1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

My Audi S2 coupe model 3B 300CV.

Discuție în 'Linia de modele S' creată de Tonys2, 25 Mai 2009.

  1. Tonys2 1st Gear Member

    Înscris:
    24 Mai 2009
    Locație:
    Mallorca/Barlad
    Masina:
    Audi S2,2.2,1991/ Opel Vectra 2000 dti 16V, 99
    Hola a todos desde Mallorca, os presento mi Audi.


    :thumbs-up:

    Como se ponen fotos aqui.
     
    Ultima editare: 25 Mai 2009
  2. HESTILO

    HESTILO 3rd Gear Member

    Înscris:
    4 Mai 2008
    Locație:
    Madrid
    Masina:
    Alta marca
    Hola ..Tienes que pulsar donde pone" post reply" y luego abajo del todo te sale algo que pone manage attachments cuelgas las fotos y luego pinchas submit reply !! Suerte !!;)
     
  3. Tonys2 1st Gear Member

    Înscris:
    24 Mai 2009
    Locație:
    Mallorca/Barlad
    Masina:
    Audi S2,2.2,1991/ Opel Vectra 2000 dti 16V, 99
    Muchas gracias, enseguida que pueda las pongo para conpartirlas con vosotros. bueno esta es la primera, pero pondre mas.

    Un saludo, Tony y Andreea. Mallorca/barlad.
     
  4. Stefan

    Stefan Audi Expert

    Înscris:
    9 Oct 2007
    Locație:
    București
    Masina:
    AUDI A4 B5 Avant, 2001, PD, AJM, 116+ CP by arazvan2002
    write english or romanian please so everyone can understand what you write. you could also use translate.google.com

    scrie te rog in engleza sau romana pentru ca toata lumea sa inteleaga ce scrii. poti folosi si translate.google.com
     
  5. HESTILO

    HESTILO 3rd Gear Member

    Înscris:
    4 Mai 2008
    Locație:
    Madrid
    Masina:
    Alta marca
    Menuda maquina !! Cuelga más fotos , con el interior también si tienes .. un saludo
     
  6. Florin Sandu

    Florin Sandu Banned

    Înscris:
    26 Mai 2008
    Locație:
    București
    Masina:
    Audi A8 3.0 TDI QUATTRO, Audi A3 1,6 FSI
    Baieti,

    acesta este un forum din Romania, deci scrieti in romana sau eventual in engleza, in situatia in care ati uitat romana :beee:
    daca nu, atunci vom inchide acest post :eyebrows:
     
  7. cipri@n

    cipri@n Bronze Member

    Înscris:
    4 Iul 2008
    Locație:
    Iași / Catania
    Masina:
    A4 Avant 2002, 1.9 TDI, 131 CP, AVF
    :):) haha, macar daca nu aveati scris la "location" si o localitate romaneasca poate va mai credea cineva ca nu stiti romana. rusinica
     
  8. HESTILO

    HESTILO 3rd Gear Member

    Înscris:
    4 Mai 2008
    Locație:
    Madrid
    Masina:
    Alta marca
    Nu e vorba de asta Ciprian .. Eu nu m'am ascuns ca sunt roman , nu ma ascund !Dar omul daca tot a cerut o mana de ajutor si pot sa il ofer , de ce nu ?! In fine , si eu as fi avut aceeasi reactie daca as fi fost in locul vostru !:)
     
  9. cipri@n

    cipri@n Bronze Member

    Înscris:
    4 Iul 2008
    Locație:
    Iași / Catania
    Masina:
    A4 Avant 2002, 1.9 TDI, 131 CP, AVF
    eu nu am zis la adresa ta ca am observat ca ai incercat sa il ajuti poate in stil de gluma la inceput. tu ai scris si localitate din romania si din spania, dar el saracul are numai din Romania, deci cand a facut contul nu cred ca a gasit instructiuni in spaniola, si nu prea ii inghit pe cei care se dau rotunzi facandu-se ca nu mai stiu limba romana (am si eu ceva timp de cand colind strainatatea si poate ma gasesc uneori in dificultatea de a uita cum se zice la un cuvant in romana dar nici chiar asa). scuzati-ma de off topic dar e o chestie la care ma aprind usor.
     
  10. Bogdan.IS

    Bogdan.IS Audi Expert

    Înscris:
    6 Sep 2007
    Locație:
    Iași
    Masina:
    Audi A6 C5 1.9 TDi , Audi 80 B3 1.6 D
    :sign_omg:gata cu misto-ul , hai sa revenim la treburi serioase .
    colegul Tonys2 , hai sa vorbim si noi intr-o romana . zi-ne ceva de masinutza :)
     
  11. Tonys2 1st Gear Member

    Înscris:
    24 Mai 2009
    Locație:
    Mallorca/Barlad
    Masina:
    Audi S2,2.2,1991/ Opel Vectra 2000 dti 16V, 99
    Tonys2

    Buna, imi cer scuze pentru limbaj, am vrut doar meu conpartir Hobby espeñol Sunt cu tine, dar prietena mea este român, şi Barlas, ea mi-a cerut să vin în acest forum conpartir idei, şi să vizualizaţi masina ca a mea . Deci, va răspunde în română şi prietena mea scrie Post.

