotika, 15 Mai 2009.

  1. vladi87

    vladi87 4th Gear Member

    Înscris:
    25 Mai 2015
    Locație:
    București
    Masina:
    A6 2.7 TDI, 2010, CANA & A6 3.0 TDI Quattro 272 hp 2016
    Service diagnoza auto

    Salut. Reinvii acest topic. Imi poate recomanda si mie cineva un service care e in stare sa faca o diagnoza computerizata si o verificare mecanica in Targu Mures? Vreau sa achizitionez o masina de acolo si nu vreau sa imi iau teapa vietii :think:

    Multumesc anticipat.
     
  2. marius seles 1st Gear Member

    Înscris:
    29 Dec 2015
    Locație:
    targu mures
    Masina:
    Audi A5, 3000 TDI, 2011
    Salut. Caut disperat un profesionist pentru masina mea in Targu Mures. Am cheltuit o avere pe "experimente" pana in momentul de fata si din pacate rezultatul e zero. Cred ca am fost aproape la toti mecanicii din Mures.
    Va multumesc.
     
  3. pinga_zlg

    pinga_zlg 6th Gear Member

    Înscris:
    5 Sep 2012
    Locație:
    Sighișoara
    Masina:
    AUDI A4 1.9 TDI 116CP BKE 2005
    Ai putea sa incerci pe str Cooperativei (nici nu stiu exact daca apartine de Mures sau Sancrai) la domnul Misi la Ad Garage Semis.Si eu am ajuns la el dupe ce nimeni din Sighisoara nu i-a dat de cap la un alt Audi ce l-am avut
     
  4. marius seles 1st Gear Member

    Înscris:
    29 Dec 2015
    Locație:
    targu mures
    Masina:
    Audi A5, 3000 TDI, 2011
    pinga_zlg Multumesc de sfat, am fost la Ad Garage si din pacate rezultatul a fost zero. Am auzit din vorbe de un profesionist pe nume Ovidiu care a lucrat la Autotop dar, nu stiu cum sa dau de el,
     
  5. doru avudi

    doru avudi 1st Gear Member

    Înscris:
    2 Noi 2015
    Locație:
    Mures
    Masina:
    A 4 1.9 2001
    Din Tg Mures imi puteti recomanda cineva care monteaza tempomat+computer bord la A4 B6 ? multumesc.
     
  6. bearbalu

    bearbalu 1st Gear Member

    Înscris:
    8 Feb 2010
    Locație:
    Tg. Mures
    Masina:
    Audi 100/A6 C4, 2,5 TDI 1992
    Salutare,
    Recent mi-a fost lovita masina stationata in parcare. Persoana in cauza are asigurarea la City Insurance. Asiguratorul mi-a dat o lista cu 5 service-uri din Tg. Mures,

    1. Panservice - str. toamnei 13
    2. Pronatura - str. depozitelor
    3. All car service - str. muresului
    4. Metronom service - str. poarta 6 azomures
    5. Autocenter Development - corunca - refuza reparatii pt. k city insurance are datorii mari la ei.

    Puteti sa-mi recomadati un service de "doamne ajuta" din astea 5 - orice sfat e bine venit.

    Multumesc anticipat
     
  7. claudiu_mures

    claudiu_mures 1st Gear Member

    Înscris:
    6 Dec 2007
    Locație:
    Târgu Mureş
    Masina:
    A6, C7, 2012, 177 CP, CVT
    Salutare. In zona Muresului stie cineva pe unde s-ar putea scoate Component Protection pentru modulul de clima?
     
    Ultima editare: 12 Feb 2019
  8. PaulBogdann

    PaulBogdann 1st Gear Member

    Înscris:
    2 Noi 2018
    Locație:
    Mures
    Masina:
    A4/2.0/2007
    Cunoaste careva dintre voi pe cineva care se ocupa de clime si este din Targu Mures ? Cineva bun
     

Distribuie pagina asta