1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

Multumiri Administratorilor - Moderatorilor si Colegilor acestui forum -

Discuție în 'Pareri, sugestii, observatii' creată de FloRio, 5 Apr 2008.

  1. Dracku

    Dracku Bronze Member

    Înscris:
    21 Oct 2007
    Locație:
    Bucuresti
    Masina:
    Fosta mea, Audi A4 2,5TDI V6 Quattro 2001,180CP
    Toate cele bune administratorilor si moderatorilor siteuluisi,baieti,tineti-o tot asa!Multi ani inainte:icon_thumright:
     
  2. Eugen

    Eugen 2nd Gear Member

    Înscris:
    24 Feb 2008
    Locație:
    Chisinau
    Masina:
    A6 C6
    Nu stiu cum altii, dar eu am ajuns pe acest forum din pura intamplare, cautand pe google o solutie pentru cd-ul blocat din Navi. Sincer, nu m-am asteptat ca in Romania sa existe asa o "comunitate" bine organizata si unita a posesorilor/iubitorilor Audi. Forum-ul e foarte bine structurat, moderatorii lucreaza bine si operativ (am simtit-o pe pielea mea :) ). Administratorii site-ului, moderatorii, cat si membrii de rand merita doar cuvinte de lauda si... la mai mult si la mai mare!
    P.S. Am sa incerc sa mai aduc niste membri din R. Moldova pe forum, pentru ca, deocamdata sunt singurul (si ar trebui sa ma protejati :) - glumesc).
     
  3. titi 1st Gear Member

    Înscris:
    6 Apr 2008
    Locație:
    SUCEAVA
    Masina:
    audi a2
    Primiti si din partea mea felicitari pentru realizarea acestui forum-audi, in rest LA MULTI ANI la cat mai multi membrii si cite mai multe prietenii sa se realizeze.
     
  4. Niwi

    Niwi 5th Gear Member

    Înscris:
    12 Aug 2008
    Locație:
    SUA (satele unite ale Almăjului )
    Masina:
    pe jos
    :anbet::anbet::anbet: multumiri si la mai mare!
     
  5. KASSEL

    KASSEL Banned

    Înscris:
    22 Oct 2007
    Locație:
    Bucuresti
    Masina:
    AUDI TT 3.2 DSG Quattro 250CP / VW TOUAREG 3.0 TDI / VW GOLF 1.4
    Invitatie

    Domnule Administrator Adrian datorita faptului ca dumneavoastra impreuna cu "admin" ati contribuit major la publicitatea marcii AUDI prin infiintarea acestui forum in numele membrilor din Bucuresti cat si a celor din tara, va multumim sincer si va asteptam la intalnirea de toamna din luna noiembrie.
     
  6. admin

    admin Administrator Staff Member

    Înscris:
    7 Iun 2007
    Locație:
    Oradea
    Multumim pentru aprecieri, dar meritul nu e numai al nostru ci al tuturor membrilor clubaudi.ro care au ajutat la imbunatatirea calitativa a informatiilor legate de lumea Audi, astfel incat sa ne fie tuturor mai usor in gasirea rapida a solutiilor optime la problemele intampinate. :thumbs-up:
    Multumesc si pentru invitatie. S-ar putea sa vin la intalnirea de toamna, dar inca nu pot promite. ;)
     
  7. Teko

    Teko Gold Member

    Înscris:
    27 Iun 2008
    Locație:
    Constanța
    Masina:
    VW Passat 3C5 2.0 tdi (BMP) 2007 + VW Golf 7 1.6
    Multumiri administratorilor!

    Toata stima D-lor care se ingrijesc de buna functionare a Club Audi Romania.

    Cu respect, Teko.

    :applaus:
     
  8. Bocanelu

    Bocanelu 4th Gear Member

    Înscris:
    27 Aug 2008
    Locație:
    Bacău
    Masina:
    Audi A4 2.0 TDI multitronic 7 trepte
    RESPECT
     
  9. Cristi Saioc

    Cristi Saioc 1st Gear Member

    Înscris:
    14 Oct 2008
    Locație:
    Bucuresti
    Masina:
    Audi A4 - 1.9 TDI, 2002, 131 CP
    Felicitari baieti si LA MULTI ANI.
     
