1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

Manual de utilizare intretinere si service pentru Audi A5 (B9)

Discuție în 'A5 B9 (2016- prezent)' creată de mirel3003, 5 Apr 2023.

  1. mirel3003 1st Gear Member

    Înscris:
    13 Noi 2019
    Locație:
    Timișoara
    Masina:
    -
    Salutare,

    In februarie anul asta am cumparat un Audi A5 F5 (2019) si nu am Vehicle Code sa pot inregistra autoturismul in aplicatia MyAudi. Am mers la reprezentanta unde mi-au confirmat identitatea dar mi-au zis ca ei nu imi pot da acel cod si sa sun la Audi sa il primesc.
    Am sunat la Audi si 10 apeluri am dat pana sa imi raspunda cineva si cel ce mi-a raspuns mi-a zis ca acel cod trebuie sa imi fie dat din reprezentanta nu de catre ei. I-am zis ca cei de la reprezentanta mi-au zis sa sun la ei. Au zis sa merg inapoi la reprezentanta ca ei mi-l dau.

    Nu am mai fost la reprezentanta dar le-am trimis un mail in care le-am zis ca am sunat la Audi si cei de acolo mi-au zis sa vin inapoi la ei. Mi-au raspuns: "Din pacate din data de 01.07.2022 acest cod nu se mai poate comanda"

    In poza atasata e mesajul de pe site-ul MyAudi.com.. Ma simt ca in filmele cu prosti.
     
  2. bobalex18

    bobalex18 Audi Expert

    Înscris:
    21 Iun 2011
    Locație:
    București
    Masina:
    A4 B9, 2.0 TDI 2016 Stronic&quattro
    Răspunsul scurt: oricum nu te ajuta la nimic. Treci peste, ăștia sunt oamenii
     

Distribuie pagina asta