1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

Intalnirea de vara de la Sibiu (24-25 iulie)

Discuție în 'Intalniri nationale' creată de filalucian, 1 Iun 2010.

Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
  1. filalucian

    filalucian Platinum Member

    Înscris:
    24 Feb 2009
    Locație:
    Sibiu
    Masina:
    Audi A4 1.8t B5 1997
    Avand in vedere ca baietii din Mures au promis o vizita la Sibiu,noi,membrii ClubAudi Sibiu invitam in perioada 24-25 iulie toti membrii care doresc un weekend departe de probleme,alaturi de noi la Sibiu pentru a va arata si noi plaiurile noastre.Pentru ca la Intalnirea pe Ardeal au fost membrii din alte zone geografice care siau exprimat dorinta de a participa la astfel de intalniri va invitam pe toti.:sign_welcome:

    In alta ordine de idei,pentru ca noi sa putem organiza o intalnire cat mai reusita vom avea nevoie ajutorul vostru,si anume sa va treceti pe o lista,pe care sa o respectam si onoram.In functie de cati vom fi,vom putea negocia preturi,hotara programul si face din acest weekend unul de neuitat in istoria Clubului.
    Vom cauta preturi cat mai acesibile in aceasta perioada de criza,in conditii acceptabile.
    Detaliile vor fi prezentate pe parcurs.
    In principiu cred ca pana la sfarsitul lunii iunie,veti sti toti daca puteti sau nu sa veniti,asa ca sper ca lista sa fie finalizata pana atunci,ca sa puteti trimite si un acont pana in 10 ale lunii iulie.
    Atat am avut de spus momentan,astept intrebari,nelamuriri si o lista cu cati mai multi membri,sper sa ni se alature si din moderatori.:arco:
     
  2. ovidiutm

    ovidiutm Moderator Staff Member

    Înscris:
    16 Sep 2008
    Locație:
    Timisoara
    Masina:
    A4 B6, 1.9 TDI ~ AVF/BGA + alte marci.
    S-a mutat!
    Aveti vreun orar planificat sau e "la liber"?
     
  3. filalucian

    filalucian Platinum Member

    Înscris:
    24 Feb 2009
    Locație:
    Sibiu
    Masina:
    Audi A4 1.8t B5 1997
    In principiu da,avem un orar.
    Sambata vom face o vizita la Complexul muzeal Astra,asta ar trebui sa ne ia jumatate de zi buna,avand in vedere ca doar in jurul amiezii ne vom intalnii,cam atat se poate face in aceasta zi,dupa care ne vom aduna la un restaurant unde vom petrece pana cand vrea fiecare.
    Duminica neam gandit la un tur al orasului si poate o plimbare scurta pana la Paltinis sau daca vor fi doritori poate mergem chiar pana la Balea pe Transfagarasan.Pe scurt cam asta ar fi tot.
     
  4. Cristian S.

    Cristian S. Audi Expert

    Înscris:
    8 Mar 2008
    Locație:
    Timișoara
    Masina:
    A4
    Felicitari..sariti dintr-o intalnire in alta(ardealul)bravo chiar ma bucur pentru voi,poate luati initiativa si pt. cea nationala mai tarziu cine stie..;)
     
    Ultima editare: 1 Iun 2010
  5. filalucian

    filalucian Platinum Member

    Înscris:
    24 Feb 2009
    Locație:
    Sibiu
    Masina:
    Audi A4 1.8t B5 1997
    Noi va asteptam si pe voi,daca e totul bine se poate transforma asta in una nationala.:beerchug:
     
  6. poneiu

    poneiu Silver Member

    Înscris:
    20 Iul 2009
    Locație:
    Suedia / Sibiu
    Masina:
    audi a6 2.5 2001 quattro avant 180ps(PONEI SOLIZI!!!) model complicat AKE
    Speram la ceva national daca avem puterea sa convingem si pe alti detinatori de cerculete amatori din alte localitati din tara care sunt doritori de distractie si de(suduri) nu baieti curaj ca avem si noi o viata. O sa-i avem alaturi pe inegalabili baieti din fagaras,brasov,tg.mures si poate etc.....:respekt:
     
  7. Cristian S.

    Cristian S. Audi Expert

    Înscris:
    8 Mar 2008
    Locație:
    Timișoara
    Masina:
    A4
    Organizati-o voi in continuare pe aceea pe care ati propus-o si cine vrea sa vina vine,daca va puneti pe convins lume si apar pareri si pareri stiti ce iasa.Mult spor sa aveti.

