1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

Multumiri Administratorilor - Moderatorilor si Colegilor acestui forum -

Discuție în 'Pareri, sugestii, observatii' creată de FloRio, 5 Apr 2008.

  1. haryhary

    haryhary Bronze Member

    Înscris:
    8 Oct 2010
    Locație:
    Buftea
    Masina:
    Audi 6 3.0 tdi 2005, Motor BMK
    primiti multumirile mele pentru toti cei ce au grija de minunatul nostru loc de intalnire. ii multumesc in special lui Cristi pentru modul in care am fost primit in aceasta comunitate, sprijinit de fiecare data cand am avut probleme si ca ma suporta uneori sa-l tin de povesti si la telefon.
     
    Ultima editare de un moderator: 8 Feb 2015
  2. mare_hotz

    mare_hotz Platinum Member

    Înscris:
    3 Noi 2014
    Locație:
    Nurnberg
    Masina:
    A6 2.5tdi Avant AKN
    Multumiri membrilor pentru sfaturi

    Scriu aceste randuri si dedic multumiri pentru sfaturile utile date de unii membrii.
    Cum acum 2 luni am avut parte de un accident in urma caruia am incasat dauna totala,am decis ca masina merita reparata deoarece motorul a fost neatins.
    Asadar le multumesc lui Gabitzu si lui Dhan deoarece ei au fost cei care mi-au dat impulsu sa o repar .
    Gabitzi mi-a furnizat unele piese din Ro , pe care le-am decontat la 2-3 saptamani dupa(stiindu-ma doar de aici si totusi am avut parte de increderea lui)...plus o gramada de sfaturi utile primite de la el.
    Lui Nucugheri pentru toate ajutoarele date cu Etka.
    Lui Audi66 pentru sfaturile legate de sistemul airbag.
    Lui Boresque pentru toate sfaturile legate de demontarea interiorului.
    Si bineinteles lui Cristi care mi-a tot suportat greselile pe aici.
    Oficial de aseara masina circula din nou pe strazi,totul fiind inlocuit cu mare grija si perfect functional.
    A fost o placere sa readuc pe drumuri un C5 avant si sa fac cunostinta pe deplin cu tehnologia germana a anilor 2000
     
    Ultima editare de un moderator: 25 Sep 2015
  3. bancaru

    bancaru 1st Gear Member

    Înscris:
    18 Mar 2009
    Locație:
    Campina
    Masina:
    AUDI A4 B8 2.O TDI CAGA
    Multumesc colegului moderator care mi-a sters up ul dat aiurea la cele 4 anunturi.A fost o greseala de numarare,nu stiu ce am avut in cap!
    MULTUMESC!
     
  4. Cristi Staff Member Staff Member

    Înscris:
    21 Mar 2009
    Locație:
    București
    Masina:
    Audi A4 B7 - S-line - 2.0 TDI ( BRE ) 140 CP
    Fii mai atent data viitoare. :)
     
  5. Benilika 4th Gear Member

    Înscris:
    24 Noi 2013
    Locație:
    Reșița
    Masina:
    Audi A3 2.0 TFSI 200++HP an 2005 cod motor AXX
    Eu personal cred ca voi moderatorii faceti o munca titanica ( avand in vedere ca forumul acesta nu e o sursa de venit pentru voi )
    In special ( eu vorbesc de cine vad zilnic activ ) lui @Cristi care e activ pe toate forumurile :) ( cum faci dom`le de le vezi pe toate ? )
    Printre vizati mai este si @Cata_ADC
     

Distribuie pagina asta