    Ai grija de tine, si Andreea Tonys2.

    Acest mesaj este tradus de Google.
     
  12. Tonys2 1st Gear Member

    Înscris:
    24 Mai 2009
    Locație:
    Mallorca/Barlad
    Masina:
    Audi S2,2.2,1991/ Opel Vectra 2000 dti 16V, 99
    Fotos
     
  13. Tonys2 1st Gear Member

    Înscris:
    24 Mai 2009
    Locație:
    Mallorca/Barlad
    Masina:
    Audi S2,2.2,1991/ Opel Vectra 2000 dti 16V, 99
    Gracias por enterderme pero abajo del pots esta todo aclarado.

    sa aclaram un pic...

    buna sunt andreea si sunt din barlad iar iubitul meu spaniol a intrat aici si nu vroia decat sa imparta cu voi idei si sa prezinte masina lui la recomandarea mea...ca doar na!...e forum de audi si el are unul...nimic mai mult...Cum el e membru aici in Spania ¨Audi-sport iberica¨ mi-ar fi placut sa fie membru si in tara mea.Sa-si faca cunostinte si sa imparta ideile si a-ti fi putut fi un pic mai prietenosi cu el si sa demonstram ca noi romanii nu suntem cum se aude prin toata Europa.El nu vb romana dar am sa-i traduc eu.Daca pe voi va deranjeaza putem iesi de pe acest forum...O zi buna andreea si tony
     
  14. Florin Sandu

    Florin Sandu Banned

    Înscris:
    26 Mai 2008
    Locație:
    București
    Masina:
    Audi A8 3.0 TDI QUATTRO, Audi A3 1,6 FSI
    Andreea,

    nu a spus nimeni ca nu puteti fi membrii acestui forum, doar ca este foarte greu sa porti discutii in spaniola pe un forum din Romania, tu ai incercat sa scrii in romana pe forumul din Spania?
    aceasta a fost rugamintea noastra, sa se scrie in romaneste nu in spaniola, mai ales ca ati trecut ca locatie Barlad, de unde sa ghicim noi ca el este spaniol si tu din Barlad ?
    daca vrei sa traduci in continuare nu este nici o problema ;)
     
  15. Tonys2 1st Gear Member

    Înscris:
    24 Mai 2009
    Locație:
    Mallorca/Barlad
    Masina:
    Audi S2,2.2,1991/ Opel Vectra 2000 dti 16V, 99
    buna Florin,
    ai dreptate eu nu am scris niciodata pe un forum spaniol in romana...dar nu-i nici o problema am sa traduc eu...un salut din mallorca

    ;);)
     
  16. TTs

    TTs Pasionat Audi

    Înscris:
    1 Sep 2008
    Locație:
    Piatra Neamț
    Masina:
    Audi TT Quattro 1,8T
    Bine ati venit pintre noi;daca s-ar fi explicat de la bun inceput ce si cum,sunt convins ca s-ar fi evitat glumitele,asa s-a confundat cu un capsunar care a uitat romaneste.
     
  17. cipri@n

    cipri@n Bronze Member

    Înscris:
    4 Iul 2008
    Locație:
    Iași / Catania
    Masina:
    A4 Avant 2002, 1.9 TDI, 131 CP, AVF
    ASHIHARA iti dau perfecta dreptate. andreea si tony eu unul personal imi cer scuze pentru felul in care am scris dar trebuia sa ii explici ca nu trebuie sa posteze in spaniola. mai asteptam poze.
     
  18. Tonys2 1st Gear Member

    Înscris:
    24 Mai 2009
    Locație:
    Mallorca/Barlad
    Masina:
    Audi S2,2.2,1991/ Opel Vectra 2000 dti 16V, 99
    Andreea.

    multumesc baieti pt tot si ca sunteti atat de amabili.Am sa-i spun lui tony sa trimita poze...

    Trebuie sa va spun ca masina noastra are ecu modificat cu cip de motosport de 298 cv. 440 NM. Filtru de aer jb, conducta inox etc.Totul modificat de el.Nu stiu daca am tradus tot bine mi s-au mai pierdut din cuvinte dupa atatia ani...

    salutare
     
  19. CoCaine

    CoCaine Silver Member

    Înscris:
    10 Aug 2007
    Locație:
    București
    Masina:
    Audi A4 B5 avant (AFN)
    Bine ai/ati venit printre noi.
    Eu sunt printre putinii posesori de Audi s2 din Romania,deci nu am cum sa nu apreciez aceasta masina;)
    Arata foarte bine.Farurile de RS2 sunt,din punctul meu de vedere,un mare plus la exterior.Pacat ca a lasat negre pragurile,ar da mai bine daca le-ar vopsi si alea rosii,sa fie masina de-o singura culoare:p
    Spune-i sa puna si un filmulet cu masina aici,sunt tare curios cum merge:)
    Daca nu stie cum,e simplu: sa-l puna pe www.youtube.com si sa dea copy+paste la link intr-un reply.
    AICI este topicul cu masina mea,daca este interesat sa o vada.
    Cat mai multi km fara incidente,va salut;)
     

Distribuie pagina asta