1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

Nou membru - A6 C6 - in familia Audi a familiei mele

Discuție în 'Masina mea / Prezentarea membrilor' creată de bx3m, 19 Feb 2019.

Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
  1. bx3m

    bx3m Gold Member

    Înscris:
    5 Mai 2016
    Locație:
    Ploieşti
    Masina:
    Audi A6 C7 3.0 (CGQB), 2013
    Multa vreme a trecut de cand n-am mai postat nimic... Rusinica!
    De pe la ultima postare pana acum s-au mai investit ceva bani, draguta de ea...
    In primul rand, luminile lasau de dorit, asa ca am schimbat becurile cu Osram D3S Night Breaker Laser +200%, 35W, PK32d-5, ocazie cu care am schimbat si lupele. Suspectam ca si lupele sunt arse, si am zis sa fac o treaba completa. Rezolvat, avem luminaaaa!!
    Doi - tot la lumini, ledurile de pe stopul stanga exterior prezenta lumina slaba. Am dat stopul jos, un prieten electronist mi-a reparat banda, totul in regula.
    Trei - perna spate stanga. Dupa ce anul trecut cam in aceeasi perioada a picat dreapta spate, anul asta a picat si stanga. Schimbat, totul in regula!
    Patru - sambata a primit si 2 anvelope noi, pe fata, iar cele care acum sunt pe spate estimez eu ca sunt undeva la 65%, oricum ma mai duc cat a mai ramas din iarna, astfel ca le voi schimba in toamna. Am pus Falken Eurowinter HS01, sper sa fii facut o alegere buna.
    Una peste alta nu stiu voi, dar eu abia astept un pic de caldurica, sa facem o polishare si o ceara, sa straluceasca si ea, i-o fii ajuns atata ploaie iarna asta.
     
    seba18, DonDoneL și Caprita Emanuel apreciază asta.
  2. bx3m

    bx3m Gold Member

    Înscris:
    5 Mai 2016
    Locație:
    Ploieşti
    Masina:
    Audi A6 C7 3.0 (CGQB), 2013
    In urma cu fix o saptamana, drumurile noastre s-au despartit. Urmariti posturile, vine cea noua ;)
    A ajuns la un prieten, pe care sper sa il serveasca la fel de bine si sa il umple de bucurie cum m-a umplut de mine. Ramai cu bine!
     
    Chriss_Deejay, mirceacml și blling apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Distribuie pagina asta