1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

protectii aripi

Discuție în 'Audi Q7' creată de rqn, 16 Sep 2009.

  1. rqn 1st Gear Member

    Înscris:
    14 Sep 2009
    Locație:
    Bucuresti
    Masina:
    Q7 V6
    Salut.

    Stie careva unde as putea gasi protectiile de plastic, care vin pe cantul aripii. Nu ma refer la bosajele alea mari, cum fac cei de la Je Design, sunt niste aripioare mici si subtile de plastic, care vin exact pe cantul aripii, ca sa protejeze vopseaua de pietre. Nu trebuie neaparat noi, ci la un pret decent, ca la Porsche Romania e japca!

    Deasemenea, mai caut parbriz si suportii de la portbagaj, care vin pe traversele masinii.

    Astept PM sau reply de la cineva avizat.
    Multumesc!
     
  2. claudiu88 2nd Gear Member

    Înscris:
    8 Ian 2009
    Locație:
    Constanța
    Masina:
    audi q7 2009
    si eu caut protectiile alea de plastic care vin pe aripi,...alea care le are q7 cu off-road pe el, sau v12, sau cel de la abt....daca stie cineva de unde le pot gasi...inafara de reprezentanta
     
  3. denedeu

    denedeu 1st Gear Member

    Înscris:
    11 Mai 2008
    Locație:
    Bucuresti
    Masina:
    Audi Q7
    daca este sa mai astepti pana pe la inceputul lunii noiembrie, ti le pot da pe ale mele deoarece eu le schimb! daca esti interesat!
     
  4. claudiu88 2nd Gear Member

    Înscris:
    8 Ian 2009
    Locație:
    Constanța
    Masina:
    audi q7 2009
    da ma intereseaza...lasa mi un nr. de tel.
     
  5. audiFan 1st Gear Member

    Înscris:
    13 Iul 2009
    Locație:
    bucuresti
    Masina:
    Audi Q7 3 TDI
    vreau si eu un set .. cine ma ajuta ??
     
  6. CristiAuD

    CristiAuD Silver Member

    Înscris:
    30 Dec 2008
    Locație:
    Ro
    Masina:
    alta marca
    audifan daca stai in bucuresti poti incerca la autokarma.eu am luat de ei apratorile de noroi de pe fata(cele care inconjoara roata pe interior).problema e ca mi s-au parut preturile cam mari.bafta!
     
  7. rqn 1st Gear Member

    Înscris:
    14 Sep 2009
    Locație:
    Bucuresti
    Masina:
    Q7 V6
    acum am vazut mesajul lui denedeu. mai are cineva protectiile pe care le caut? multumesc!
     
  8. danmarius23

    danmarius23 2nd Gear Member

    Înscris:
    13 Sep 2009
    Locație:
    București
    Masina:
    a4 2.0 2006
    in locul acelor protectii se poate monta o folie de protectie incolora speciala pentru pietre.
    se poate monta si pe faruri si capota.
     
  9. rqn 1st Gear Member

    Înscris:
    14 Sep 2009
    Locație:
    Bucuresti
    Masina:
    Q7 V6
    stiu de folie, am mai avut. dar este o solutie temporara, pt ca se strica repede. plasticele sunt permanente si sunt cea mai buna solutie in zona aia. pe capota si bara fata sunt de acord cu folia.

    tnx!
     

Distribuie pagina asta