1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

Audi A6 C6, 2.0 TDI, 2011

Discuție în 'Masina mea / Prezentarea membrilor' creată de hadallex, 22 Apr 2017.

Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
  1. Red_

    Red_ Gold Member

    Înscris:
    7 Feb 2010
    Locație:
    Arad
    Masina:
    Audi A4 Allroad
    Foarte misto masina, singura chestie as adauga-o si eu, la fel ca si @gabitza121 , poate merita sa faci totusi jantele argintii daca tot o sa le reconditionezi, merita sa le scoti in evidenta, sunt frumoase !
    Una peste alta jos palaria!
    Poti sa imi spui te rog ce tip de camera de trafic ai ? Am.vazut ca se pliaza frumos pe corpul oglinzii.

    Multumesc si spor !
     
  2. hadallex

    hadallex 5th Gear Member

    Înscris:
    17 Mai 2010
    Locație:
    Timișoara
    Masina:
    Audi Q5 FY, 2.0 TDI DETA, 190 cp; Ex: Audi A6 4F2, 2.0 TDI; Ex.: Audi A6 C5, 1.9 TDI-AVF.
    Jantele sunt in plan....luna asta sau luna viitoare si vor fi facute argintii.
    Camera este o chinezarie (novatek 96655) cumparata de pe aliexpress. Eu am montat-o strict pentru "protectie" in caz de accident sau abuzuri ale organelor....astfel, din punctul meu de vedere, filmarile sunt decente. Se aseaza aproape perfect (ramane un luft de 1 mm pe o laterala si are si o nuanta ceva mai deschisa decat corpul oglinzii dar data fiind amplasarea toate neajunsurile astea nu se vad.
    Multumesc pentru aprecieri.
     
  3. nucugheri

    nucugheri Audi Expert

    Înscris:
    13 Dec 2007
    Locație:
    Bistrița
    Masina:
    Audi A6 C5 1,9 TDI 96 KW
    Foarte faina masina Alex. Sa o folosesti sanatos in continuare :racer:
    Musai ca trebuie sa-mi fac si eu un drum prin Moldova ;) Cosminel, ce zici ?? :p
     
    Cosmin ZKG apreciază asta.
  4. hadallex

    hadallex 5th Gear Member

    Înscris:
    17 Mai 2010
    Locație:
    Timișoara
    Masina:
    Audi Q5 FY, 2.0 TDI DETA, 190 cp; Ex: Audi A6 4F2, 2.0 TDI; Ex.: Audi A6 C5, 1.9 TDI-AVF.
    Multumesc si aceleasi urari de bine pentru tine si noua ta "jucarie".
    Legat de Cosminel....cu incredere poti apela la serviciile lui.
     
    Cosmin ZKG apreciază asta.
  5. Cosmin ZKG

    Cosmin ZKG Moderator Staff Member

    Înscris:
    12 Oct 2015
    Locație:
    Roman
    Masina:
    Audi A3 8P 2004 Coupe 2,0 BKD+
    Te aștept cu drag Nucu ! :beerchug:
     
    lucaflo26 apreciază asta.
  6. Iasmin90

    Iasmin90 5th Gear Member

    Înscris:
    2 Aug 2016
    Locație:
    Timișoara
    Masina:
    Audi A6 C6 ,2.0 TDI CAGB,2009
    Felicitari pentru cum arata masina,la exterior ne asemenam putin.Poti sa pui si ceva poze cu interiorul?sunt curios cum arata scaune textile de S-line.
     
  7. hadallex

    hadallex 5th Gear Member

    Înscris:
    17 Mai 2010
    Locație:
    Timișoara
    Masina:
    Audi Q5 FY, 2.0 TDI DETA, 190 cp; Ex: Audi A6 4F2, 2.0 TDI; Ex.: Audi A6 C5, 1.9 TDI-AVF.
    20180508_174413.jpg
    Semafoare "inteligente"....consum inteligent...
     
    Iasmin90 și Cosmin ZKG apreciază asta.
  8. Cosmin ZKG

    Cosmin ZKG Moderator Staff Member

    Înscris:
    12 Oct 2015
    Locație:
    Roman
    Masina:
    Audi A3 8P 2004 Coupe 2,0 BKD+
    Ai montat in weekend motorul ăla de 5.2 ?! Foarte fain :) bănuiesc că trage de rupe !
     
    hadallex apreciază asta.
  9. RazvanRXR

    RazvanRXR 3rd Gear Member

    Înscris:
    16 Dec 2017
    Locație:
    Timișoara
    Masina:
    Audi A5 2.0 TFSI 211cp Quattro 2009
    Frumoasa masina, colegu'! Poate ne vedem prin oras la un pahar de vorba. :salute:
     
    hadallex apreciază asta.
  10. hadallex

    hadallex 5th Gear Member

    Înscris:
    17 Mai 2010
    Locație:
    Timișoara
    Masina:
    Audi Q5 FY, 2.0 TDI DETA, 190 cp; Ex: Audi A6 4F2, 2.0 TDI; Ex.: Audi A6 C5, 1.9 TDI-AVF.
    De astazi masina are un alt proprietar.
    Dupa mai bine de 4 ani si 130.000 km pot sa spun ca am fost multumit pe deplin de masina, aceasta indeplinindu-si cu succes scopul. Nu am avut absolut nicio problema cu masina in ciuda reputatie motorului 2.0 tdi cu ale sale pompe problematice cat si a cutiei multitronic.
    Toti banii pe care i-am cheltuit cu ea au fost cheltuiti pe diverse retrofituri si imbunatatiri (cel putin dpmdv) astfel incat am decis sa merg mai departe tot cu Audi . Poate, daca am timp, o sa prezint noua achizitie astazi.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Distribuie pagina asta