  10. Luc1an

    Luc1an 5th Gear Member

    Înscris:
    28 Iul 2010
    Locație:
    Bistrita
    Masina:
    A4,2.0 TDI 2008
    Felicitari atat administratorilor pentru infiintarea clubului cat si moderatorilor pentru pastrarea unui ambient placut unde putem conversa si afla informatii de cele mai multe ori foarte utile in legatura cu pasiunea noastra comuna: AUDI.
    Multumim si tineti-o tot asa. :thumbs-up:
     
  11. Strike

    Strike 1st Gear Member

    Înscris:
    13 Noi 2010
    Locație:
    Bucuresti
    Masina:
    Audi A4, 2.0 ,2007
    Felicitari si din partea mea celor care au creat acest mic univers pentru noi unde putem discuta probleme despre masinile noastre si nu numai
     
  12. otelea

    otelea Silver Member

    Înscris:
    4 Apr 2008
    Locație:
    Câmpulung Moldovenesc
    Masina:
    audi 80 B4 1.9 tdi 90cp 1994; A4 1.9 TDI AVB 2004; A6 allroud 2,5 TDI BCZ 2004
    Felicitari si tot respectul meu pentru administratori si moderatori! Fara ei nu am fi existat. Stima!
     
  13. mhozoc

    mhozoc 4th Gear Member

    Înscris:
    9 Noi 2008
    Locație:
    București
    Masina:
    A4-2.0 ALT-2002;80-2.0 16V;A4 B7 1.8T 2008
    La multi ani si multa sanatate administratorilor,moderatorilor si membrilor acestui club.
     
  14. zolik

    zolik Bronze Member

    Înscris:
    10 Iul 2010
    Locație:
    Tg-Mures TRANSILVANIA
    Masina:
    AJM B5 avant 2001+Altea '06 BJB
    va doresc sanatate tuturor administratorilor,mai ales lui OVI DOT,de n-ar fi el multi ne-am scarpina linga masina:sos:,fara suparare celorlati,va felicit pe tot pt conducere si sfaturi ,toate cele bune:respekt:
     
  15. audirs

    audirs Bronze Member

    Înscris:
    16 Ian 2011
    Locație:
    București
    Masina:
    Audi a4 b8 avant 2.0 tdi 2009 full led wheels 18" 2.7 turbo and remap,stage 3
    Respect
     
  16. isvaly

    isvaly Gold Member

    Înscris:
    25 Aug 2009
    Locație:
    București
    Masina:
    A4,A6,A8,Q7,
    Stima
     
  17. diablodan

    diablodan 1st Gear Member

    Înscris:
    29 Oct 2011
    Locație:
    Oradea
    Masina:
    Audi A4 S-line, 8E ABPWF1, 2007
    FELICITARII tuturor celor care se ocupa de acest forum si MULTUMIRI celor care -din experienta lor - ne ajuta cu tot ce pot ... altfel am ramane cu portofelele muuult mai goale!!!
    SARBATORI FERICITE SI LA MULTI ANI.
     
  18. alinush88 1st Gear Member

    Înscris:
    19 Oct 2012
    Locație:
    Vinga
    Masina:
    Opel
    Audi marca buna

    Marca Audi mi se pare de departe cel mai bun automobil de pe piata!Ma bucur mult ca am gasit aceasta comunitate in care sunt doar oameni care iubesc ceasta marca!
     
  19. radioman Guest

    Ma alatur si eu parerilor bune adresate celor care intretin aceasta comunitate, sarbatori cu bine si un an mai plin de realizari !
     
  20. cata181

    cata181 Audi Expert

    Înscris:
    24 Sep 2010
    Locație:
    București
    Masina:
    Audi A8 D4 3.0 TDI Quattro 190 kW (254 PS)
    Subscriu!
     

Distribuie pagina asta