1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

Manual Reparatie - Intretinere si diverse documente Tehnice pentru Audi A6 C4 - diverse motorizari

Discuție în 'Audi A6 C4 (1994 – 1997)' creată de T-34, 22 Dec 2011.

  1. T-34

    T-34 1st Gear Member

    Înscris:
    14 Noi 2011
    Locație:
    Bucuresti
    Masina:
    audi a6 2.5tdi avant 1997
    Salut Colegilor!!!! caut un manual de reparatie pentru un a6 2.5 tdi 1997 format pdf , unde pot gasi?
     
  2. maryuzzz 5th Gear Member

    Înscris:
    29 Oct 2010
    Locație:
    Radauti
    Masina:
    A6 C4 avant ,2.5 TDI 103kw,1996
    Ar fii interesant asa ceva.Si eu caut de ceva vreme.
     
  3. DRACULA

    DRACULA 1st Gear Member

    Înscris:
    1 Apr 2012
    Locație:
    București
    Masina:
    Audi A6 C5 1,8T AWT
    Salutare si eu as vrea manualul dar nimeni nu iti da.
     
  4. seaman 2nd Gear Member

    Înscris:
    10 Apr 2008
    Locație:
    Constanta
    Masina:
    Audi A6 (C4) TDI Avant
    Ba eu cred ca se vor gasi unii sa te ajute. Spune mai exact ce te intereseaza, se scaneaza din Haynes si gata. Un manual intreg in PDF eu unul nu am gasit inca...
     
    Ultima editare: 8 Apr 2012
  5. Cristi Staff Member Staff Member

    Înscris:
    21 Mar 2009
    Locație:
    București
    Masina:
    Audi A4 B7 - S-line - 2.0 TDI ( BRE ) 140 CP
    Sau se cumpara. Dar nimeni nu vrea sa dea bani. Exista pe net manuale de cumparat de la Haynes, Autodata, Hertzog, etc. Trebuie sa invatam ca anumite lucruri nu sunt gratis. Bafta.
     
  6. Nelu Pătraşcu Gold Member

    Înscris:
    9 Feb 2009
    Locație:
    KAVARNA
    Masina:
    AUDI A6 C4 2,5 TDI motor AEL 103 kw
    Dacă PDF-urile sunt varianta electronică a manualului HAYNES pentru A6C4 , nu vă mai chinuiţi să le căutaţi. Eu am Haynes-ul clasic, pe suport de hârtie. Un manual mai prost şi mai aiurea făcut n-am văzut niciodată. Şi am consultat destule. Căutaţi pentru A6 ( nu ştiu, poate nici nu există) manuale franţuzeşti în format PDF (REVUE TECHNIQUE), sunt cele mai bune, au nişte tutoriale extrem de amănunţite. HAYNES-ul este o "revistă" plină de chestii generale şi lucruri ştiute de toţi.
     
  7. nickescool 1st Gear Member

    Înscris:
    8 Aug 2010
    Locație:
    2MAI\LIMANU
    Masina:
    audi a6 1994 c4 4a s
    Cartea tehnica A6 C4 4A S 2.5 TDI AN FABR 1994

    Buna ! Cine ma poate ajuta si pe mine cu cartea tehnica la modelul A6 C4 4A S,an fabricatie 1994 2.5 tdi.A si dori on line in format pdf ,word, samd daca se poate,eventual contra cost.0747351281

    Pt moment vreau sa i schimb distributia dar ma intereseaza tot ce tine de masina deci manualul in general.
     
  8. bunn 1st Gear Member

    Înscris:
    28 Noi 2015
    Locație:
    Franta
    Masina:
    A80B4,A6C4,A4B5, A4B7
    Tuto VCDS A6C4 AAT_AEL_1Z_AHU

    Salut,
    Am facut un tutorial privind codarile care se pot face cu VCDS-ul pentu diverse motorizari diesel si benzina existent la A6 C4.
    Este în limba francezâ, sper câ o sâ vâ descurcati. Apasati butonul Télécharger pentru descarcarea documentului care este in format PDF
    Link: https://mon-partage.fr/f/cS8I3iE4/
     
    Ultima editare de un moderator: 28 Noi 2015
  9. bunn 1st Gear Member

    Înscris:
    28 Noi 2015
    Locație:
    Franta
    Masina:
    A80B4,A6C4,A4B5, A4B7
    Linkul din mesajul anterior nu mai este operational. Traduc subiectul în limba româna, o sâ pun un alt Link.
     

Distribuie pagina asta