    LE:Poneiu foloseste functia ''edit'' atunci cand iti permite;).
     
  8. poneiu

    poneiu Silver Member

    Înscris:
    20 Iul 2009
    Locație:
    Suedia / Sibiu
    Masina:
    audi a6 2.5 2001 quattro avant 180ps(PONEI SOLIZI!!!) model complicat AKE
    Multumesc Cristian m-am impotmolit cu saitul am deschis mai multe pagini si acuma e ok,poate ma repet dar cum a zis si Lucian vrem sa va avem si pe voi moderatori la putina distractie ca doar sunteti oameni si voi atata munca strica,sper sa nu supar pe nimeni asa ca curaj si voi:respekt:
     
  9. DAN.TG-MURES

    DAN.TG-MURES Silver Member

    Înscris:
    1 Iun 2008
    Locație:
    Târgu Mureș
    Masina:
    Audi A6, 2.0 tdi, 2005
    bravo baieti.:hi:
    v-ati miscat repede.
    inseamna ca va placut la TgMures.
    succes cu organizarea.
    ne vedem in iulie.:respekt:
     
  10. mircea_glontzu

    mircea_glontzu Audi Expert

    Înscris:
    11 Sep 2008
    Locație:
    Târgu Mureș
    Masina:
    Allroad 2011 CAHA
    Chiar ca va miscati repede :p
    am si eu o sugestie.. si sa nu ma huiduiti.. e doar o sugestie :undwech:
    Ar trebui sa mai avem ceva nou in program. de exemplu un concurs pe tema " cine bea cel mai putin alcool" :)
    cum spuneam.. e doar o propunere :p
     
  11. Cata_ADC

    Cata_ADC Moderator Staff Member

    Înscris:
    14 Feb 2008
    Locație:
    Brasov - Zarnesti
    Masina:
    alta marca I3 , e-drive 2018
    Frumoasa initiativa
    Felicitari !!
    Urmatoarele luni sunt cu prea multe probleme si treaba ca sa pot ajunge
    Have fun si salutari la toata lumea .
    Va asteptam cu poze :hi:
     
  12. mihai_dorin_81

    mihai_dorin_81 6th Gear Member

    Înscris:
    30 Sep 2009
    Locație:
    Târgu Mureș / Reghin
    Masina:
    AUDI A4 B5-berlina-1.6-101 CP-1995
    Si eu vin la SIBIU.
     
  13. SAL Silver Member

    Înscris:
    8 Iun 2009
    Locație:
    Brașov
    Masina:
    A6
    Bravo Lucica :applaus: Ma pui pe drumuri tati...:racer:
    Am doar o remarca de facut: parca nu ma trage ata sa ne bagam iar intr-o carciuma si sa ne tot bagam pe sub mese pe acolo. Nu gasesti o pensiune unde sa ne putem caza si sa stam seara in curte la un gratar si sa ne autoservim?
    Glontule, daca-i asa, poate ar trebui sa facem un concurs "Cine bea mai mult Milupa...." ;):p. Lucica stie cine ...:moa:
     
  14. poneiu

    poneiu Silver Member

    Înscris:
    20 Iul 2009
    Locație:
    Suedia / Sibiu
    Masina:
    audi a6 2.5 2001 quattro avant 180ps(PONEI SOLIZI!!!) model complicat AKE
    Propunere,sugestie:idea:,mai Glontisor,tu vrei sa intri in categoria aia sau tie frica de un ponei ca bea mai mult (non)alcol si nu ai gloantze destule sa te inlocuiasca???????????:moa: la competitia ce se va organiza la cererea d-stra :) Mai multe voturi si poate o sa aplicam"sugestia" nu sibiu ce ziceti?
    Alex,sa nu iti faci griji,ca pensiuni sunt o gramada,har domnului,dar sa avem cu cine sa sudam ca nu se prea inghesuie nimeni la sugestea lui Mircea,asa ca apelam la Zoli sa ne dea tonul.:yahoo::beerchug::respekt:
    Alex poti sa-mi dai id de mes,nu stiu de unde sa-l iau,bineinteles dak se poate.;)
     
    Ultima editare de un moderator: 3 Iun 2010
  15. filalucian

    filalucian Platinum Member

    Înscris:
    24 Feb 2009
    Locație:
    Sibiu
    Masina:
    Audi A4 1.8t B5 1997
    Am ceva idei si in legatura cu o pensiune care sa ne permita si sa stam in curte linistiti,depinde cati suntem si ce pret voi reusi sa negociez.Ramane de vazut.Cat despre concursul lui Glontu,eu unul nu ma pot baga.As pierde din prima.:pCat despre Milupa Alex,Anca azi a reusit sa ma certe ca a fost la doctor si ia dat drumul la gura.:gaehn::motz:.
     
