1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

Recomandare Service auto - Mecanica - Electrica - Diagnoza - Tinichigerie - Vopsitorie in Baia Mare

Discuție în 'Service' creată de Butean Bogdan, 25 Sep 2016.

  1. Butean Bogdan

    Butean Bogdan 1st Gear Member

    Înscris:
    19 Mai 2016
    Locație:
    SomMare
    Masina:
    Audi A6 4F 2.0 TDI 2011
    Salutare . Exista cineva care cunoaște un Mester bun in Baia Mare care sa îmi instaleze senzori pe fata cu afișaj pe display ? Am originali doar pe spate . A6, 4F , 2010 . Am toate componentele originale achiziționate .
     
  2. Vasi Salagean 1st Gear Member

    Înscris:
    17 Dec 2018
    Locație:
    Călinești Oas
    Masina:
    Audi A4 b8
    Salutare. M-ar interesa cine ar putea face o diagnoza VCDS pentru un audi A4 B8 in zona Baia Mare ? Sau ar trebui sa merg la reprezentanta Audi ? Și știți cumva care sunt preturile ? Mulțumesc
     
  3. pronet

    pronet Bronze Member

    Înscris:
    7 Mai 2014
    Locație:
    București
    Masina:
    VW Tiguan 5N 2.0 TDI, 2014
    Vezi in aria de prestari servicii. In mod teoretic cam in jur de 50 lei. La reprezentanta undeva la 150 lei.
     
  4. Vasi Salagean 1st Gear Member

    Înscris:
    17 Dec 2018
    Locație:
    Călinești Oas
    Masina:
    Audi A4 b8
    Am întrebat la reprezentanta și au zis 250 de lei doar diagnoza. In rest nu am găsit pe nimeni în zona care sa se ocupe cu așa ceva. O sa incerc la ei sa vad ce gassesc ei , dar nu prea am încredere în ăștia de la reprezentanta Audi, dar nu am încotro, trebuie sa merg la ei.
     
  5. K3nT Platinum Member

    Înscris:
    1 Oct 2013
    Locație:
    Timișoara
    Masina:
    A4B6 1.9TDI AVF 2003 Berlina 155HP 1BV ; A6C7 Avant Quattro 2,0 TDI -DDDA-2018
    Daca nu ai ceva probleme serioase si vrei sa faci o diagnoza doar asa ca pe o verificare de 250lei mai bine iti cumperi tu o diagnoza clona si iti faci singur diagnoza.

    P.S. in reprezentanta la Timisoara costa 150 ron.

    Bafta
     
  6. Visovan Alin

    Visovan Alin 1st Gear Member

    Înscris:
    11 Mai 2016
    Locație:
    Baia Mare
    Masina:
    Audi A8 3.0 TDI Quattro
    Buna seara prieteni,

    Sunt de putin timp deținătorul unui Audi A8 3.0 TDI ASB 233cp si am și eu nevoie de aceasta operație de schimbare a distribuției. As vrea foarte mult sa va rog sa îmi recomandați și mie un mecanic profesionist,cu experiența, care are sculele necesare pentru aceasta lucrare și la care pot sa îmi las și eu mașina pe mana lui cu încredere. Eu sunt din Baia Mare dar sunt dispus sa călătoresc și în alt oraș ca sa fiu impacat cu mine însămi ca lucrarea e pe mâini bune.Am înțeles ca se poate face aceasta operație si cu motorul pe masina daca se tine cont si de acest criteriu v-as fi recunoscator.

    Cu respect,
    Alin
     

Distribuie pagina asta