1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

Atelier pentru confectionat Bucse - Oringuri - Tampoane Auto, Etc. ...

Discuție în 'Service' creată de socratestanculescu, 14 Dec 2011.

  1. socratestanculescu 2nd Gear Member

    Înscris:
    15 Noi 2008
    Locație:
    București
    Masina:
    Audi 100 2.3cod mot.NF,Audi 100 e.2 Turbo,Audi 200 mot.1B
    Recomand atelier de confectionat bucsi, oringuri, tampoane auto, etc:

    Sandulescu Valentin

    str.Vasile Lucaci Nr.82-84

    Telefon contact: 0751.470.721 / 0733.818.145

    Strada se gaseste in apropierea Halei Traian, cum vii pe Calea Calarasilor dinspre Unirea, la intersectia de la Hala Traian se face dreapta si apoi, prima strada pe stanga (vis-a-vis de un service auto).

    Aviz amatorilor: atelierul se afla in Bucuresti.
     
    Ultima editare de un moderator: 14 Dec 2011
  2. rotitza

    rotitza Pasionat Audi Staff Member

    Înscris:
    7 Oct 2008
    Locație:
    Bucuresti
    Masina:
    Audi A6 C7 Allroad - 3.O BiTDI quattro - 2O13 ~ max torque @ 650Nm
    Pai ne poti da detalii ce insemna confectionat bucsi, tampoane etc?
    Tu ca si exemplu ce ai facut la ei?
     
  3. socratestanculescu 2nd Gear Member

    Înscris:
    15 Noi 2008
    Locație:
    București
    Masina:
    Audi 100 2.3cod mot.NF,Audi 100 e.2 Turbo,Audi 200 mot.1B
    Ce am"facut"eu la acest atelier.....


    Salut Rotitza,

    Pt.ca am "alergat"2(doua) saptamani sa-mi gasesc setul de bielete pentru 80-ul din semnatura si,"tovarasii" de pe la magazinele de piese imi veneau cu tot felul de "inventii" in materie(pana si Lemsforder erau "aiurea"),mi-am "facut"bucsa dela bieleta stanga(cea care se prinde in capatul casetei de directie).
    Dar "chestia"asta nu-i relevanta,ci relevant este faptul ca(eu fiind de "factura"tehnica si avand ochiul "format") am vazut ca are o intreaga "colectie" de matrite+ faptul ca-stand de vorba cu"omul"-am vazut ca este imbatranit in "rele"(a se intelege ca CHIAR stie cu "ce se mananca" problema).
    N-am nici un motiv sa-i fac reclama...Alaltaieri l-am "depistat" si contactat,ieri m-am dus cu "obiectul muncii" si contra 40 roni+o bere -in 3 ore mi-am rezolvat problema.
    Am vrut sa fiu de ajutor,cu toate ca se spune ca "facerea de bine e f...de mama".
    Care n-aveti incotro va duceti,vedeti,vorbiti;va place bine,nu va place adio..."arme"...:)
     

Distribuie pagina asta