1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

Servicii diagnoză auto din gama VAG, Retrofituri si Instalări/Montaje componente OE compatibile

Discuție în 'Servicii din domeniul auto' creată de cata181, 8 Apr 2013.

  1. Andu333

    Andu333 2nd Gear Member

    Înscris:
    23 Apr 2016
    Locație:
    București
    Masina:
    Audi A6 C7.5 2017 3.0 TDI -CRTD- 272 CP
    Tocmai ce m-am intors de la service, domnul Catalin este un om de nota 2000, foarte multumit de servicii, recomand cu incredere.;)
     
    cata181 apreciază asta.
  2. cata181

    cata181 Audi Expert

    Înscris:
    24 Sep 2010
    Locație:
    București
    Masina:
    Audi A8 D4 3.0 TDI Quattro 190 kW (254 PS)
    Servicii valabile in continuare.
    Imi cer scuze anticipat daca nu raspund la telefon, posibil sa fiu angajat in alta convorbire sau pe sub vreo masina :)
    Pe principiul doctorului care are pe usa un afis pe care scrie: "Nu intrati, mai ies eu din cand in cand!" folositi cu incredere mesageria WhatsApp. Cand am timp, citesc mesajele si raspund punctual fiecaruia.
    0722 729 297
    Catalin
     
    Mihael03 și Andu333 apreciază asta.
  3. acezzo 1st Gear Member

    Înscris:
    13 Dec 2020
    Locație:
    Bucuresti
    Masina:
    Audi Q5 2.0 tdi 2017
    Nu stiu daca mai are nevoie de recomandari, insa o sa postez si eu aici pentru ca ma simt cumva obligat, mai rar gasesti asa oameni. O problema ce initial parea destul de serioasa a fost rezolvata intr-un timp foarte scurt si asta nu datorita grabei, ci pentru ca este foarte priceput si aplecat asupra ceea ce face. Mersi inca o data Catalin!
     
  4. biju2000

    biju2000 5th Gear Member

    Înscris:
    22 Noi 2016
    Locație:
    București
    Masina:
    Audi A4 8.5 Allroad, S-Tronic, 2.0 TDI 177CP, CGLC, 2014
    Volante, ambreiaje, solenoizi, scrumbii si alte mecatronice mai mult preventiv (300.0000 km) exceptand: uleiul ATF, filtrele, scrumbia, si vinul.
    Ultimele 4 enumerate s-au dovedit a fi strict necesare.

    kit serv.jpg kit amb.jpg mech.jpg scr.jpg
     
    mrnconstantin, hercheacatalin, DSF și alți 2 apreciază asta.
  5. Dragus Vlad 1st Gear Member

    Înscris:
    6 Mai 2021
    Locație:
    Bistrița
    Masina:
    A4 allroad, 2.0 TDI, 2015
    Buna, m ar interesa montarea unui acc pe un a4 allroad din 2015. este posibila si cat m ar ridica toata afacerea cu piese si manopera.
    Multumesc frumos!
     
  6. cata181

    cata181 Audi Expert

    Înscris:
    24 Sep 2010
    Locație:
    București
    Masina:
    Audi A8 D4 3.0 TDI Quattro 190 kW (254 PS)
    Servicii valabile.
    Telefon/WhatsApp 0722729297; Catalin
     
  7. cata181

    cata181 Audi Expert

    Înscris:
    24 Sep 2010
    Locație:
    București
    Masina:
    Audi A8 D4 3.0 TDI Quattro 190 kW (254 PS)
    Servicii valabile.
    Telefon/WhatsApp 0722729297; Catalin
     
  8. Roman Sorin

    Roman Sorin 1st Gear Member

    Înscris:
    9 Oct 2020
    Locație:
    Bucuresti
    Masina:
    Audi A7, 3.0 BiTDI, 320 CVUA, 2017.
    Nu stiu daca mai are rost postul meu, @cata181 este deja arhicunoscut pe forum pentru calitatea serviciilor lui insa tot o voi face. Cata e genul de om pasionat si foarte profesionist in tot ceea ce face si mai mereu recomanda solutii de preventie pentru masina ta, care te ajuta foarte mult daca iti iubesti masina asa cum o fac si eu. (exemplu: scuturi metalice pentru motor plus cutie). Pana acum am facut la el revizie completa, discuri si placute fata spate, saibe si oringuri injectoare, diferite montaje si upgrade uri, diagnoze, absolut totul facut ca la carte. Urmeaza revizia la diferentiale luna viitoare. Este mega bun si pe retrofit uri si diverse montaje oem.
    Multumesc Cata pentru lucrare si pentru sfaturile utile de parenting :))), see you next time !!
     
    Ionut Stancu și cata181 apreciază asta.
  9. rdy2drive

    rdy2drive 1st Gear Member

    Înscris:
    13 Mar 2020
    Locație:
    București
    Masina:
    A4b9 TFSI
    Recomand 100%... sunat, mers in aceeasi zi si schimbat pe loc senzor bara fata pentru masina din semnatura. Lucreaza super curat.
     
    cata181 apreciază asta.
  10. rdy2drive

    rdy2drive 1st Gear Member

    Înscris:
    13 Mar 2020
    Locație:
    București
    Masina:
    A4b9 TFSI
    Inca o lucrare realizata cu maiestrie de catre dl. Catalin... mi-a instalat carplay/android auto wireless pe masineta din dotare. Foarte multumit!!!
    Ne auzim pentru restul de camere... :arco:
     
    cata181 apreciază asta.

Distribuie pagina asta