1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

Furturi de Audi si din Audi

Discuție în 'Furturi auto' creată de F.M., 10 Oct 2008.

  1. Megatron Gold Member

    Înscris:
    25 Iun 2012
    Locație:
    Franţa / Zalău - Romania
    Masina:
    Audi
    Mitiy apreciază asta.
  2. MDU

    MDU Gold Member

    Înscris:
    30 Oct 2017
    Locație:
    București
    Masina:
    A4 quattro, 2.0 TDI CGLC, 2014
    Pentru cei din zona de vest a Bucurestiului (Gorjului, Pacii) am aflat ca s-au inregistrat cateva spargeri de autovehicule (in jur de 6 pana acum). Asa ca aveti grija pe unde lasati masinile noaptea.
     
  3. booddoo1983 1st Gear Member

    Înscris:
    9 Ian 2015
    Locație:
    Timisoara
    Masina:
    Audi A4, 2.0tdi, LCAHA, 125KW, 2012
    Salut băieți,
    Din păcate și mie mi s-u furat mașina. Mare atenție ce cumpărați și de la cine să nu vă treziți peste câteva luni că sunteți anunțat că este furata. Apropo. Daca este furata in alta țară nu apare pe site-ul politiei romane. ;)
     
  4. K3nT Platinum Member

    Înscris:
    1 Oct 2013
    Locație:
    Timișoara
    Masina:
    A4B6 1.9TDI AVF 2003 Berlina 155HP 1BV ; A6C7 Avant Quattro 2,0 TDI -DDDA-2018
    Pan la urma, ti-au furat masina sau masina a fost furata inainte sa o cumperi tu si dupa cateva luni ai aflat acest fapt ?
     
  5. booddoo1983 1st Gear Member

    Înscris:
    9 Ian 2015
    Locație:
    Timisoara
    Masina:
    Audi A4, 2.0tdi, LCAHA, 125KW, 2012
    Mi s-a furat in alta tara. Gaura totala. Ce vreau eu sa indic este faptul că dacă ți se fura in alta tara, cum mi s-a furat mie, atunci mașina nu apare că fiind furata pe site-ul politiei romane. Până am radiat-o și am rezolvat cu documentele a durat mai bine de o luna. Timp in care poate fi măritată cu atât mai mult cu cât era înscrisă în Romania. Așa că de asta atrag atenția la ce cumpărați și de unde pentru ca poate cumparati o masina furata. ;)
     
  6. sandman

    sandman 6th Gear Member

    Înscris:
    15 Mai 2014
    Locație:
    Bucuresti
    Masina:
    ex: Audi A4 B8 Avant, 2.0TDI 170CP, 2011
    Aveti grija ca in zona dristor s-au inregistrat mai multe furturi din masini, diferite marci. Au ramas fara volan, bord, navigatie, probabil pentru masinile cu volan pe dreapta...
     

Distribuie pagina asta