1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

Servicii diverse - rescriere CP / IMMO, activari, adaptari, rescriere/reparatii (2G, 3G, MIB2, MIB3)

Discuție în 'Servicii din domeniul auto' creată de Mr.Bobby, 5 Mar 2022.

  1. Mr.Bobby

    Mr.Bobby 6th Gear Member

    Înscris:
    13 Aug 2015
    Locație:
    Iași
    Masina:
    A4 B8 - 2010 - 2.0 TDI - 143-EU5
    Salutare tuturor,
    Ofer servicii personalizate pentru intreg grupul VAG, atat de la distanta cat si fizic in orasele: Botosani, Iasi, Suceava, Galati, Brasov, Bucuresti.
    Pentru sistemele multimedia oferim urmatoarele servicii:
    • 2G - component protection, rescriere bootloader, reinitializare green menu, actualizare harti (2019, ultima baza de date), actualizare software + multe altele.
    Pentru sistemul 2G, actualizarea hartilor cu ultima baza de date este complet gratuita, pentru orice membru, indiferent daca se achizitioneaza sau nu, un alt serviciu.
    • 3G - CP off, rescriere bootloader, reinitializare meniu verde, actualizare harti (2021/2022), actualizari software, reparatii software, rescriere licente expirate.
    • MIB2 - Activare chei de activare Apple CarPlay / Android auto / MirrorLink (oglindire telefon) cu aplicatie proprie, rescriere bootloader, conversii de pe orice continent pe EU, actualizare harti 2022 si introducere licenta, reparatii in urma actualizarilor gresite.
    • MH2p - Activare chei de activare Apple CarPlay / Android auto / MirrorLink (oglindire telefon) cu aplicatie proprie, rescriere bootloader, conversii de pe orice continent pe EU, actualizare harti 2022 si introducere licenta, reparatii in urma actualizarilor gresite.
    • MIB3 - Activare chei de activare Apple CarPlay / Android auto / MirrorLink (oglindire telefon) cu aplicatie proprie, rescriere bootloader, redimensionare imagine, conversii de pe orice continent pe EU, actualizare harti 2022 si introducere licenta, reparatii in urma actualizarilor gresite.
    Preturi:
    * inlaturare component protection - 200 lei.
    * actualizare harti/software, pentru procedurile de la distanta - 150 lei (sisteme 3G)
    * reparatii software - incepand cu 100 lei.
    * Activare chei de licenta precum Apple CarPlay / Android auto / Oglindire telefon - de la 400 lei (pentru procedurile de la distanta) iar actualizarea hartilor este gratuita.

    Pentru alte module, componente originale:

    • Activare semne rutiere pe Romania sau alte tari unde aceasta functie nu era disponibila, fara eroare in instrumentarul de bord
    • Inlaturare component protection, adaptari a oricarui modul, rescrieri si codari online pentru orice modul.
    • Adaptare cutie de viteza, actualizari software + parametrizare cu fisiere autentice !
    • Actualizare software pentru motor (nu efectuam downgrade pentru DIESELGATE)
    • Identificare a problemelor prin citirea si interpretarea erorilor sau parametrilor de functionare live + raport cu privire la posibile solutii de rezolvare a acestora, putand ca dumneavoastra sa efectuati reparatiile in orice service auto.
    + bineinteles, orice serviciu ce va poate ajuta o reprezentanta auto, o putem efectua si noi.
    * Nu toate serviciile sunt disponibile pentru a fi efectuate de la distanta. Doar serviciile pentru sisteme multimedia.
    * Preturile difera in functie de localitate si de partenerii nostri.
    * Se ofera garantie pentru orice actiune efectuata.

    Contact:
    Telefon: 0747 853 423
    WhatsApp: 0747 853 423
    WEB: www.facebook.com/naviupdate
     
    arazvan2002 apreciază asta.
  2. Mr.Bobby

    Mr.Bobby 6th Gear Member

    Înscris:
    13 Aug 2015
    Locație:
    Iași
    Masina:
    A4 B8 - 2010 - 2.0 TDI - 143-EU5
    Actualizarea hartilor 2022/2023 este disponibila impreuna cu licentele pentru sistemele 3G si MIB2.
     
  3. audi66

    audi66 Audi Expert

    Înscris:
    18 Ian 2011
    Locație:
    București / Italy
    Masina:
    - A6 C6 3.0TDI CDYA 2010 -
    Ce harti 2023 ? Acum 3 luni au aparut cele 2022.
     
  4. Mr.Bobby

    Mr.Bobby 6th Gear Member

    Înscris:
    13 Aug 2015
    Locație:
    Iași
    Masina:
    A4 B8 - 2010 - 2.0 TDI - 143-EU5
    @audi66 verifica fisierul de instalare metainfo2 pentru sistemele MIB2. Denumirea acestora este 2022/2023.
     

Distribuie pagina asta