1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

A5 B9 2.0 TFSI Mild Hybrid Cabrio 2018

Discuție în 'Masina mea / Prezentarea membrilor' creată de Alex845, 19 Oct 2023.

1. Alex845

Alex845 2nd Gear Member

Locație:
    București
    Masina:
    A7 /3.0 55tfsi /2018
    Da , la Marius se face :arco:. Nu stiam ca e coleg cu noi ,am ajuns la el prin o recomandare de la cineva care facuse deja o masina si mi-au placut rezultatele.

bobalex18 apreciază asta.
  2. Alex845

Alex845 2nd Gear Member

Locație:
    București
    Masina:
    A7 /3.0 55tfsi /2018
    Cateva poze cu rezultatul final , aspectul si feelingul este incomparabil , urmeaza un tratament ceramic pt piele cu Gyeon Q2 Leather Shield , fata de lucrarea initiala i-am facut si manerele usi . Intre timp am primit si paravantul , luat de la Airax .de , o firma care doar asta produce si au reviewuri foarte bune probe montaj acum si din primavara il las instalat in masina . Intr-un final m-am decis sa colantez si cromul in glossy black , urmeaza sa ma ocup , azi a avut parte de un tratament la toate plasticele interioare cu Ultimate Black de la Meguiars si s-a aplicat primul tratament inainte de ceramica la piele cu Protect Leather Care Koch Chemie .

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

Ionut Stancu, Andu333, DSF și alți 10 apreciază asta.
  3. DSF

DSF Silver Member

Locație:
    Slatina
    Masina:
    Audi Q5 2.0TDI 190CP CNHA 2015
    E belea, a iesit super :hubbahubba:

Alex845 apreciază asta.
  4. Alex845

Alex845 2nd Gear Member

Locație:
    București
    Masina:
    A7 /3.0 55tfsi /2018
    Colantare trimuri crom in glossy black , imi place mai mult cum arata acum , nu pot sa spun ca imi displacea inainte dar o schimbare e binevenita.

[​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG]

Distribuie pagina asta