1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

Impresii intalnirea de vara Sibiu 2010

Discuție în 'Intalniri nationale' creată de poneiu, 24 Iul 2010.

Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
  1. poneiu

    poneiu Silver Member

    Înscris:
    20 Iul 2009
    Locație:
    Suedia / Sibiu
    Masina:
    audi a6 2.5 2001 quattro avant 180ps(PONEI SOLIZI!!!) model complicat AKE
    Totul e bine la noi,gratarul sfaraie si berea curge.:rockwoot:
     
  2. mircea_glontzu

    mircea_glontzu Audi Expert

    Înscris:
    11 Sep 2008
    Locație:
    Târgu Mureș
    Masina:
    Allroad 2011 CAHA
    intr-adevar poneiule..asa e . berea curge.. muzica merge...mancare nu mai avem...baietii si fetele se rup in dans....e totul ok. multumim baietilor de la sibiu pt organizare. ;):applaus:
     
  3. CLM

    CLM Platinum Member

    Înscris:
    18 Oct 2008
    Locație:
    Târgu Mureș
    Masina:
    B6 1.9 TDI quattro; ex: B5 1.8i quattro; ex: B5 1.8T; 80 B4 2.0;
    De vineri numai la voi ma gandesc... imi imaginez ce-i pe acolo. Distractie faina, cat a mai ramas timp
    :sign_pics:
     
  4. poneiu

    poneiu Silver Member

    Înscris:
    20 Iul 2009
    Locație:
    Suedia / Sibiu
    Masina:
    audi a6 2.5 2001 quattro avant 180ps(PONEI SOLIZI!!!) model complicat AKE
    Multumim CLM ne distram si ne pare rau ca nu ai fost si tu dar la urmatoarea sper sa fi si tu si poate si alti.:friends:
     
  5. santino

    santino 5th Gear Member

    Înscris:
    25 Ian 2010
    Locație:
    Iasi
    Masina:
    Audi A4 B6, 2.0i, 2002 ALT automata
    beau o bere reeeeceeee si ma gandesc ce frumos a fost:drag:. Eu sunt foarte multumit si sper sa-mi impartaseasca parerea si ceilalti participanti :friends:
    Sa auzim de bine si .......sa se deschida topic cu alegerea locatiei urmatoarei intalniri:icon_thumright:
     
    Ultima editare: 25 Iul 2010
  6. viitoru

    viitoru 1st Gear Member

    Înscris:
    5 Iun 2010
    Locație:
    sibiu
    Masina:
    audi a6 motor de2.5 an2004
    o intalnire foarte reusita....distractie la maxim!!!multumim organizatorilor si sa mai avem parte de intalniri de genu asta!!
     
  7. mihai_dorin_81

    mihai_dorin_81 6th Gear Member

    Înscris:
    30 Sep 2009
    Locație:
    Târgu Mureș / Reghin
    Masina:
    AUDI A4 B5-berlina-1.6-101 CP-1995
    colegii din mures am ajuns cu bine akasa. a fost o intalnire super reusita. multumim organizatorilor si colegilor care au participat. de acum asteptam poze si filmulete.
     
  8. mircea_glontzu

    mircea_glontzu Audi Expert

    Înscris:
    11 Sep 2008
    Locație:
    Târgu Mureș
    Masina:
    Allroad 2011 CAHA
    Multumim colegilor de la Sibiu pentru organizare. a iesit totul super.( ca de obicei ;) . Eu unul m-am simtit f bine .Sper si sunt sigur ca toata lumea s-a simtit la fel.Si pt cei care stiu ca ar fi venit dar nu au putut. stati linistiti . am baut cate o bere si pt voi ;)
    Postez si cateva poze. Pe celelalte le puteti descarca de aici

    P.S. Multumiri si lui Calin ( Calintes) :thumbs-up:. Datorita lui am reusit sa ajung si eu cu Dia la Sibiu. Cum spuneam.. nu stiu ce ne-am face fara tine. :friends:
     
  9. antonzoltan

    antonzoltan Bronze Member

    Înscris:
    18 Mai 2009
    Locație:
    Făgăraș
    Masina:
    Audi 80 B4, 1600 tip ADA, 1994
    Da, ca de obicei o intalnire reusita,multumim organizatorilor pentru efortul depus si participantilor pentru prezenta , desi penele de curent, care au fost in numar foarte mare ,au incercat sa ne strice distractia , nu au reusit. Pacat ca a durat doar atat, dar esentele tari se tin in sticle mici, deci distractiile scurte sunt intotdeauna mai memorabile.:applaus:pentru organizatori si participanti deopotriva.
     
