1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

Audi A4, 1,9 131cp

Discuție în 'Masina mea / Prezentarea membrilor' creată de Boogy, 9 Aug 2007.

  1. Boogy Guest

    ...va salut pe toti si imi pare bine ca a aparut un forum numai audi, se cerea...

    Sunt propietaru' unui A4, an de fabricatie 2003, motorul clasic de 1,9 cu 131 cp, (desi la test "scos" 136cp), de care sunt foarte multumit. L-am achizitionat de la un director de firma din bucuresti, sa zicem cunostinta, ce-l cumparase de la un partener de afaceri din germania. Am ales masina pentru ca atat interior, cat si exterior arata impecabil, avea dotarile pe care eu mi le doream (scaune sport- nu vroiam neeaparat piele, dar asta are, 6+1 viteze, xenon, 8 airbag-uri, jante 17", 8 boxe, pachet crom exterior), si binenteles uzura cat mai mica la motor, transmisie, directie, lucruri pe care le-am constat din mai multe teste efectuate.

    Sper sa ne auzim cat mai des, si sa ne si vedem...ca altfel merg discutiile cand te cunosti...stii cu cine stai de vorba.:arco:

    Am atasat si cateva poze...spre exemplificare.

    Apropos..numai masini frumoase pe aici....numai AUDI ;)
     
  2. micu

    micu Bronze Member

    Înscris:
    9 Iul 2007
    Locație:
    București
    Masina:
    Audi A3 18T 8L
    Este foarte foarte ingrijita masina ta... IMI PLACE! ... sa o conduci sanatos si sa te duca fericita si multumita oriunde vrei :)

    sa aveti grija unul de celalalt :)

    P.S. In sfarsit ma sprijina cineva in chestiunea cu intalnirea membrilor :):beerchug:
     
  3. Boogy Guest

    merci, merci...

    P.S. acu' nu era chiar curata...a avut si momente muult mai bune!

    Imi place sa-mi ingrijesc masina, consider ca te reprezinta, si degeaba ai masina frumoasa, daca inauntru e ca un cos de gunoi de exemplu...asta e parerea mea.

    Inainte de a4, am avut o laguna, care apropos, mi-a placut foarte mult, si nu am avut cu ea nicio problema. Ideea e ca am vandut-o cu destul de mult peste pretul pietei, tocmai pentru ca era foarte bine ingrijita, atat estetic cat si tehnic.

    In legatura cu intalnitu'...:) sustin si eu, un exemplu aici ar fi clubopel, se intalnesc foarte, foarte multi, fac iesiri la munte impreuna...ultima pe transfagarasan...acu' 3sapt...parca.
     
  4. pony Guest

    planuri de viitor ceva?
     
  5. nadir

    nadir Gold Member

    Înscris:
    11 Iul 2007
    Locație:
    București
    Masina:
    Audis S3 8P
    salut si bine ai venit!
    sa o stapanesti sanator!

    frumoasa masina
     
  6. Boogy Guest

    merci nadir.

    As fi preferat motorizarea de 2,5l quatro, da' pana la urma asa a iesit treaba, mi-a placut masina si am cumparat-o.
     

Distribuie pagina asta