1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

Intalnirea nationala 2015 -Snagov

Discuție în 'Intalniri nationale' creată de Cristian S., 13 Mai 2015.

Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
  1. zolik

    zolik Bronze Member

    Înscris:
    10 Iul 2010
    Locație:
    Tg-Mures TRANSILVANIA
    Masina:
    AJM B5 avant 2001+Altea '06 BJB
    Daca ramane in septembrie ajung si eu,dar pot da raspuns undeva in inceputul-mijlocul lui august;)
     
    Ultima editare: 5 Iul 2015
  2. ovidiutm

    ovidiutm Moderator Staff Member

    Înscris:
    16 Sep 2008
    Locație:
    Timisoara
    Masina:
    A4 B6, 1.9 TDI ~ AVF/BGA + alte marci.
    CoCaine, de organizare se ocupa lucian190 asadar daca ai ce mobiliza, mobilizeaza-i! ;)
    Zoli, problema e ca in ritmul in care merg inscrierile nu ne adunam destui cat sa putem pastra preturile de cazare enumerate de Lucian la inceputul topicului. Ori, o alta problema e ca deja pana la ora actuala lista trebuia sa aibe deja peste 25 useri de la care deja Lucian ar fi trebui sa inceapa sa adune avansurile. Cu cat trece timpul cu atat weekendul respectiv e posibil sa se ocupe de catre un alt grup mult mai hotarat. Iar daca se muta data dupa ce lista are 25 useri inscrisi, sigur unii dintre ei nu vor mai putea fi prezenti si se va creea haos pentru organizator, dat fiind faptul ca nu din cauza lui se devanseaza sau chiar anuleaza aceasta intalnire.
    Eu sunt chiar suprins ca bucurestiul si judetele vecine nu au populat lista asta. Pesemne fiecare asteapta ceva sau nu sunt hotarati. Cine a mai participat la vreo intalnire pana acum stie ce pierde...
     
  3. menumorut

    menumorut Bronze Member

    Înscris:
    31 Mar 2009
    Locație:
    Ploiesti
    Masina:
    Audi A4B8, 2.0 CAGA 105 kw, Dpf Off, Egr Off, Stage 1, 183.3 Hp
    Este posibil sa ajung si eu dar din cauza serviciului nu ma trec pe lista,dar sunt din ploiesti asa ca tot am sa ajung intr-una din cele 2 zile,acum sa vad in care....
     
  4. Cristian S.

    Cristian S. Audi Expert

    Înscris:
    8 Mar 2008
    Locație:
    Timișoara
    Masina:
    A4
    Ar fi pacat sa o anulam dar nici nu il putem incurca pe Lucian sa isi puna obrazul pentru noi la locatia respectiva.Sunt cateva persoane care nici nu pot veni in acea data printre care si eu,fiind ziua fetitei mele mi sa anuntat de curand mare gramada de musafiri.
    Nu stiu ce este de facut,ceea ce sunt convins ca se intampla este ca daca Timisoara nu vine sta si MS,SB acasa.:(
     
  5. lucian190

    lucian190 Silver Member

    Înscris:
    26 Oct 2008
    Locație:
    București
    Masina:
    AUDI A8 - 4H / D4 / 3.0 QUATTRO 250 cp. TDI 2012 cod motor CDTA
    da

    Salutare din nou dragii mei. se pare mai mult ca sigur ca din motive pur tehnice care nu depind de mine sau de altcineva ma vad in postura de a anula acesta intilnire fara a supara sau deranja pe cineva. se pare ca nu avem cum sa ne stringem atitea persoane cat as fi dorit eu sau cat am estimat eu. in acest caz NU se poate mentine pretul acesta zic eu mai mult decat de bun simt si cred ca a ne stringe in urmatoarele zile 60 - 80 de persoane este putin posibil. consider ca nu se mai poate efectua aceasta intilnire in acest an. sa fim sanatosi si sa putem sa o facem in 2016 ca lumea in sensul de participanti. se poate inchide acesta discutie. sper inca o data sa nu se supere nimeni dar nu o putem face cu 20 - 30 de participanti. Sper sa aveti o zi si o saptamina perfecta. Numai bine. Cu respect Lucian. :hi:
     
    Ultima editare de un moderator: 7 Iul 2015
  6. Cristian S.

    Cristian S. Audi Expert

    Înscris:
    8 Mar 2008
    Locație:
    Timișoara
    Masina:
    A4
    Da Lucian din pacate asa este. Intalnirile nationale se pare ca vor fi savurate doar de cei care ne cunoastem deja,3-4 judete care se pot organiza si telefonic.Oricat ai vrea sa fie bine principiile exista...la fel si bisericutele.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Distribuie pagina asta