1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

Spalatorie auto buna in Arad

Discuție în 'Detailing' creată de Brett79, 2 Mai 2016.

  1. Brett79 1st Gear Member

    Înscris:
    22 Mar 2011
    Locație:
    Arad
    Masina:
    Audi A4, 1.9 TDI, 2006
    Salut, sper sa postez la locul potrivit. Stie cineva o spalatorie auto buna in Arad, cea la care ma duceam (la Hotel Riga pentru cei ce sunt din Arad) s-a inchis si nu prea stiu unde sa imi duc masina acum. Ma intereseaza una unde sa se ocupe si de curatenia pe interior serios, nu de mantuiala.
     
  2. ssoriteu

    ssoriteu 2nd Gear Member

    Înscris:
    8 Apr 2009
    Locație:
    Arad
    Masina:
    Audi A6 2.0 tdi CGLC -2013
    Incearca dupa Rompetrolul din Micalaca pe sensul spre Deva. Spalatorie auto serioasa .
     
  3. Brett79 1st Gear Member

    Înscris:
    22 Mar 2011
    Locație:
    Arad
    Masina:
    Audi A4, 1.9 TDI, 2006
    Multumesc, am sa o incerc.
     
  4. dma

    dma 3rd Gear Member

    Înscris:
    4 Oct 2009
    Locație:
    arad
    Masina:
    a4 , 1,6 ALZ , 2004
    Lyo carwash , intre benzinaria mol si polivalenta
     
  5. stormhold 1st Gear Member

    Înscris:
    8 Aug 2014
    Locație:
    Timișoara
    Masina:
    Audi A4, 2.0 TDI BLB, 2005
    Eu de obicei imi spal masina la acele spalatorii cu fise, pentru ca am avut experiente neplacute la spalatoriile auto clasice. Singura spalatorie unde merg cand merg acasa (Arad) la parinti, este cea de pe calea Radnei, imediat dupa Rompetrolul de la Miorita, pe partea dreapta. Am fost multumit de fiecare data de serviciile lor si chiar ii recomand cu incredere. Sunt singurii la care mai merg atunci cand am drum in Arad.
     
    ssoriteu apreciază asta.
  6. Brett79 1st Gear Member

    Înscris:
    22 Mar 2011
    Locație:
    Arad
    Masina:
    Audi A4, 1.9 TDI, 2006
    Si-a spalat cineva tapiteria masinii fie la Pit Stop fie la Wibo Washing, ambele ofera spalarea interiorului? De asemenea a apelat cineva la City Star Profesional auto detailing, pentru interior? Nu au site web, doar pagina facebook. As vrea sa imi curat pe interior masina, se cam impune si nu vreau sa aleg o firma neserioasa.
     
  7. Cosmin ZKG

    Cosmin ZKG Moderator Staff Member

    Înscris:
    12 Oct 2015
    Locație:
    Roman
    Masina:
    Audi A3 8P 2004 Coupe 2,0 BKD+
    Caută pe Facebook - Sky Detailing - Cosmin ! Numai să aibă timp in cazul in care vrei in viitorul apropiat !
     

Distribuie pagina asta