1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

Vand A4 B8 an 2014

Discuție în 'Vanzari Audi' creată de sorinel, 12 Feb 2019.

1. sorinel 2nd Gear Member

Locație:
    bucuresti
    Masina:
    audi a4 cjcb 2014
    Vand al meu A4 B8 fabricat in 2014 2.0 TDI, berlina, manuala, 6 trepte cu 204.000 km in bord. Masina a fost adusa in luna Mai 2017 din Belgia iar eu am cumparat-o in Iulie 2017. Are ca si dotari principale pilot automat, gps, senzor de parcare pe spate, etc. Au fost schimbate amortizoare fata-spata, biele antiruliu fata-spate, tampoane motor si cutie, placute de frana fata-spate, inlociut tot lichidul de frana din toata instalatia, bucsi bara stabilizatoare, tampoane teava de esapament, colier teava de esapament, flanse amortizor fata-spate, semering fulie vibrochen. Deasemenea a fost inlocuita distributia total plus accesoriile.

Pretul este de 13.800 Euro discutabil.

2. iancumircea 1st Gear Member

Locație:
    Oradea
    Masina:
    Audi 80 B4 1z 1.9 TDI 1994-1995
    Ce hibe mai are ? poze ?

3. sorinel 2nd Gear Member

Locație:
    bucuresti
    Masina:
    audi a4 cjcb 2014
    HIBE nu are ABSOLUT NICIUNA. De ce vrei sa iesi in evidenta cu astfel de intrebari ? Se putea pune intrebarea si altfel, zic eu. O vand pentru ca vreau sa cumpar o garsoniera pentru copil. Cine ar vinde o masina dupa ce au fost bagati peste 6000 lei ? Sa ivit aceasta oportunitate si nu as dori sa o pierd. Daca doresti aceasta masina te astept sa o vizionezi oricand, si sa mergem NUMAI LA REPREZENTANTA LA UN CONTROL. Multumesc de intelegere si scuza daca v-am deranjat cu ceva.

smurff apreciază asta.
  4. iancumircea 1st Gear Member

Locație:
    Oradea
    Masina:
    Audi 80 B4 1z 1.9 TDI 1994-1995
    Sunt poate prea direct, îmi cer și eu scuze, nu am vrut să jignesc dar după cum ai scris și tu, după o investiție de 6000 lei, o vinzi după un an și ceva. Acum am înțeles de ce, iar la peste 200.000 km te poți aștepta și la hibe: volanta, injectoare, turbina, bineînțeles în funcție de cum a fost întreținută, etc., etc.. Dacă anunțul era explicit de la început cu preț km poze etc. nu mai puneam aceste întrebări, ulterior ai corectat. La cumpărare, analizez. Dețin un Audi 80 B4 1.9 Tdi 90cp care încă își face datoria și analizez posibilități de înlocuire în viitor.

Ultima editare: 13 Feb 2019
  5. Cristi Staff Member Staff Member

Locație:
    Bucuresti
    Masina:
    Audi A4 B7 - S-line - 2.0 TDI ( BRE ) 140 CP
    Foarte multi si eu sunt unul dintre aia care repara masinile impecabil si le vand ulterior impecabil chiar daca nu castig ulterior. Nu mai ganditi ca niste samsari imputiti ci ganditi ca masina trebuie vanduta impecabil mecanic cel putin. Asa crestem ca societate si oameni nu cu o gandire de felul: lasa ca scap de masina asa cum e ("insirata" si cu probleme) si o repara "fraierul" care o cumpara. Bafta la vanzare.

Johannz, lowlife, smurff și alți 6 apreciază asta.
  6. sorinel 2nd Gear Member

Locație:
    bucuresti
    Masina:
    audi a4 cjcb 2014
    Hai sa ne intalnim sa vezi masina, sa o conduci si sa vezi ca, chiar nu vorbesc neserios. Nu sunt samsar, dar atunci cand a-m cumparat-o am zis sa am o masina de incredere. Am facut Transalpina, am fost prin tara, am fost in Grecia, am fost la mare in Romania, merg cu ia tot timpul. Nu imi vine sa ma mai dau jos din ea. Dar daca te intereseaza, pot merge la orice reprezentanta si numai la o reprentanta Audi cu masina pentru orice control. Multa sanatate !

7. Madalin1988 1st Gear Member

Locație:
    București
    Masina:
    Audi a4 b6 1.9 tdi 2005
    Salut! Lasa-mi un număr de contact sau un link unde ai masina la vanzare. Multumesc!

8. sorinel 2nd Gear Member

Locație:
    bucuresti
    Masina:
    audi a4 cjcb 2014
    0730179062

Distribuie pagina asta