1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

Unul din cele 2500. 80 competition

Discuție în 'Masina mea / Prezentarea membrilor' creată de razvanee, 31 Oct 2013.

Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
  1. zolik

    zolik Bronze Member

    Înscris:
    10 Iul 2010
    Locație:
    Tg-Mures TRANSILVANIA
    Masina:
    AJM B5 avant 2001+Altea '06 BJB
    Era in Tg-Mures un Audi 80 "taticul" acestui model,model cu faruri duble in fata in spate avea stopuri mari rosii,si culoarea era la fel cu al tau,avea un motor bestial+o toba cu un sunet frumos....cand trecea pa langa tine si incepea motorul sa ia rpm,era concert..pe cuvant...imi placea masina aceea la nebunie,apoi nu stiu..a disparut,pacat,era o masina bestiala poate ca daca mai era prin Mures poate o cumparam,si o pastram la infinit ...a ta este un pic mai noua,mai moderna nici prea mult nici prea putin...reconditionata masina aceea nu are varsta...parerea mea,n-o vinde este o bucata de istorie..placere...este o masina in adevaratul sens al cuvantului...
     
    Ultima editare: 16 Mar 2014
  2. razvanee

    razvanee 1st Gear Member

    Înscris:
    28 Iun 2010
    Locație:
    Iași
    Masina:
    80 competition w210 e50 e46 325i
    Frumoasa descriere , motivul vanzarii este acela ca nu ma pot bucura de ea atat de mult pe cat imi doresc.
    Intr-adevar este o placere atunci cand o conduc , chiar daca nu fac lucrul asta foarte des.
    Cu timpul , asta in cazul in care masina se vinde, poate o sa ma intorc la un model asemanator , pentru ca transmisia quattro , mai ales fara tot felul de sisteme , merita pe deplin.
    [​IMG] [​IMG]
    Ce model din cele 2 fotografii postate era cel descris?
     
  3. zolik

    zolik Bronze Member

    Înscris:
    10 Iul 2010
    Locație:
    Tg-Mures TRANSILVANIA
    Masina:
    AJM B5 avant 2001+Altea '06 BJB
    Era modelul cu numere de Koper,Slovenia,cel negru nu Audi Quattro...
    Cam asa si arata fata,avea ceva jante frumoase...am gasit una asemanatoare,nu departe de unde am crescut,dar a fost neglijata si timpul a consumat-o mult prea mult ca sa merite sa fie reconditionata...
     
  4. razvanee

    razvanee 1st Gear Member

    Înscris:
    28 Iun 2010
    Locație:
    Iași
    Masina:
    80 competition w210 e50 e46 325i
    Masina s-a vandut , topicul se poate inchide, multumesc pt gazduire!
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Distribuie pagina asta