1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

Audi A3 8P Coupe - little toy

Discuție în 'Masina mea / Prezentarea membrilor' creată de Cosmin ZKG, 29 Mar 2018.

1. borsy

borsy Audi Expert

Locație:
    Dacia
    Masina:
    Audi A6 C7 avant/S-tronic/2.0 TDI ultra-140kw CNHA
    Ai fost norocos că l-ai găsit. Eu am o zgârietură pe aripă + vreo două 'intervenții' de la scumpii noștri compatrioți. :(

Cosmin ZKG apreciază asta.
  2. Cosmin ZKG

Cosmin ZKG Moderator Staff Member

Locație:
    Roman
    Masina:
    Audi A3 8P 2004 Coupe 2,0 BKD+ /\ Bmw E30 1989 325i m20b25 /\ VW Golf VI 2010 1,6 mpi DSG
    Operatiunea farurile :cool:

Ca tot imi propusesem de mult timp sa reconditionez farurile cap-coada, acum le-a venit momentul. Farurile au fost deschise, curatate lupele, sticlele in interior, polish exterior si la final aplicata folie de protectie. Unul din faruri nu batea cum trebuie, insa m-am edificat acum si de ce ?! Becul atunci cand a fost schimbat probabil de fostul proprietar nu a fost pus cum trebuie la locul lui. Lupele si oglinda se prezinta in stare foarte buna, semn ca nu a mers prea mult timp pe timpul noptii / extra urban, chiar daca are 16 ani de cand a iesit pe poarta fabricii.
    Acum farurile chiar par ca noi. Recomand cu caldura aceasta operatiune, mai ales celor care au masini trecute de prima tinerete 10 ani + + si cred ca farurile lor sunt bune de aruncat la gunoi.
    Ceva poze :
    :photo:
    faruri 1.jpg faruri 2.jpg faruri 3.jpg faruri 4.jpg faruri 5.jpg faruri 6.jpg

gavryus, borsy, mirceacml și alți 9 apreciază asta.
  3. borsy

borsy Audi Expert

Locație:
    Dacia
    Masina:
    Audi A6 C7 avant/S-tronic/2.0 TDI ultra-140kw CNHA
    Vezi lumea cu alți 'ochi' acum! :)

Cosmin ZKG apreciază asta.

Distribuie pagina asta