1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

AUDI A4 B8 AVANT

Discuție în 'Masina mea / Prezentarea membrilor' creată de RosuAndrei, 8 Iun 2022.

  1. RosuAndrei

    RosuAndrei 1st Gear Member

    Înscris:
    31 Mai 2022
    Locație:
    Suceava
    Masina:
    AUDI A4 B8 2.0TDI CAGA
    Saluut la toata lumea,
    Mi-am facut curaj sa imi prezint masina pe care am achizitionat-o acum 1 luna si este in curs de inmatriculare asa ca ignorati numerele de "BT" :)
    Este un audi A4 B8 TDI cod motor CAGA Avant, inainte avand un MB W212
    Masina este vopsita cu o culoare "ciudata" avand mai multe nuante, la lumina e mov, daca bate soarele e violet si la umbra neagra. :)
    Cutia este 8+1 mi se pare ca are rapoartele fooooarte lungi
    Ca dotari, comenzi pe volan, clima, bixenon, maxi dotul rosu carlig, km in bord 210.348
    Un plus este faptul ca e foarte confortabila si foarte odihnitoare la condus fata de W212
    Masina a primit chrome delete, revizie ulei si filtre, US Style si urmeaza un interior de piele si jante R18 si poate un stage 1 si cea mai importanta inmatricularea.

    Sper ca nu v-am plictisit cu topicul acesta deschis. Daca aveti ceva sfaturi/pareri critici le astept cu drag
     
    Bogdan20cj, arazvan2002 și flav94 apreciază asta.
  2. lowlife

    lowlife Audi Expert

    Înscris:
    11 Feb 2012
    Locație:
    Craiova
    Masina:
    B6 1.8T 150/210 @ 200/330, B6 1.8T 150/210
    Welcome :)

    E culoare de fabrica, ce cod are ?

    Cutia multitronic e CVT, deci rapoartele sunt si nu sunt :)

    Ai grija cu US Style si foliile pe stopuri ca se ia certificatul de inmatriculare mai nou.
     
  3. audi66

    audi66 Audi Expert

    Înscris:
    18 Ian 2011
    Locație:
    București / Italy
    Masina:
    - A6 C6 3.0TDI CDYA 2010 -
    E culoarea de fabrica, e comuna pe C6.
     
  4. RosuAndrei

    RosuAndrei 1st Gear Member

    Înscris:
    31 Mai 2022
    Locație:
    Suceava
    Masina:
    AUDI A4 B8 2.0TDI CAGA
    @lowlife a fost vopsita, masina la baza e neagra codul de culoare e 897 Mercedes
     

Distribuie pagina asta