  10. pharrell

    pharrell Silver Member

    Înscris:
    24 Apr 2010
    Locație:
    Timișoara
    Masina:
    A4 B8 2010/2.0 TDI quattro 170cp
    Ma bucur ca am facut-o si pe asta, personal m-am simtit foarte bine. Multumiri organizatorilor pentru ca a iesit ceva foarte frumos,conditiile au fost foarte bune,mancarea,bautura nu mai zic:hubbahubba: .Am avut si pene de curent dar nu au avut cum sa ne strice distractia pentru ca a fost voie buna din partea tuturor. Sper ca va placut si voua si abia astept urmatoarea intalnire:beerchug:
     
  11. orgonaskaroly

    orgonaskaroly Audi Expert

    Înscris:
    14 Oct 2007
    Locație:
    Timișoara
    Masina:
    A4
    Baietii din Sibiu multumim pentru tot, in special Lucian, ne-am simtit foarte bine, iar organizarea a fost de nota 10+! Asteptam si restul pozelor. Eu personal m-as intoarce la iarna tot la Paltinis pentru intalnire! Ramane de vazut daca vor si ceilalti. Salutari de la Timisoara si odihna usoara;)
     
  12. alxcristea

    alxcristea 5th Gear Member

    Înscris:
    11 Noi 2009
    Locație:
    Timișoara
    Masina:
    KAI
    Salut!
    Eu si familia mea ne-am simtit foarte bine.
    Totul a fost super ok si daca se mai organizeaza ceva in aceasta zona noi vom veni cu siguranta.

    Numai bine.
    Alex
     
  13. filalucian

    filalucian Platinum Member

    Înscris:
    24 Feb 2009
    Locație:
    Sibiu
    Masina:
    Audi A4 1.8t B5 1997
    O deosebita placere sa va avem la Sibiu,ma bucur ca va placut,am facut ce am putut mai bine ca sa fie o intalnire memorabila.Multumim tuturor ca neati ajutat,ca ati fost intelegatori,multumim fetelor ca sunt alaturi de noi in aceasta pasiune care este Audi.Multumesc lui Poneiu si lui Santino,fara de care miar fi fost mult mai greu.:icon_thumright:
    Vremea nea stricat programul dar asta este ceva ce nu puteam programa.
    Asteptam pozele si o sa apara si filmul dar in cateva zile ca sa aiba Sandu timp sal editeze.
     
  14. ovidiutm

    ovidiutm Moderator Staff Member

    Înscris:
    16 Sep 2008
    Locație:
    Timisoara
    Masina:
    A4 B6, 1.9 TDI ~ AVF/BGA + alte marci.
    Acum am ajuns si eu acasa (cred ca ultimul) in ciuda faptului ca m-am miscat putin mai repede decat un [​IMG]
    Multe radare pe drum, cateva accidente, multe opriri, cateva poze, si un mic ocol... s-a facut ora 1 noaptea. ;)


    Frumoasa intalnirea, pacat ca a trecut repede timpul si s-a terminat...
    Timisoara va felicita pentru organizare, a fost:

    [​IMG]
     
  15. lucian190

    lucian190 Silver Member

    Înscris:
    26 Oct 2008
    Locație:
    București
    Masina:
    AUDI A8 - 4H / D4 / 3.0 QUATTRO 250 cp. TDI 2012 cod motor CDTA
    da

    salutare. ce pot sa zic decit super adica baietii de la Sibiu au fost la inaltime si totul a fost perfect. un singur lucru a fost nasol sau este mereu nasol ca: tot ce este bun si frumos este ori in cantitati mici ori tine prea putin. nu-i asa Zoly ??? dar..................asta este ne vedem poate la Sighisoara de ce nu !!! vb. si tinem legatura. sper ca ati ajuns cu totii bine acasa. gata hai la servici ca azi este luni. poate aveti treaba si eu va retin. o saptamina frumoasa va doresc la toti. :hi::hi::respekt::undwech:
     
  16. ovidiutm

    ovidiutm Moderator Staff Member

    Înscris:
    16 Sep 2008
    Locație:
    Timisoara
    Masina:
    A4 B6, 1.9 TDI ~ AVF/BGA + alte marci.
    Un mic prewiew:

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    Ultima editare: 26 Iul 2010
  17. ovidiutm

    ovidiutm Moderator Staff Member

    Înscris:
    16 Sep 2008
    Locație:
    Timisoara
    Masina:
    A4 B6, 1.9 TDI ~ AVF/BGA + alte marci.
    Am uitat sa spun colegilor din Timisoara cu care m-am intors o parte din drum spre casa, la coborare dealului de la Sibiu, inainte de Cristian (acolo unde era accidentul), am auzit prin statie pe cineva care a injurat vreo cateva secunde bune un Audi cu numerele de Timis (nu a zis care) pe motiv ca il depasise pe om si se plafonase in coloana... :) Cred ca Alex era ala vizat, era primul si noi bagam tare din spate. ;)
     
  18. ovidiutm

    ovidiutm Moderator Staff Member

    Înscris:
    16 Sep 2008
    Locație:
    Timisoara
    Masina:
    A4 B6, 1.9 TDI ~ AVF/BGA + alte marci.
    Cateva poze de la zoo:

    ----------------------- [​IMG]



    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  19. mircea_glontzu

    mircea_glontzu Audi Expert

    Înscris:
    11 Sep 2008
    Locație:
    Târgu Mureș
    Masina:
    Allroad 2011 CAHA
    Ovi.. multumesc frumos pt ca nu ai pus poza si cu mine in ultimul set :p ( maiales ca m-ai vazut cand ma intorceam la cabana) :)
     
  20. monamur

    monamur 3rd Gear Member

    Înscris:
    20 Iul 2010
    Locație:
    Târgu Mureș
    Masina:
    A6, 2.5 tdi, quattro, 180 cp
    arata super!!! si imi e ciuda ca nu am putut fii si eu acolo!!!
    next time for sure! nu-i asa CLM?

    :D
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Distribuie pagina asta