1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

Componente pachet S-line la Audi A4 B9 (8W)

Discuție în 'Audi A4 B9 (2015 - prezent)' creată de tamyzu, 23 Ian 2021.

  1. tamyzu 1st Gear Member

    Înscris:
    8 Noi 2009
    Locație:
    Romania
    Masina:
    A4
    Salut,

    Aveți idee dacă exista mai multe niveluri = pachete de echipare “ S-line” pe A4 B9 ?

    Am găsit următorul GIF pe un forum care arată diferențele, la exterior, între mașinile S-line și NON S-line.

    D3C2ED8D-3AF4-4A7F-96A7-56EB8E113610.gif

    Observ cu tristețe că mașina mea este echipata cu bările NON-S-line, deși are toate emblemele, interiorul si suspensia, iar pe factura mașinii am pachetul “WQS S line - pachet sport”. În plus, chiar și pe MyAudi apare cu emblema laterala.

    24D370AC-4E58-4748-A4AE-9255F0525BC2.jpeg

    Deci, pana la urma, exista mai multe tipuri de pachete S-line ?

    Merci,
     
  2. bzn_marius

    bzn_marius 5th Gear Member

    Înscris:
    1 Oct 2010
    Locație:
    București
    Masina:
    Audi A8 4H, 3.0TDI, CMH, An2012
    Salut,
    Cea gri nu este s line exterior!
    Probail are ceva s line interior.
     
  3. tamyzu 1st Gear Member

    Înscris:
    8 Noi 2009
    Locație:
    Romania
    Masina:
    A4
    Pai cam asta întreb, dacă exista pachet s line partial.. La dealer ziceau ca nu, dar vad ca realitatea zice ca da 20210123_165329.jpg
     
  4. Cristi Staff Member Staff Member

    Înscris:
    21 Mar 2009
    Locație:
    București
    Masina:
    Audi A4 B7 - S-line - 2.0 TDI ( BRE ) 140 CP
    tamyzu pentru ca sa inveti citeste topicul din aria A4 B7 si invata pe de rost ce inseamna un pachet exterior, interior sau suspensie S-line. Toate pot fi comandate individual sau doua pachete sau doar un pachet sau doar suspensie S-line sau partial si asa mai departe. Daca ai fi citit forumul nu ai mai fi avut nicio dilema. La masina ta ai doar pachet S-line interior plus suspensia S-line. Atat. Alt exemplu: eu am la masina pachet exterior S-line si partial la interior (praguri interioare inscriptionate, ornamente interioare aluminiu, volan, schimbator) pentru ca asa am vrut eu cand am comandat masina. In Germania poti comanda si personaliza un Audi cum vrei tu si cu ce pachete interioare, exterioare sau suspensie vrei tu. Bafta.
     
    Marcel moa apreciază asta.

Distribuie pagina asta