1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

Recomandare si variante Service auto - Mecanica - Electrica si Diagnoza in Bucuresti

Discuție în 'Service' creată de cvp, 29 Oct 2007.

1. Ciocoi 1st Gear Member

Locație:
    București
    Masina:
    Audi
    Va rog sa imi spune-ti și mie unde găsesc un mecanic bun pentru Audi in București . Am un Audi Q5 3.0 diesel și trebuie sa ii schimb o clapeta de la admisie .

2. r-audi 1st Gear Member

Locație:
    bucuresti
    Masina:
    A5
    Salutari! Pentru toti cei care cautati un service, recomand pe dudu1307. Am fost ieri, sambata (da, lucreaza si sambata) si m a rezolvat elegant si profesionist cu revizia. Am stat langa masina tot timpul si mi a aratat ce si cum, si cu ocazia asta am mai invatat si niste mecanica. Abia astept sa mi schimbe si distributia :)

Iustin24 apreciază asta.
  3. Catalin Ionut 1st Gear Member

Locație:
    Bucuresti
    Masina:
    Audi A6C7
    Salut,
    Am fost la sevice cu A6-le meu C7 si am eroare pe sistemul AdBlue. Imi da presiunea scazuta a sistemului AdBlue. Inaintea inlocuirii acestuia prefer sa elimin alte posibile cauze. Imi puteti recomanda pe cineva din București care poate curata injectorul de AdBlue ? Multumesc

4. Antz 1st Gear Member

Locație:
    Bucuresti
    Masina:
    A5, 2014, 2.0 TDI, S line, Quattro.
    Salut,
    Stiti pe cineva care poate face o calibrare ACC pentru un Audi A5 in Bucuresti ? La Midocar mi-au spus ca ei nu se baga daca e retrofit.
    Astept sa ma sune pentru confirmare Porsche Pipera insa dureaza mult (saptamana viitoare, miercuri am gasit intr-o prima faza) si imi e sa nu-mi spuna si ei la fel ca la Midocar. La Brady mi-au spus ca nu se baga la Audi.
    Singurii care mi-au spus ca ma rezolva imediat sunt cei de la DtmService din Cluj, insa as vrea ceva mai aproape, eu fiind din Bucuresti. Ceva idei ?

5. Dumitrescu Ovidiu 1st Gear Member

Locație:
    Bucuresti
    Masina:
    Audi A5 an 2012 2.0 Diesel
    Salut baieti!
    La automatico de pe preciziei a fost cineva?
    Puteti sa imi dati un feedback?
    Multumesc

6. fullspy

fullspy 1st Gear Member

Locație:
    Bucuresti
    Masina:
    A4, 2.0 125kw, 2011
    Salut, un service serios în sectorul 4 mi-ați putea recomanda?

7. DanLTE

DanLTE 1st Gear Member

Locație:
    Bucuresti
    Masina:
    Audi a4
    Salutare,

Recomandari de service serios in Bucuresti? Voi unde va faceti reviziile anuale?

Ultima editare: 18 Iun 2020

Distribuie pagina asta