1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

Detailing in Constanta - recomandari

Discuție în 'Detailing' creată de alexu, 27 Feb 2011.

  1. alexu

    alexu 3rd Gear Member

    Înscris:
    25 Oct 2009
    Locație:
    Constanța
    Masina:
    A8,4.2-A3,2.0
    Salut,as dori sa ma indrumati catre o firma serioasa care se ocupa de detailing si polisari profesionale in Constanta!
     
  2. demireloaded

    demireloaded 2nd Gear Member

    Înscris:
    15 Mar 2011
    Locație:
    Constanța
    Masina:
    Audi TT 8J 2.0TFSI BWA
    alexu ai gasit intre timp ca m-ar interesa si pe mine? ms.
     
  3. alexu

    alexu 3rd Gear Member

    Înscris:
    25 Oct 2009
    Locație:
    Constanța
    Masina:
    A8,4.2-A3,2.0
    Da sunt cei de pe Poporului care fac detailing,poti incerca!
     
  4. demireloaded

    demireloaded 2nd Gear Member

    Înscris:
    15 Mar 2011
    Locație:
    Constanța
    Masina:
    Audi TT 8J 2.0TFSI BWA
    ms. o sa incerc.
     
  5. djxme200

    djxme200 Silver Member

    Înscris:
    31 Ian 2011
    Locație:
    Constanța
    Masina:
    A4 B9 avant, 2.0tdi, quattro, 2016 Ex A8, 3.0TDI, 2006, B&O
    Recomanda cineva in Constanta o firma serioasa de detailing interior/exterior? Acum cativa ani am facut interiorul la alta masina pe Caraiman, am fost foarte multumit, au lucrat cam 8 ore (era interior crem). Singurul minus este ca mi-au lasat geamurile cam murdare de la produsele pe care le-au folosit pentru plastice. La exterior am primit un pret de la o vopsitorie pentru polish si mi s-a parut un pic cam maricel, 800ron.
     
  6. Cosmin ZKG

    Cosmin ZKG Moderator Staff Member

    Înscris:
    12 Oct 2015
    Locație:
    Roman
    Masina:
    Audi A3 8P 2004 Coupe 2,0 BKD+
    Pentru detailing, nu pentru "polish" :) pretul e justificat, stiu si unele firme care cer chiar si dublul sumei. Ai in Bucuresti destule de unde sa alegi, mai degraba faci o programare si stii ca 2 zile lucreaza serios la ea si va iesi o lucrare profi, decat sa stai cu stres ca nu iese ceva bun. Inainte sa mergi la polish sau detailing incearca totusi sa vezi un portofoliu, pe viu daca se poate, fosti clienti ai respectivilor.
     
  7. djxme200

    djxme200 Silver Member

    Înscris:
    31 Ian 2011
    Locație:
    Constanța
    Masina:
    A4 B9 avant, 2.0tdi, quattro, 2016 Ex A8, 3.0TDI, 2006, B&O
    M-am interesat mai mult, si pretul este pentru a matui lacul si a aplica un strat nou de lac pe toata masina, fiind urmat de polish.

    As vrea totusi daca se poate in Constanta sa fac detailing-ul. M-as fi apucat chiar eu, dar din pacate timpul nu prea imi permite deocamdata.
     

Distribuie pagina asta