1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

Propuneri locatie/perioada intalnire clubaudi 2010

Discuție în 'Intalniri nationale' creată de masimo, 17 Feb 2010.

Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
  1. masimo

    masimo Silver Member

    Înscris:
    29 Iul 2008
    Locație:
    Baia Mare
    Masina:
    Audi A5 3.0 TDI with REVO Stage 3 DPF Bypass Software,VW Touareg 3.0 TDI,2011
    Astept discutiile legate de noua locatie!!:icon_thumright:[/QUOTE]
    Propunerea mea ar fii: iunie sau septembrie,undeva in nordul Moldovei! In zona aceea nu sau mai facut intalniri nationale si avem o comunitate importanta acolo! Ar mai fii Baile Felix,apa termala etc.,aproape de...TIMISOARA!:)
     
    Ultima editare: 17 Feb 2010
  2. Sandu_A6

    Sandu_A6 Bronze Member

    Înscris:
    10 Mai 2009
    Locație:
    Tg. Mures
    Masina:
    A6 3.0 224CP, Touareg 7P 3.0 240CP
    Uite un om hotarat!
    Mie imi suna bine Baile Felix- Iunie, dar nu zic nu si la o propunere in moldova.

    O alta propunere ar fi in Covasna, un hotel foarte frumos. http://www.clermonthotel.ro/

    Dar probabil ar trebui astea discutate intr-o alta sectiune!
     
    Ultima editare de un moderator: 17 Feb 2010
  3. ovidiutm

    ovidiutm Moderator Staff Member

    Înscris:
    16 Sep 2008
    Locație:
    Timisoara
    Masina:
    A4 B6, 1.9 TDI ~ AVF/BGA + alte marci.
    Asteptam propunerile voastre pentru a putea realiza mai tarziu un poll. Pana acum avem:

    -Felix, jud. Bihor
    -undeva in zona Moldovei
    -Covasna

    L.E. Era sa dau pe spate cand am vazut tarifele de la hotelul din Covasna. Fara suparare Sandu, dar pretul pe camera dubla Standard e enorm.
     
    Ultima editare: 17 Feb 2010
  4. Cristian S.

    Cristian S. Audi Expert

    Înscris:
    8 Mar 2008
    Locație:
    Timișoara
    Masina:
    A4
    Iunie nu ar fi cam aproape??parerea mea ca nu ar merge,mai degraba tot septembrie spre sf.voi decideti;)
     
  5. mlozoveanu

    mlozoveanu Bronze Member

    Înscris:
    13 Noi 2007
    Locație:
    Somewhere in the jungle (Buc)
    Masina:
    A4 8E Avant 2.0 TDI 103 KW
    Eu as zice mijlocul lui septembrie sau spre sfarsit, ca atunci vine cam toata lumea din concediile de vara!
     
  6. gelu ispas

    gelu ispas 6th Gear Member

    Înscris:
    3 Aug 2008
    Locație:
    Caracal
    Masina:
    audi A4 Avant
    Entuziasmul asta il stiu dupa fiecare intilnire nationala numai ca dupa aceea...:shrug: .Nu ma gindesc la cei care deja au vorbit pina acum(membri marcanti):hi:.In fine...
    Si eu as vrea o intilnire in Moldova sa-i cunoastem si pe cei din partile acelea care s-au plins de distantele prea mari la intilnirile celelalte dar si pentru frumusetile patriei noastre din acea zona.
    Ca si in cazurile anterioare trebuie cineva din zona sa i-a friiele in miini.(ptr. ca am vazut ca nu e usor). Daca se ofera cineva, "sa-i dam bataie".
    PS:De timp-oricind
     
  7. masimo

    masimo Silver Member

    Înscris:
    29 Iul 2008
    Locație:
    Baia Mare
    Masina:
    Audi A5 3.0 TDI with REVO Stage 3 DPF Bypass Software,VW Touareg 3.0 TDI,2011
    Si eu sunt de parere ca septembrie e cea mai buna perioada,e chiar la mijloc raportat la cea de iarna! De fapt, putem supune la vot, cu drept de veto pentru cei care au mai participat la astfel de reuniuni!:drag:
     
