1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

Mecanic auto bun - Service auto bun - Diagnoze - Tinichigerie Vopsitorie - in zona Satu Mare

Discuție în 'Service' creată de AdiBurlacescu, 18 Aug 2013.

  1. AdiBurlacescu

    AdiBurlacescu 1st Gear Member

    Înscris:
    29 Apr 2013
    Locație:
    Negrești-Oaș
    Masina:
    a4 1.9tdi quattro AVF avant 2002
    Salutare,de ceva vreme tot sap forumul pt a gasi un mecanic bun si cineva care se pricepe cu VAG-comul sa mai modifice una alta,care chiar se pricepe...Toata stima.
     
  2. Markus28 1st Gear Member

    Înscris:
    3 Mai 2013
    Locație:
    Satu Mare
    Masina:
    Audi A4 B7 2.0 TDI BPW
    Si eu sunt interesat daca stie cineva in Satu Mare un service sau mecanic bun care e priceput pe motoare de pe audi b7
     
  3. cosmin_sm

    cosmin_sm 3rd Gear Member

    Înscris:
    22 Dec 2014
    Locație:
    Satu Mare
    Masina:
    audi a4 b8 2.0 TFSI 2013
    Stie cineva o tinichigerie,vopsitorie buna in satu mare ,care lucreaza cu vopsele standox ?
     
  4. tpv

    tpv 1st Gear Member

    Înscris:
    19 Dec 2017
    Locație:
    Oradea
    Masina:
    A6 2.5 TDI V 6 automat fab 2002
    Buna,
    Pentru cei cu bujii incandescente rupte sau intepenite si care locuiti prin Bihor, Satu Mare, Cluj, Maramures va puteti rezolva problema in orasul Satu Mare la d-ul Stefan, fara sa desfaceti motorul.

    Azi am fost la dumnealui pentru extragerea unei buji incandescente rupta in chiulasa, si la care mecanici la care am fost, sustineau sus si tare ca nu am nici o sansa sa o scot fara sa demontez chiulasa.
    Totul a fost rezolvat in 25 de minute, si am economisit o suma substantiala.

    Pentru cei care doresc sa faca asta numarul de telefon al d-ului Stefan este 0748 132 101, d-ul Stefan, locatie oras Satu-Mare.
     

Distribuie pagina asta