1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

Ce este / ce reprezinta aceasta Piesa sau componenta motor si Pozitionare Piesa in/la masina Audi Q8

Discuție în 'Audi Q8' creată de Bogdan Zaharia, 12 Oct 2022.

  1. Bogdan Zaharia 1st Gear Member

    Înscris:
    12 Oct 2022
    Locație:
    București
    Masina:
    Audi Q8, 3.0 286CP, 2019
    Salutare,
    Va mai rog sa ma ajutati cu o imagine a lonjeronului stanga fata, sub pompa de frana la masina din profil un Audi Q8. Am avut de umblat la motor in partea din fata pe langa lonjeron si mecanicii au demontat multe elemente din botul masinii, pentru ca nu aveau loc.
    Am impresia ca au uitat sa imi puna 3 suruburi. Dar inainte de a suna la ei, am zis sa verific cu voi acest aspect. A curs si mult lichid de racire, iar eu merg mult pe drumuri de pamant si neasfaltate, asa ca locul este acum acoperit de acel lichid pe care s-a asezat praf. Deci nu imi mai pot da seama daca au fost sau nu suruburi inainte. Mi s-ar parea ciudat sa lase audi 3 gauri de surub fara sa puna ceva in ele.

    O sa pun si o imagine exemplificativa de la mine si rog posesorii de Audi Q8 (daca exista) sa ma ajute cu o imagine din acelasi loc.

    Multumesc mult.
     

Distribuie pagina asta