  16. DAN.TG-MURES

    DAN.TG-MURES Silver Member

    Înscris:
    1 Iun 2008
    Locație:
    Târgu Mureș
    Masina:
    Audi A6, 2.0 tdi, 2005
    :hi:Baieti lasati povestile:asskicking: ca timpul este scurt pentru organizare.
    Organizatorii, asteptam poze cu locatia, tarife si sa achitam avansul.
    In ceea ce priveste ”cine da tonul” dupa cum am remarcat la intalnirea din Mures, oricare dintre noi ar putea fi ”dirijor”.:p:respekt:
    Succes la organizare.
     
  17. filalucian

    filalucian Platinum Member

    Înscris:
    24 Feb 2009
    Locație:
    Sibiu
    Masina:
    Audi A4 1.8t B5 1997
    Dan pana nu stiu cati vor veni nu pot sa rezerv locatia,oricum nu va vom dezamagi.De asta am zis sa asteptam un pic pana pe la 1 iulie.O sa postez si poze curand,ca sa va faceti o idee.
     
  18. filalucian

    filalucian Platinum Member

    Înscris:
    24 Feb 2009
    Locație:
    Sibiu
    Masina:
    Audi A4 1.8t B5 1997
    Pana acum lista arata cam asa din cate imi dau eu seama:

    1.Dan.tg-mures-2(3?)pers.
    2.Glontzu-1pers.
    3.Mihai Dorin 81-2pers.
    4.Alexsz-3pers.
    5.AntonZoltan-2+1minifan pers.
    6.Filalucian-2pers.
    7.Poneiu-2+1minifan pers.
    8.CLM-1pers. ?
    Va rog sa o corectati daca e ceva gresit

    Asta inseaman pana in momentul asta in jur de 16 persoane.

    In discutia avuta aseara cu baietii din Sibiu a venit ideea de a ne caza la o cabana.
    Una din locatii ar fi:http://www.ecazari.ro/cazare/index.php?pid=1896&user=det&sort=&limit=
    Am reduce serios cheltuielile de cazare plus ca am indeplini si conditia lui Alexsz de a fi liberi sa facem ce vrem,sa stam la un pahar linistiti.Zona este foarte frumoasa si nu e departe de oras.Daca vom fi mai multi de 20 noi cei din sibiu vom sta cu cortul,ca doar e iulie.
    Daca e ok pentru voi anuntati,daca nu la fel si vom mai cauta in pensiunile din oras.Cu stima si respect:respekt:
     
  19. lucian190

    lucian190 Silver Member

    Înscris:
    26 Oct 2008
    Locație:
    București
    Masina:
    AUDI A8 - 4H / D4 / 3.0 QUATTRO 250 cp. TDI 2012 cod motor CDTA
    da frumos

    salut la toti. va urmaresc cu interes miscarile si astept sa vad cum evolueaza problema din iulie sau cind decideti voi sa fie. de ce nu poate :undwech: si eu pina la voi cu tot cu familia sa va cunosc si eu mai bine. dar pina atunci numai bine domnilor. o zi buna. :applaus::salute::hi:
     
  20. lucian190

    lucian190 Silver Member

    Înscris:
    26 Oct 2008
    Locație:
    București
    Masina:
    AUDI A8 - 4H / D4 / 3.0 QUATTRO 250 cp. TDI 2012 cod motor CDTA
    da

    daca nu intervine ceva neprevazut si imposibil sa se poata rezolva dupa, sigur ca am sa vin cu cea mai mare placere. ma trec si eu pe lista da cu un mic semn de intrebare care va fi elucidat cind se decide locatia si restul necesitatilor. pina atunci sa stabileasca cei care stiu cel mai bine locurile si se ocupa de organizare tot ce este de facut. toate cele bune Domnilor. :hi:

    Lista la data de 08.06.2010.

    1.Dan.tg-mures - 2 (3?) pers.
    2.Glontzu - 1 pers.
    3.Mihai Dorin 81 - 2 pers.
    4.Alexsz - 3 pers.
    5.AntonZoltan - 2 + 1 minifan pers.
    6.Filalucian - 2 pers.
    7.Poneiu - 2 +1 minifan pers.
    8.CLM - 1 pers. ?
    9.Lucian190 - 2 pers. (3?) ?
     
    Ultima editare: 8 Iun 2010
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Distribuie pagina asta