  8. Sandu_A6

    Sandu_A6 Bronze Member

    Înscris:
    10 Mai 2009
    Locație:
    Tg. Mures
    Masina:
    A6 3.0 224CP, Touareg 7P 3.0 240CP
    E ok si in septembrie, dar sa fie in a 2-a jumatate a lunii, cum zicea si Mihai, sa termine lumea cu concediile. Cum a fost la Albota a fost excelent(perioada).
    @ovidiu, intradevar m-am uitat si eu acuma pe preturile de la covasna, piperate rau, eu am fost acum 2 ani acolo la un team-building, dar ne-am cazat la preturi mult mai decente.

    Oricare ar fi locatia eu as vrea sa fie de joi, e pacat sa batem atata drum doar pt 2 nopti. Ma rog, daca sunt doritori si care pot veni de joi.
    Facem tot pe 25 sept? Avantajul e ca din nou va da Alin de baut :p
     
  9. mlozoveanu

    mlozoveanu Bronze Member

    Înscris:
    13 Noi 2007
    Locație:
    Somewhere in the jungle (Buc)
    Masina:
    A4 8E Avant 2.0 TDI 103 KW
  10. ovidiutm

    ovidiutm Moderator Staff Member

    Înscris:
    16 Sep 2008
    Locație:
    Timisoara
    Masina:
    A4 B6, 1.9 TDI ~ AVF/BGA + alte marci.
    Parca ii si aud pe unii care vor invoca motive de genul restante pentru luna septembrie... am impresia ca nici o perioada nu e potrivita ca sa impacam pe toata lumea. Dar... sa vedem, poate ma insel.
     
  11. Stelian99

    Stelian99 2nd Gear Member

    Înscris:
    17 Oct 2008
    Locație:
    București
    Masina:
    2003 BMW M3 E46
    Sa moara sa faca de nu o sa fiu prezent :) Io nu am restante :)
     
  12. jony

    jony Gold Member

    Înscris:
    25 Sep 2007
    Locație:
    Craiova
    Masina:
    audi a4 2004, 1.9TDI, 131 cp, 6 trepte
    eu o sa vin oriunde ar fi si oricand ar fi, si daca am restante atunci, duminica am avut un examen la care nu am ajuns si nu imi pare rau
     
  13. TTs

    TTs Pasionat Audi

    Înscris:
    1 Sep 2008
    Locație:
    Piatra Neamț
    Masina:
    Audi TT Quattro 1,8T
    Nu prea ma intereseaza unde se va tine intalnirea(vin oriunde;)),numai sa se tina la sfarsitul lui septembrie,atunci sunt in vacanta si pot fi prezent;si chiar vreau sa vin:)Btw,poate facem cumva ca intalnirea sa tina 3zile...,4 nu cer,ca stiu ca nu se poate...
     
    Ultima editare: 17 Feb 2010
  14. shumy

    shumy Silver Member

    Înscris:
    17 Noi 2009
    Locație:
    Focsani
    Masina:
    Audi 80 b4 ,1.6 CC, 74 kw, tip motor ADA (1994)
    Eheeee, da baieti haideti si prin Moldova!
    Bucovina eventual cum va suna? Sunt o gramada de pensiuni pe acolo cu preturi decente. Hai ceva mai multa selectie si aici ca nu gasim banii la colt de strada! Deci...ia uitati aici...http://ruraltourism.ro/bucovina/html/bucovinaro.html
     
    Ultima editare de un moderator: 17 Feb 2010
  15. TTs

    TTs Pasionat Audi

    Înscris:
    1 Sep 2008
    Locație:
    Piatra Neamț
    Masina:
    Audi TT Quattro 1,8T
    Sincer,prefer sa nu se tina in Moldova,fiind local,as prefera sa vad alte zone ale tarii;dar nah,in final ma supun votului majoritatii(dupa ce se va alege locatia si se va vota aceasta),ma intereseaza mai mult perioada in care se va tine,sa fiu in tara.Btw,cei care stiu ca nu vor participa la intalnire,ai rog sa se abtina de la comentarii,multumesc.
     
