1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

Vand / Schimb Audi A6 C6 2.0 CAHA 200cp

Discuție în 'Vanzari Audi' creată de bx3m, 14 Feb 2020.

1. bx3m

bx3m Silver Member

Locație:
    Ploiesti
    Masina:
    Audi A6 C6 2.0 (CAHA), 2011
    Salut, avem urmatoarea masina:
    - A6 C6 2011, 170cp CAHA, soft la 200cp + pompa de injectie inlocuita preventiv + fara probleme la axul pompei de ulei, consumabile de calitate schimbate la timp, in prezent are 266800 km in bord
    - suspensie aer reglabila 4 trepte
    - kit exterior S Line
    - carlig retractabil
    - senzori parcare fata-spate + camera, senzori ploaie si lumina
    - 4 geamuri electrice + oglinzi rabatabile electric
    - perdelute la geamurile spate, luneta
    - interior piele sport (scaunele fata sunt exact ca cele de S Line, doar ca nu scrie pe ele), scaunele fata incalzite, trimuri aluminiu design carbon 3D, comenzi volan, bluetooth telefon + muzica (pus de mine), alarma auto + alarma anti-tractare
    - MMI 3G High, HDD 80GB, magazie CD-uri, 2 x SD card, navigatie color pe ecranul dintre ceasuri, actualizata.
    Sper ca nu am uitat nimic :)
    Acum, ceea ce vreau eu sa fac este un schimb cu acelasi model, dotari similare (+/-) dar cu motor de 3.0 V6. O pot si vinde, dar as prefera schimb cu verificari riguroase de ambele parti. La vanzare, masina pleaca de la... sa zicem 9700 euro negociabil.

2. bx3m

bx3m Silver Member

Locație:
    Ploiesti
    Masina:
    Audi A6 C6 2.0 (CAHA), 2011
    Facem un update de pret, poate ca niciunul dintre voi nu a indraznit sa ma traga de maneca, pentru pretul mult ridicat fata de piata cerut de mine. Astfel, noul pret este 8800 de euro, negociabil :) Aceste este pretul pentru masina exact asa cum este, am si un set de jante pe 18" model Interlagos (de pe Passat CC), stare foarte buna cu anvelope 245/40/18 aproape noi, luate vara trecuta odata cu jantele. Jantele au fost vopsite, una singura are o zgarietura de la o bordura foarte inalta - aici discutam pretul la fata locului, dar in principiu, as vrea undeva la 650 de euro negociabil pe setul asta de jante.

zamolxez apreciază asta.

Distribuie pagina asta