  16. Stelian99

    Stelian99 2nd Gear Member

    Înscris:
    17 Oct 2008
    Locație:
    București
    Masina:
    2003 BMW M3 E46
    Mai bine se face un poll cum am vazut pe alt forum (ex: moldova, transilvania, dobrogea, centrul tarii, etc) si optiunea cu cele mai multe voturi e castigatoarea. Dupa aceea inca un poll cu perioada si gata s-a rezolvat problema.
     
  17. deocamdata

    deocamdata Audi Expert

    Înscris:
    15 Dec 2007
    Locație:
    București
    Masina:
    ALLROAD: 2009 3.0 TFSI ; 2006 3.0 TDI; RR Autobiography 4,4 SDV8
    Si o sa ai o perioada in care faci o intalnire in ... Moldova sa zicem ?
    Misto finalitate :).
    Nu numai pe "un alt forum" intalnirile se organizeaza dupa anumite "proceduri" ;).
    Deci ... momentan nu aveti nici date, nici locatii ...
    Pana nu vor fi minim 3-4 locatii si cateva posibile date pollurile sunt total inutile.
     
  18. Stefan

    Stefan Audi Expert

    Înscris:
    9 Oct 2007
    Locație:
    București
    Masina:
    AUDI A4 B5 Avant, 2001, PD, AJM, 116+ CP by arazvan2002
    am discutat cu baietii in seara asta la intalnire si in caz ca va hotarati pentru moldova va ajutam cu cazarea fara probleme
    eu nu pot sa spun daca voi fi prezent insa va ajut cu ce e nevoie pentru organizare.
    in partea aceasta ar fi de recomandat bucovina( in judetul suceava) sau zona neamt(cheile bicazului, lacul rosu)
    asa ca entertainment ar fi mai mult cultural in zona suceava cu vizitare manastiri de pe vremea lui Stefan cel Mare( avem destule) sau in zona vatra dornei stiu ca se face rafting pe bistrita, atv-uri, excursii mountain bike sau calare
    cazare gasim cu locuri destule de parcare atat la hotel cat si la pensiuni care sunt una langa alta depinde ce vreti
     
  19. DAN.TG-MURES

    DAN.TG-MURES Silver Member

    Înscris:
    1 Iun 2008
    Locație:
    Târgu Mureș
    Masina:
    Audi A6, 2.0 tdi, 2005
  20. Gorobete

    Gorobete Gold Member

    Înscris:
    29 Mai 2008
    Locație:
    București
    Masina:
    Trocarici
    Abia in seara asta am aflat de noile propuneri, a intalnire. Eu ma ofer sa organizez (impreuna cu cei dispusi) intlanirea ANUALA CLUBAUDI.RO.

    In acest sens, consider ca cea mai buna data din an si mi-ar placea sa ramana stabilita anual, sa fie ULTIMUL WEEK-END DIN SEPTEMBRIE! Cred ca este cel mai avantajos pentru toata lumea...

    Ca propunere de locatii, voi incerca sa vin cu 2-3 in zona Bucovinei, insa prima care mi-a venit in minte si una din cele mai bune posibile, este Hotel SOFIA Sucevita! Aici ma pot ocupa personal de toata organizarea si mai ales garantez pentru servicii si cazare exceptionale ! Voi mai cauta si alte locatii...

    Link HOTEL SOFIA : http://www.sofiahotel.ro/home.php

    Preturile nu sunt afisate, insa din ce am gasit, ele ar fi : Tip camera Pers. Cam. Pret Valoare
    Camera Single 1 pers 12 cam 160 RON / camera
    Apartament 2 pers 14 cam 245 RON / camera
    Suita 2 pers 2 cam 235 RON / camera
    Apartament 3 pers 0 cam 295 RON / camera
    Camera Double Twin 2 pers 14 cam 225 RON / camera
    Suita 3 pers 2 cam 265 RON / camera
    Apartament Prezidential 4 pers 1 cam 600 RON / camera
    Capacitate de cazare: 80 locuri
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Distribuie pagina asta